Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 12 Iunie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 30
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 12 Iunie 2011, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Joi, 9 Iunie 2011, 18:00
Liga 5, Nord, etapa 29
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Joi, 9 Iunie 2011, 18:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 28
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 4 Iunie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 29
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 4 Iunie 2011, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 29 Mai 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 27
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 29 Mai 2011, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 21 Mai 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 27
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 21 Mai 2011, 11:45
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 21 Mai 2011, 10:00
Liga 4, Juniori, etapa 27
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 21 Mai 2011, 10:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 15 Mai 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 25
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 15 Mai 2011, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 8 Mai 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 24
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Duminica, 8 Mai 2011, 11:00
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Sambata, 30 Aprilie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 24
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 30 Aprilie 2011, 11:45
Teren: Tineretului / Topoloveni
Joi, 21 Aprilie 2011, 17:00
Liga 5, Centru 1, etapa 22
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Joi, 21 Aprilie 2011, 17:00
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 17 Aprilie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 21
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Duminica, 17 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Vineri, 15 Aprilie 2011, 18:00
Juniori C 1996, etapa 17
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 15 Aprilie 2011, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 10 Aprilie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 20
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 10 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 21
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 3 Aprilie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 19
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 3 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 2 Aprilie 2011, 10:00
Liga 4, Juniori, etapa 20
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 2 Aprilie 2011, 10:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 27 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 18
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 27 Martie 2011, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 17
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Sambata, 19 Martie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 17
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 19 Martie 2011, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 13 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 16
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 13 Martie 2011, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 15
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 14
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 13
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 13
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 31 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 12
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 31 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 11
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Sambata, 23 Octombrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 11
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 23 Octombrie 2010, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 10
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 2, etapa 9
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Sambata, 9 Octombrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 9
Teren: Central Radesti / Radesti
Sambata, 9 Octombrie 2010, 11:45
Teren: Central Radesti / Radesti
Joi, 7 Octombrie 2010, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Joi, 7 Octombrie 2010, 16:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 3 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 8
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 3 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 7
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 25 Septembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 7
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 25 Septembrie 2010, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 18 Septembrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 2
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 18 Septembrie 2010, 15:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Miercuri, 15 Septembrie 2010, 15:00
Liga 4, Juniori, etapa 1
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 15 Septembrie 2010, 15:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 5
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 4
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 29 August 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 3
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Duminica, 29 August 2010, 11:00
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Sambata, 21 August 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 2
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 21 August 2010, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 15 August 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 1
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 15 August 2010, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Marti, 3 August 2010, 10
Memorialul Nicolae DOBRIN, Seria 7 - Juniori 95-96, etapa 4
Teren: Aripi / Pitesti
Marti, 3 August 2010, 10
Teren: Aripi / Pitesti