Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 14
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 15
Teren: Central / Costesti
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 11
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 11
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 9
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 10
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 8
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 7
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 8
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 6
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 7
Teren: Comunal / Stolnici
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 5
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 6
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 5
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 4
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 3
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 3
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 2
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 2
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 1
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti