Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 15
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei - Optimi, etapa 1
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 11 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 11 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Radesti / Radesti
Joi, 1 Februarie 2024, 12:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Joi, 1 Februarie 2024, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 12
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 11
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 10
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 8
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 7
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 8
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 6
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 7
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 4
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 5
Teren: Central / Costesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central / Costesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 4
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 3
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 3
Teren: Central / Costesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 2
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 2
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 1
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI