Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 10 Martie 2024, 14:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 11 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 11 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 4 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 4 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 11
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 10
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U13 - Seria B, etapa 10
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 8
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U12, etapa 8
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U11 Seria B, etapa 8
Teren: Muscelul II / Campulung
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 6
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Juniori U13 - Seria B, etapa 5
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 14 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 4
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 2
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Juniori U19(2005-2006), etapa 2
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Central Domnesti / Domnesti