Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 14 Iunie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 30
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 14 Iunie 2015, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 7 Iunie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 25
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 7 Iunie 2015, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 31 Mai 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 24
Teren: Central / Faget
Duminica, 31 Mai 2015, 17:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 24 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 26
Teren: Central / Costesti
Duminica, 24 Mai 2015, 11:00
Teren: Central / Costesti
Luni, 11 Mai 2015, 15:00
Juniori, Juniori E 2004, etapa 22
Teren: Municipal / Mioveni
Luni, 11 Mai 2015, 15:00
Teren: Municipal / Mioveni
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 21
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 26 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Juniori, Juniori D 2002, etapa 20
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 25 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 19
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Sambata, 11 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 17
Teren: Central Mozaceni / Mozaceni
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Teren: Central Mozaceni / Mozaceni
Vineri, 27 Martie 2015, 17:00
Juniori, Juniori C 2000, etapa 16
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 27 Martie 2015, 17:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 14
Teren: Comunal Davidesti / Davidesti
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Teren: Comunal Davidesti / Davidesti
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 13
Teren: Central / Costesti
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 10
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Sambata, 18 Octombrie 2014, 14:30
Juniori, Juniori C 2000, etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Sambata, 18 Octombrie 2014, 14:30
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 8
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Joi, 9 Octombrie 2014, 16:00
Cupa Romaniei, Etapa 1, etapa 1
Teren: Comunal / Harsesti
Joi, 9 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 7
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 5
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 14 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 4
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 14 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Vineri, 12 Septembrie 2014, 16:30
Juniori, Juniori D 2002, etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 1 Central / Pitesti
Vineri, 12 Septembrie 2014, 16:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 1 Central / Pitesti
Sambata, 6 Septembrie 2014, 09:00
Juniori, Juniori C 2000, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 6 Septembrie 2014, 09:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 6 Septembrie 2014, 16:00
Juniori, Juniori D 2002, etapa 1
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 6 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 2
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 31 August 2014, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 24 August 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 1
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 24 August 2014, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti