Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 12
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa Romaniei - Optimi, etapa 1
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Miercuri, 14 Februarie 2024, 14:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 14 Februarie 2024, 14:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 1 Februarie 2024, 12:00
Jocuri de pregatire 2024, etapa 1
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Joi, 1 Februarie 2024, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 13
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Sambata, 9 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 12
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 9 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Vineri, 1 Decembrie 2023, 11:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 14
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 1 Decembrie 2023, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 10
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 13
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 10
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 8
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Liga 4 Seniori, etapa 7
Teren: Central / Faget
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Central / Faget
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 5
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 4
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 4
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 2
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U15 - Seria A, etapa 1
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti