Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 12
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 11
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 10
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 13
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Tineretului / Topoloveni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 9
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 12
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 8
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 11
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U13 - Seria A, etapa 9
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 19:30
Juniori U13 - Seria A, etapa 9
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 19:30
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 7
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 8
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 6
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Juniori U13 - Seria A, etapa 6
Teren: Central / Stefanesti - Golesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Central / Stefanesti - Golesti
Vineri, 20 Octombrie 2023, 10:30
Juniori U19(2005-2006), etapa 7
Teren: Central / Stefanesti - Golesti
Vineri, 20 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Central / Stefanesti - Golesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 5
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Rociu / Comuna Rociu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Juniori U19(2005-2006), etapa 6
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 4
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U15 - Seria B, etapa 4
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 7 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U13 - Seria A, etapa 4
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Sat Cornatel/Com. Buzoesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 3
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 3
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 2
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Juniori U15 - Seria A, etapa 1
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Tineretului / Topoloveni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 1
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti