Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 14
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 15
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 14
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 13
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 9 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 12
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 9 Decembrie 2023, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:30
Liga 5 Centru, etapa 11
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 2 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 30 Noiembrie 2023, 13:00
Liga 4 Seniori, etapa 11
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 30 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5 Sud, etapa 10
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 9
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 8
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 16:00
Liga 5 Centru, etapa 8
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 7
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 6
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 5
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 6
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 4
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 3
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 2
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 1
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central/Scoala / Cateasca