Meciuri arbitrate
Marti, 31 Iulie 2018, 19:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Marti, 31 Iulie 2018, 19:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 20 Iulie 2018, 18:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Vineri, 20 Iulie 2018, 18:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 7 Iulie 2018, 17:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 7 Iulie 2018, 17:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 26
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 29
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 17 Iunie 2018, 19:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 17
Teren: Central / Faget
Duminica, 17 Iunie 2018, 19:00
Teren: Central / Faget
AMANAT
Marti, 12 Iunie 2018, 19:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 25
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Marti, 12 Iunie 2018, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
AMANAT DIN CAZUA CONDITIILOR METEO
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 24
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 9 Iunie 2018, 14:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 16
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 9 Iunie 2018, 14:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 27
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 22
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 26 Mai 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 27
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 26 Mai 2018, 10:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Centru, etapa 28
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 26
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Marti, 22 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori B1 - Finala Mare 2001/2002, etapa 1
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 22 Mai 2018, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 20 Mai 2018, 13:00
Liga a V-a, Sud, etapa 24
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 20 Mai 2018, 13:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 24
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Marti, 15 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 12
Teren: Aripi / Pitesti
Marti, 15 Mai 2018, 19:00
Teren: Aripi / Pitesti
Joc amanat.
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 20
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 12 Mai 2018, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 10
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 12 Mai 2018, 09:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 11 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 16
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Vineri, 11 Mai 2018, 19:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Joi, 10 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 9
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Joi, 10 Mai 2018, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 5 Mai 2018, 15:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 22
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 5 Mai 2018, 15:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Vineri, 4 Mai 2018, 17:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 16
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 4 Mai 2018, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Joi, 3 Mai 2018, 20:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 14
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Joi, 3 Mai 2018, 20:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Marti, 1 Mai 2018, 11:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 19
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Marti, 1 Mai 2018, 11:00
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Marti, 1 Mai 2018, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 13
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Marti, 1 Mai 2018, 09:30
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
AMANAT
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 23
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 28 Aprilie 2018, 08:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 7
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 28 Aprilie 2018, 08:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 27 Aprilie 2018, 18:30
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 14
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Vineri, 27 Aprilie 2018, 18:30
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Amanat.
Marti, 24 Aprilie 2018, 19:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 11
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Marti, 24 Aprilie 2018, 19:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
AMANAT PE 24.04.2018
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 20
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Sambata, 21 Aprilie 2018, 13:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 20
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 21 Aprilie 2018, 13:30
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Vineri, 20 Aprilie 2018, 19:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 16
Teren: Central / Faget
Vineri, 20 Aprilie 2018, 19:00
Teren: Central / Faget
Joi, 19 Aprilie 2018, 18:45
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 6
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 19 Aprilie 2018, 18:45
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 19
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Sambata, 14 Aprilie 2018, 09:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 12
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 14 Aprilie 2018, 09:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 13 Aprilie 2018, 14:45
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 16
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Vineri, 13 Aprilie 2018, 14:45
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Marti, 10 Aprilie 2018, 11:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 10
Teren: Aripi / Pitesti
Marti, 10 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 18
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 15:30
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 15
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 15:30
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 17:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 12
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 14
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 17
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 30 Martie 2018, 14:30
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 14
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 30 Martie 2018, 14:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 27 Martie 2018, 19:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 3
Teren: Central Bradu / Bradu
Marti, 27 Martie 2018, 19:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 18
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 17 Martie 2018, 14:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 1
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 17 Martie 2018, 14:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Vineri, 16 Martie 2018, 10:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 1
Teren: Nicolae Dobrin 5 Sintetic Mediu / Pitesti
Vineri, 16 Martie 2018, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin 5 Sintetic Mediu / Pitesti
Sambata, 9 Decembrie 2017, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 17
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 9 Decembrie 2017, 09:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 6 Decembrie 2017, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 17
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Miercuri, 6 Decembrie 2017, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 2 Decembrie 2017, 11:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 14
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 2 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Joi, 30 Noiembrie 2017, 13:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 16
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Joi, 30 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 08:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 16
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 14
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 15
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Miercuri, 22 Noiembrie 2017, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 15
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 22 Noiembrie 2017, 19:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 14
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 14
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Joi, 16 Noiembrie 2017, 14:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 11
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 16 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 15 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 12
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 15 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
AMANAT
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 12
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 10:15
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 11
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 10:15
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 13
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 7 Noiembrie 2017, 19:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 12
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 7 Noiembrie 2017, 19:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Luni, 6 Noiembrie 2017, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 11
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Luni, 6 Noiembrie 2017, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 11
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 12:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 8
Teren: Mioveni - Calea Ferata / Mioveni
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Mioveni - Calea Ferata / Mioveni
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 19:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 10
Teren: Central / Faget
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 19:00
Teren: Central / Faget
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 8
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 1 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
AMANAT PE DATA 01.11.2017
Duminica, 29 Octombrie 2017, 09:00
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008), etapa 5
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 12:40
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008), etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 12:40
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 13:35
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008), etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 13:35
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 09:55
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008), etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 09:55
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 10:50
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008), etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 10:50
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:45
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008), etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:45
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 9
Teren: Central / Faget
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:30
Teren: Central / Faget
Sambata, 28 Octombrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 10
Teren: Central / Faget
Sambata, 28 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 18:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 9
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 21 Octombrie 2017, 18:30
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Vineri, 20 Octombrie 2017, 17:30
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 7
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 20 Octombrie 2017, 17:30
Teren: Arpechim / Pitesti
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 15:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 8
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 15:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 6
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 10:15
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 5
Teren: Central / Faget
Sambata, 7 Octombrie 2017, 10:15
Teren: Central / Faget
Vineri, 6 Octombrie 2017, 17:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 6 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 5
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:30
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 4
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 3
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 15 Septembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 2
Teren: /
Vineri, 15 Septembrie 2017, 15:00
Teren: /
Joi, 14 Septembrie 2017, 19:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 2
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 14 Septembrie 2017, 19:00
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 1
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Vineri, 8 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 1
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 8 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 1
Teren: /
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: /