Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 30
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 29
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Marti, 13 Iunie 2017, 18:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 30
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Marti, 13 Iunie 2017, 18:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Joc amanat pentru Marti ,13.06.2017, orele 18:30.
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 28
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 29
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 26
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 25
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 13 Mai 2017, 17:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 26
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 13 Mai 2017, 17:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 23
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 22
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Joi, 27 Aprilie 2017, 10:00
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), etapa 20
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Joi, 27 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 23
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:00
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, etapa 19
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Miercuri, 19 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Joi, 13 Aprilie 2017, 16:30
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 19
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Joi, 13 Aprilie 2017, 16:30
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 22
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 21
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 8 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 17
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 4 Martie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 16
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 4 Martie 2017, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 15
Teren: Central / Faget
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Faget
Miercuri, 30 Noiembrie 2016, 11:30
Cupa Romaniei, Faza a IV - a - Optimi, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Miercuri, 30 Noiembrie 2016, 11:30
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 14
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 15:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 14
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 15
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 13
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 11
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 10
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 9
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 23 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 8
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 8
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 15 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 7
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 8 Octombrie 2016, 12:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 7
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 8 Octombrie 2016, 12:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 6
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Joi, 29 Septembrie 2016, 16:30
Cupa Romaniei, Faza a II - a, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Joi, 29 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 5
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 4
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Joi, 15 Septembrie 2016, 17:00
Cupa Romaniei, Faza a I-a, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Joi, 15 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 3
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 3 Septembrie 2016, 12:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 2
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 3 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 27 August 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 1
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 27 August 2016, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti