Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 30
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Joi, 17 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 24
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Joi, 17 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Central Raca / Raca
Duminica, 13 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Central Raca / Raca
Miercuri, 9 Aprilie 2014, 15:00
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 23
Teren: Dacia Stefanesti / Stefanesti
Miercuri, 9 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Dacia Stefanesti / Stefanesti
Miercuri, 9 Aprilie 2014, 15:00
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 23
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com.Buzoesti
Miercuri, 9 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com.Buzoesti
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 22
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 5 Aprilie 2014, 10:00
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 22
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 5 Aprilie 2014, 10:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 27 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: Central Boteni / Boteni
Joi, 27 Martie 2014, 16:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Sambata, 22 Martie 2014, 10:00
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, etapa 17
Teren: Nicolae Dobrin Teren 1 Central / Pitesti
Sambata, 22 Martie 2014, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 1 Central / Pitesti
Duminica, 16 Martie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 18
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 16 Martie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Sambata, 15 Martie 2014, 16:30
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), etapa 13
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 15 Martie 2014, 16:30
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 15
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 12:00
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), etapa 10
Teren: Central / Faget
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 12:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 13
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 15:00
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), etapa 9
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 15:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 12
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Sambata, 19 Octombrie 2013, 16:30
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 19 Octombrie 2013, 16:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 10 Octombrie 2013, 15:30
Cupa Romaniei, Etapa 2, etapa 1
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Joi, 10 Octombrie 2013, 15:30
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 9
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 28 Septembrie 2013, 15:00
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Sambata, 28 Septembrie 2013, 15:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Sambata, 21 Septembrie 2013, 12:00
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 21 Septembrie 2013, 12:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 15 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 6
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 15 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Sambata, 14 Septembrie 2013, 15:00
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), etapa 1
Teren: Central / Faget
Sambata, 14 Septembrie 2013, 15:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 14 Septembrie 2013, 16:30
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), etapa 1
Teren: Central / Faget
Sambata, 14 Septembrie 2013, 16:30
Teren: Central / Faget
Duminica, 25 August 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 2
Teren: Central / Faget
Duminica, 25 August 2013, 11:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 18 August 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 18 August 2013, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 1
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 4
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 11
Teren: Arpechim / Pitesti
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Arpechim / Pitesti
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 12
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 13
Teren: Municipal / Mioveni
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Municipal / Mioveni
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 16
Teren: Central / Costesti
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Central / Costesti
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga a IV -a, Juniori A 1, etapa 17
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Central/Scoala / Cateasca