Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 34
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 29
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 24
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Joi, 7 Iunie 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 16
Teren: Central / Poiana Lacului
Joi, 7 Iunie 2018, 18:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Miercuri, 6 Iunie 2018, 19:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 25
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 6 Iunie 2018, 19:00
Teren: Aripi / Pitesti
Luni, 28 Mai 2018, 10:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 10
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Luni, 28 Mai 2018, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
AMANAT
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 29
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 26 Mai 2018, 12:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 27
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 26 Mai 2018, 12:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 26 Mai 2018, 16:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 18
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 26 Mai 2018, 16:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 26 Mai 2018, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 14
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 26 Mai 2018, 09:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Sud, etapa 25
Teren: Arpechim / Pitesti
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 26
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Marti, 22 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori B1 - Finala Mare 2001/2002, etapa 1
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 22 Mai 2018, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 24
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Sambata, 19 Mai 2018, 09:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 25
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 19 Mai 2018, 09:30
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 18 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 12
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Vineri, 18 Mai 2018, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 24
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 23
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Birla
Vineri, 11 Mai 2018, 18:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 23
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 11 Mai 2018, 18:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin 5 Sintetic Mediu / Pitesti
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin 5 Sintetic Mediu / Pitesti
Joi, 3 Mai 2018, 18:45
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 8
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 3 Mai 2018, 18:45
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 1 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Sud, etapa 16
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Marti, 1 Mai 2018, 18:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Joc reprogramat pe data de 1.05.2018
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 21
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 28 Aprilie 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 21
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 28 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 22
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 21 Aprilie 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 20
Teren: Central / Faget
Sambata, 21 Aprilie 2018, 18:00
Teren: Central / Faget
Joi, 19 Aprilie 2018, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 14
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 19 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 19
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Birla
Miercuri, 11 Aprilie 2018, 17:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 10
Teren: Mioveni - Calea Ferata / Mioveni
Miercuri, 11 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Mioveni - Calea Ferata / Mioveni
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 20
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 16:00
Liga a V-a, Centru, etapa 20
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Vineri, 6 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 19
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 31 Martie 2018, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 3
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 31 Martie 2018, 09:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Vineri, 30 Martie 2018, 14:30
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 11
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 30 Martie 2018, 14:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 15
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 9 Decembrie 2017, 13:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 17
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 9 Decembrie 2017, 13:30
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 13
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 14
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 12
Teren: /
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: /
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 13
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 10
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 12
Teren: Central / Faget
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 09:30
Teren: Central / Faget
Luni, 6 Noiembrie 2017, 19:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 11
Teren: Central Bradu / Bradu
Luni, 6 Noiembrie 2017, 19:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 12
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 8
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 10
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Vineri, 27 Octombrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 8
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 27 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Sambata, 21 Octombrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 15:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 8
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 15:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 8
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 6
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 6
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 09:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 6 Octombrie 2017, 17:30
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 5
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 6 Octombrie 2017, 17:30
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 5
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 5
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 5
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 23 Septembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 4
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 23 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 3
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 4
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 3
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 1
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti