Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 2, etapa 10
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga V Play Out, Sud, etapa 9
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Nord, etapa 8
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 1 Iunie 2019, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 28
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 1 Iunie 2019, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Joi, 30 Mai 2019, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 27
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 30 Mai 2019, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 1, etapa 7
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 2, etapa 6
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Liga V Play Out, Sud, etapa 5
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Sambata, 11 Mai 2019, 17:30
Juniori, Semifinale juniori C, etapa 1
Teren: Central / Faget
Sambata, 11 Mai 2019, 17:30
Teren: Central / Faget
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Sud, etapa 4
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Vineri, 3 Mai 2019, 17:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 18
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 3 Mai 2019, 17:00
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 25 Aprilie 2019, 17:30
Liga V Play Out, Nord, etapa 3
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Joi, 25 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 15:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 23
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Marti, 23 Aprilie 2019, 12:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 20
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Marti, 23 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Liga V Play Out, Sud, etapa 2
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Liga V Play Out, Centru 1, etapa 1
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 18:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Miercuri, 10 Aprilie 2019, 18:30
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 21
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 6 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 4 Aprilie 2019, 16:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 15
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 4 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 31 Martie 2019, 14:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 21
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 31 Martie 2019, 14:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 30 Martie 2019, 16:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 16
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 30 Martie 2019, 16:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Vineri, 29 Martie 2019, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 19
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 29 Martie 2019, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 28 Martie 2019, 16:30
Liga a V-a, Sud, etapa 15
Teren: Comunal / Harsesti
Joi, 28 Martie 2019, 16:30
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 20
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 24 Martie 2019, 17:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 13
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 24 Martie 2019, 17:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 19
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Vineri, 15 Martie 2019, 19:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 17
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 15 Martie 2019, 19:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 18
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 9 Martie 2019, 17:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 13
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 9 Martie 2019, 17:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 9 Martie 2019, 09:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 9
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 9 Martie 2019, 09:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 6 Martie 2019, 16:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 10
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Miercuri, 6 Martie 2019, 16:00
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 17
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 2 Martie 2019, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 15
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 2 Martie 2019, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 9 Decembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 9 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Vineri, 30 Noiembrie 2018, 10:00
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 30 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 6
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 13
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Birla
Joi, 15 Noiembrie 2018, 14:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 11
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Joi, 15 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 12
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 12
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 9 Noiembrie 2018, 15:30
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Vineri, 9 Noiembrie 2018, 15:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Miercuri, 7 Noiembrie 2018, 15:00
Cupa Romaniei, Faza 3, etapa 1
Teren: Central Rucar / Rucar
Miercuri, 7 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 11
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 13:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 3
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 13:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 10
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Vineri, 26 Octombrie 2018, 15:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 7
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Vineri, 26 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 9
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 19 Octombrie 2018, 17:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 6
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 19 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 16:30
Cupa Romaniei, Faza 2, etapa 1
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 17 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Marti, 16 Octombrie 2018, 18:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 5
Teren: I.N.R.E / Mioveni
Marti, 16 Octombrie 2018, 18:00
Teren: I.N.R.E / Mioveni
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 6
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:00
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 16:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 5
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 10 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Vineri, 5 Octombrie 2018, 16:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 4
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Vineri, 5 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Joi, 4 Octombrie 2018, 15:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 4
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Joi, 4 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 6
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Vineri, 28 Septembrie 2018, 17:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 28 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 21 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Luni, 17 Septembrie 2018, 19:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 1
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Luni, 17 Septembrie 2018, 19:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 15 Septembrie 2018, 18:00
Juniori, Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria A, etapa 2
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 15 Septembrie 2018, 18:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 3
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Vineri, 7 Septembrie 2018, 18:00
Juniori, Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria B, etapa 1
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 7 Septembrie 2018, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 2
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Joi, 28 Iunie 2018, 16:00
Juniori, Finala Mare Juniori C, etapa 1
Teren: Municipal / Mioveni
Joi, 28 Iunie 2018, 16:00
Teren: Municipal / Mioveni