Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 12
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei - Optimi, etapa 1
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 13
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 12
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 9 Decembrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 15
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 9 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 11
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Liga 5 Centru, etapa 11
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Central Balilesti / Balilesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 8
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 9
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 7
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 8
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei 16-imi, etapa 1
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 5
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Liga 5 Centru, etapa 5
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 6
Teren: Central / Faget
Sambata, 14 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Juniori U15 - Seria A, etapa 5
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 4
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 5
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Cupa Romaniei - Tur preliminar, etapa 1
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 4
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 3
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 3
Teren: Central / Costesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 2
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 1
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI