Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga V Play Out, Centru 2, etapa 8
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 2, etapa 7
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Nord, etapa 6
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 11 Mai 2019, 12:30
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 26
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 11 Mai 2019, 12:30
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 22
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Liga V Play Out, Nord, etapa 4
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Nord, etapa 2
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 20 Aprilie 2019, 16:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 23
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 20 Aprilie 2019, 16:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Sud, etapa 1
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 14
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Vineri, 12 Aprilie 2019, 18:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 16
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Vineri, 12 Aprilie 2019, 18:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 22
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 6 Aprilie 2019, 09:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 13
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 6 Aprilie 2019, 09:30
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Vineri, 5 Aprilie 2019, 18:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 17
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Vineri, 5 Aprilie 2019, 18:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 21
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 30 Martie 2019, 12:00
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 12
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 30 Martie 2019, 12:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 23 Martie 2019, 09:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 15
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 23 Martie 2019, 09:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 19
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Sambata, 16 Martie 2019, 09:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 14
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 16 Martie 2019, 09:30
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 18
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 17
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 9 Decembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 9 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 15
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 14
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 09:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 11
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 09:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 13
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 10:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 10
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 15:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 5
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 15:30
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 12
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 09:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 4
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 09:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 11
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 10:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 8
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 15:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 8
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 15:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 7
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 6
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 29 Septembrie 2018, 10:30
Juniori, Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria C, etapa 4
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 29 Septembrie 2018, 10:30
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 29 Septembrie 2018, 13:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 3
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 29 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 5
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 4
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 15 Septembrie 2018, 09:00
Juniori, Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria C, etapa 2
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 15 Septembrie 2018, 09:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Juniori, Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria C, etapa 1
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 8 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 2
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos