Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 2, etapa 10
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Liga V Play Out, Sud, etapa 9
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 1, etapa 8
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 2 Iunie 2019, 11:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 1, etapa 7
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 26 Mai 2019, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Liga V Play Out, Sud, etapa 6
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Nord, etapa 5
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Sud, etapa 4
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Joi, 25 Aprilie 2019, 17:30
Liga V Play Out, Centru 1, etapa 3
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Joi, 25 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 2, etapa 2
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 23
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Nord, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 22
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 21
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 31 Martie 2019, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 20
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 19
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 18
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 17
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 9 Decembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 9 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 15
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 2 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 14
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 13
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 12
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 11
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 10
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 9
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 8
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 7
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 6
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Miercuri, 26 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 5
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 4
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 3
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 2
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 1 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 2
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 1 Septembrie 2018, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 1
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 26 August 2018, 11:00
Teren: Comunal / Ratesti