Meciuri arbitrate
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 24
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 27
Teren: Central / Faget
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Central / Faget
Miercuri, 3 Mai 2017, 19:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 23
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Miercuri, 3 Mai 2017, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 29 Aprilie 2017, 16:00
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B, etapa 21
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 29 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 18:30
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 18:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 18
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 8 Aprilie 2017, 09:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 8 Aprilie 2017, 15:00
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, etapa 17
Teren: Central Colibasi / Colibasi
Sambata, 8 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Central Colibasi / Colibasi
Sambata, 1 Aprilie 2017, 14:30
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 14:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 16
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 18 Martie 2017, 16:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 15
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 18 Martie 2017, 16:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 17
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 11 Martie 2017, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 15
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 11 Martie 2017, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 10 Decembrie 2016, 11:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 13
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 10 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, etapa 12
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 12
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 10:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:30
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 10
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:30
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 9
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 22 Octombrie 2016, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 8
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 22 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B, etapa 6
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Miercuri, 19 Octombrie 2016, 20:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 5
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 19 Octombrie 2016, 20:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 15 Octombrie 2016, 09:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 5
Teren: Central / Faget
Sambata, 15 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 9 Octombrie 2016, 16:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 4
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 9 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 8 Octombrie 2016, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:30
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 5
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:30
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 2
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 1
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni