Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 12 Iunie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 30
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 12 Iunie 2011, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Joi, 9 Iunie 2011, 18:00
Liga 5, Nord, etapa 29
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Joi, 9 Iunie 2011, 18:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 28
Teren: Central Poienari de Muscel / Poienari de Muscel
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Teren: Central Poienari de Muscel / Poienari de Muscel
Sambata, 28 Mai 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 28
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 28 Mai 2011, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 22 Mai 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 26
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 22 Mai 2011, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 15 Mai 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 25
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Duminica, 15 Mai 2011, 11:00
Teren: Central Mihaesti / Mihaesti
Duminica, 8 Mai 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 24
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 8 Mai 2011, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Sambata, 7 Mai 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 25
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 7 Mai 2011, 11:45
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 1 Mai 2011, 11:00
Juniori D - 1998, etapa 17
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 1 Mai 2011, 11:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Miercuri, 20 Aprilie 2011, 17:00
Liga 4, Seniori, etapa 23
Teren: Central Radesti / Radesti
Miercuri, 20 Aprilie 2011, 17:00
Teren: Central Radesti / Radesti
Duminica, 17 Aprilie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 2, etapa 21
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 17 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Central Valea Stanii / Titesti
Duminica, 10 Aprilie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 20
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 10 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 21
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 3 Aprilie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 19
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 3 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 27 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 18
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 27 Martie 2011, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 17
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 15
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 14
Teren: Central Radesti / Radesti
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 11:45
Teren: Central Radesti / Radesti
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 13
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 31 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 12
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 31 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 11
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 10
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 9
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Joi, 7 Octombrie 2010, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Joi, 7 Octombrie 2010, 16:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 3 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 8
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Duminica, 3 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Parc Stoenesti / Stoenesti
Sambata, 2 Octombrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 8
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 2 Octombrie 2010, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 25 Septembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 7
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 25 Septembrie 2010, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 6
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 18 Septembrie 2010, 15:00
Juniori D - 1998, etapa 2
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 18 Septembrie 2010, 15:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 5
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 4 Septembrie 2010, 10:00
Liga 4, Juniori, etapa 4
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 4 Septembrie 2010, 10:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 29 August 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 3
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Duminica, 29 August 2010, 11:00
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Duminica, 22 August 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 2
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 22 August 2010, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 21 August 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 2
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 21 August 2010, 11:45
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 15 August 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 15 August 2010, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 25 Iulie 2010, 09:00
Memorialul Nicolae DOBRIN, Seria 1 - Seniori, etapa 2
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 25 Iulie 2010, 09:00
Teren: Central Godeni / Godeni