Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Centru 1 Play - Off(1 - 4), etapa 6
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 26 Iunie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Sambata, 11 Iunie 2016, 12:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 10
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 11 Iunie 2016, 12:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 4 Iunie 2016, 12:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 9
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 4 Iunie 2016, 12:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 8
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Liga a V- a Play Off, Centru 2 Play - Off(1 - 6), etapa 6
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 4 Mai 2016, 09:30
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 21
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 4 Mai 2016, 09:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 3
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 27 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Luni, 25 Aprilie 2016, 19:30
Liga a V- a Play Off, Centru 2 Play - Off(1 - 6), etapa 2
Teren: Central Bradu / Bradu
Luni, 25 Aprilie 2016, 19:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 22 Aprilie 2016, 16:00
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), etapa 2
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Vineri, 22 Aprilie 2016, 16:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, etapa 23
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Sambata, 16 Aprilie 2016, 10:00
Liga a IV-a Play - Off, Juniori A1 Play - Off(1 - 6), etapa 1
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 16 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 30 Martie 2016, 17:00
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 6 - Semifinale, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 30 Martie 2016, 17:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 20
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Luni, 14 Martie 2016, 10:00
Juniori, Juniori C - 2001, etapa 9
Teren: Arpechim / Pitesti
Luni, 14 Martie 2016, 10:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 12 Martie 2016, 12:00
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 18
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 12 Martie 2016, 12:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 20 Februarie 2016, 11:00
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 5 - Sferturi de Finala, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 20 Februarie 2016, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 5 Decembrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 14
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 5 Decembrie 2015, 11:45
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Marti, 1 Decembrie 2015, 11:00
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 4 - Optimi, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Marti, 1 Decembrie 2015, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 11 Noiembrie 2015, 14:30
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 3, etapa 1
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 11 Noiembrie 2015, 14:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 11
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 9
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 24 Octombrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 9
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 24 Octombrie 2015, 11:45
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 8
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Sud - Campionat Regulat, etapa 7
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Sambata, 10 Octombrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 7
Teren: Municipal / Mioveni
Sambata, 10 Octombrie 2015, 11:45
Teren: Municipal / Mioveni
Sambata, 3 Octombrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 6
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 3 Octombrie 2015, 11:45
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 4
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 20 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:45
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, etapa 3
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:45
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 2 - Campionat Regulat, etapa 2
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 26 August 2015, 19:00
Memorialul Nicolae Dobrin, Finala Mare, etapa 1
Teren: Nicolae Dobrin Teren 1 Central / Pitesti
Miercuri, 26 August 2015, 19:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 1 Central / Pitesti
Joi, 20 August 2015, 20:00
Memorialul Nicolae Dobrin, Memorialul Nicolae Dobrin Faza Grupe, etapa 3
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 20 August 2015, 20:00
Teren: Central Bradu / Bradu