Meciuri arbitrate
Sambata, 23 Iunie 2018, 18:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 30
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 23 Iunie 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 29
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Birla
Marti, 12 Iunie 2018, 19:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 25
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Marti, 12 Iunie 2018, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
AMANAT DIN CAZUA CONDITIILOR METEO
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 31
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 30
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Joi, 31 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 15
Teren: Central / Faget
Joi, 31 Mai 2018, 19:00
Teren: Central / Faget
AMANAT
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 29
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 14
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 25 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 22
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 25 Mai 2018, 18:00
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 25 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 14
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 25 Mai 2018, 19:00
Teren: Aripi / Pitesti
Marti, 22 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori B1 - Finala Mare 2001/2002, etapa 1
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 22 Mai 2018, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 24
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Marti, 15 Mai 2018, 18:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 24
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 15 Mai 2018, 18:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 23
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Sambata, 12 Mai 2018, 16:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 10
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 12 Mai 2018, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 22
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Vineri, 4 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 8
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 4 Mai 2018, 19:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 21
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Vineri, 27 Aprilie 2018, 18:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 15
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 27 Aprilie 2018, 18:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 17
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 21 Aprilie 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 20
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 21 Aprilie 2018, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 13
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Marti, 10 Aprilie 2018, 11:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 15
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 10 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Centru, etapa 20
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 17
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 13
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 18
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 17 Martie 2018, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 1
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 17 Martie 2018, 09:00
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 9 Decembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 17
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 9 Decembrie 2017, 09:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 15
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 14:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 14
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 14:30
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 14
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 11
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 13
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 10:30
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 10
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 10:30
Teren: Aripi / Pitesti
Luni, 13 Noiembrie 2017, 19:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 12
Teren: Central Bradu / Bradu
Luni, 13 Noiembrie 2017, 19:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 13
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 13
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 11
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 8
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 9
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 28 Octombrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 7
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 9
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:15
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 6
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:15
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 13:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 13:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 9
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 7
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 7
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:30
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 5
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 5
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 6
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 5
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 5
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 3
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 3
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 3
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 4
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 16 Septembrie 2017, 13:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 16 Septembrie 2017, 13:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 15 Septembrie 2017, 17:30
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 2
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 15 Septembrie 2017, 17:30
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 3
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 9 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 1
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 9 Septembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 9 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 8 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 1
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 8 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 2
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a, etapa 1
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Vineri, 11 August 2017, 09:30
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 11 August 2017, 09:30
Teren: Central Bradu / Bradu