Meciuri arbitrate
Duminica, 9 Iunie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 34
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 9 Iunie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Sambata, 8 Iunie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 34
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 8 Iunie 2013, 11:45
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 2 Iunie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 25
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 2 Iunie 2013, 11:00
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 26 Mai 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 27
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 26 Mai 2013, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 25 Mai 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 32
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 25 Mai 2013, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Joi, 23 Mai 2013, 18:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 31
Teren: /
Joi, 23 Mai 2013, 18:00
Teren: /
Duminica, 19 Mai 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 25
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 19 Mai 2013, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 12 Mai 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 24
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 12 Mai 2013, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 11 Mai 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 29
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 11 Mai 2013, 11:45
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Joi, 9 Mai 2013, 18:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 28
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Joi, 9 Mai 2013, 18:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Miercuri, 8 Mai 2013, 18:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 28
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Miercuri, 8 Mai 2013, 18:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Miercuri, 8 Mai 2013, 16:00
Liga a IV -a, Juniori, etapa 28
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Miercuri, 8 Mai 2013, 16:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Joi, 2 Mai 2013, 17:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 23
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Joi, 2 Mai 2013, 17:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Miercuri, 1 Mai 2013, 17:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 27
Teren: Central / Costesti
Miercuri, 1 Mai 2013, 17:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 28 Aprilie 2013, 13:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 19
Teren: Central / Faget
Duminica, 28 Aprilie 2013, 13:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 27 Aprilie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 26
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 27 Aprilie 2013, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 21 Aprilie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 21
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 21 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 14 Aprilie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 24
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 14 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 13 Aprilie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 24
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 13 Aprilie 2013, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Joi, 11 Aprilie 2013, 17:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 23
Teren: Central / Costesti
Joi, 11 Aprilie 2013, 17:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 7 Aprilie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 19
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 7 Aprilie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 6 Aprilie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 22
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 6 Aprilie 2013, 11:45
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 24 Martie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 18
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 24 Martie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Sambata, 23 Martie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 21
Teren: Central / Faget
Sambata, 23 Martie 2013, 11:45
Teren: Central / Faget
Duminica, 17 Martie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 14
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 17 Martie 2013, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 16 Martie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 20
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 16 Martie 2013, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 16 Martie 2013, 10:00
Liga a IV -a, Juniori, etapa 20
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 16 Martie 2013, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 10 Martie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 16
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 10 Martie 2013, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 9 Martie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 19
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 9 Martie 2013, 11:45
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 3 Martie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 18
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Duminica, 3 Martie 2013, 11:00
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Sambata, 2 Martie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 18
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 2 Martie 2013, 11:45
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 2 Martie 2013, 10:00
Liga a IV -a, Juniori, etapa 18
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 2 Martie 2013, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 2 Decembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 17
Teren: Central / Costesti
Duminica, 2 Decembrie 2012, 11:00
Teren: Central / Costesti
Vineri, 30 Noiembrie 2012, 15:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 17
Teren: Central / Faget
Vineri, 30 Noiembrie 2012, 15:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 15
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 25 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 24 Noiembrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 16
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 24 Noiembrie 2012, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Miercuri, 21 Noiembrie 2012, 14:00
Cupa Romaniei, Faza judeteana, etapa 5
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Miercuri, 21 Noiembrie 2012, 14:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 18 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 14
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 18 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Sambata, 10 Noiembrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 14
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 10 Noiembrie 2012, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Miercuri, 7 Noiembrie 2012, 14:30
Cupa Romaniei, Faza judeteana, etapa 4
Teren: Central Raca / Raca
Miercuri, 7 Noiembrie 2012, 14:30
Teren: Central Raca / Raca
Duminica, 4 Noiembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 12
Teren: Central Cocu / Cocu
Duminica, 4 Noiembrie 2012, 11:00
Teren: Central Cocu / Cocu
Sambata, 3 Noiembrie 2012, 13:00
Juniori D 2000-2001, Seria A, etapa 10
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 3 Noiembrie 2012, 13:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 28 Octombrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 11
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 28 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Sambata, 27 Octombrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 12
Teren: Central Radesti / Radesti
Sambata, 27 Octombrie 2012, 11:45
Teren: Central Radesti / Radesti
Miercuri, 24 Octombrie 2012, 15:30
Cupa Romaniei, Faza judeteana, etapa 3
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Miercuri, 24 Octombrie 2012, 15:30
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 21 Octombrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 11
Teren: Central Raca / Raca
Duminica, 21 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Central Raca / Raca
Sambata, 20 Octombrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 11
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 20 Octombrie 2012, 11:45
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 20 Octombrie 2012, 10:00
Liga a IV -a, Juniori, etapa 11
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 20 Octombrie 2012, 10:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 14 Octombrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 14 Octombrie 2012, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 13 Octombrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 10
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 13 Octombrie 2012, 11:45
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 13 Octombrie 2012, 10:00
Liga a IV -a, Juniori, etapa 10
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 13 Octombrie 2012, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Joi, 11 Octombrie 2012, 16:00
Cupa Romaniei, Faza judeteana, etapa 2
Teren: Central Recea / Recea
Joi, 11 Octombrie 2012, 16:00
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 7 Octombrie 2012, 13:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 8
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 7 Octombrie 2012, 13:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 6 Octombrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 9
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 6 Octombrie 2012, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 27 Septembrie 2012, 17:00
Cupa Romaniei, Faza judeteana, etapa 1
Teren: Central / Costesti
Joi, 27 Septembrie 2012, 17:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 23 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 6
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 23 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Sambata, 22 Septembrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 7
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 22 Septembrie 2012, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 16 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 16 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Sambata, 15 Septembrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 6
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 15 Septembrie 2012, 11:45
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 2 Septembrie 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 3
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 2 Septembrie 2012, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 1 Septembrie 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 4
Teren: Central / Costesti
Sambata, 1 Septembrie 2012, 11:45
Teren: Central / Costesti
Joi, 30 August 2012, 18:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 3
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Joi, 30 August 2012, 18:00
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Miercuri, 29 August 2012, 18:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 3
Teren: Central Suseni / Suseni
Miercuri, 29 August 2012, 18:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 26 August 2012, 13:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 2
Teren: Central / Faget
Duminica, 26 August 2012, 13:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 25 August 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 2
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 25 August 2012, 11:45
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 25 August 2012, 10:00
Liga a IV -a, Juniori, etapa 2
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 25 August 2012, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 19 August 2012, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 1
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 19 August 2012, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Sambata, 18 August 2012, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 1
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 18 August 2012, 11:45
Teren: Central Mirosi / Mirosi