Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Liga 5 Nord, etapa 14
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 15
Teren: Central / Costesti
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Central / Costesti
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 14
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 10
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 12
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 8
Teren: Central / Stefanesti - Golesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Stefanesti - Golesti
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 9
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U15 - Seria B, etapa 7
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 28 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 7
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Juniori U19(2005-2006), etapa 6
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U15 - Seria B, etapa 5
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 14 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11 Seria B, etapa 4
Teren: Muscelul II / Campulung
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 4
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 3
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 2
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Vineri, 8 Septembrie 2023, 11:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Vineri, 8 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI