Meciuri arbitrate
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 2, etapa 10
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 16 Iunie 2019, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 9 Iunie 2019, 15:00
Liga V Play Out, Centru 2, etapa 9
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 9 Iunie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Liga V Play - Off, Centru 2, etapa 6
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Liga V Play Out, Sud, etapa 5
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Sambata, 11 Mai 2019, 10:00
Juniori, Semifinale juniori E, etapa 1
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 11 Mai 2019, 10:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 11 Mai 2019, 11:30
Juniori, Semifinale juniori E, etapa 1
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 11 Mai 2019, 11:30
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Joi, 2 Mai 2019, 09:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 21
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 2 Mai 2019, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 2 Mai 2019, 14:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 21
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 2 Mai 2019, 14:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 2 Mai 2019, 17:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 18
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Joi, 2 Mai 2019, 17:00
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Sambata, 20 Aprilie 2019, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 22
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 20 Aprilie 2019, 10:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Vineri, 19 Aprilie 2019, 17:30
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 17
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Vineri, 19 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Liga V Play Out, Nord, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 13 Aprilie 2019, 09:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 14
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 13 Aprilie 2019, 09:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 11 Aprilie 2019, 18:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 18
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Joi, 11 Aprilie 2019, 18:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Luni, 8 Aprilie 2019, 17:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 15
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Luni, 8 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 22
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Miercuri, 3 Aprilie 2019, 18:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 17
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 3 Aprilie 2019, 18:30
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 20
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Sambata, 23 Martie 2019, 12:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 15
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 23 Martie 2019, 12:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 22 Martie 2019, 16:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 18
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Vineri, 22 Martie 2019, 16:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 19
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 17 Martie 2019, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 16 Martie 2019, 10:15
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 14
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Sambata, 16 Martie 2019, 10:15
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Sambata, 16 Martie 2019, 09:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 14
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Sambata, 16 Martie 2019, 09:00
Teren: Tablierul 2 Pitesti / Pitesti
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 18
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 9 Martie 2019, 10:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 9 Martie 2019, 10:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 8 Martie 2019, 16:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 11
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 8 Martie 2019, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 17
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 1 Martie 2019, 16:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 10
Teren: Arpechim / Pitesti
Vineri, 1 Martie 2019, 16:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Joi, 28 Februarie 2019, 18:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 12
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 28 Februarie 2019, 18:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 9 Decembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 16
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 9 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 8 Decembrie 2018, 11:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 14
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 8 Decembrie 2018, 11:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 5 Decembrie 2018, 13:00
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 7
Teren: Central / Costesti
Miercuri, 5 Decembrie 2018, 13:00
Teren: Central / Costesti
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 14
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 11
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 10:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 11
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 10:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 09:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 09:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 16:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 10
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 12
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 12:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 9
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 12:30
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 10:00
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 4
Teren: Central / Faget
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 11
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 17:45
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 8
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 17:45
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 11:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 9
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:30
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 8
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 2 Noiembrie 2018, 16:30
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 28 Octombrie 2018, 08:30
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe OLA 2009 Seria A, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 08:30
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 09:05
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe OLA 2009 Seria A, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 09:05
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 12:00
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria A, etapa 4
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 10:15
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria A, etapa 4
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Duminica, 28 Octombrie 2018, 10:15
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 27 Octombrie 2018, 09:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 2
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Sambata, 27 Octombrie 2018, 09:30
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Miercuri, 24 Octombrie 2018, 16:30
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 8
Teren: Central / Faget
Miercuri, 24 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Central / Faget
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:30
Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 1
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 19 Octombrie 2018, 16:00
Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 19 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 8
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:30
Juniori, Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria C, etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 12 Octombrie 2018, 16:30
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 5
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 12 Octombrie 2018, 16:30
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 7
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Sambata, 6 Octombrie 2018, 10:00
Juniori, Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria C, etapa 5
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 6 Octombrie 2018, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 6 Octombrie 2018, 14:45
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 4
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 6 Octombrie 2018, 14:45
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 6
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Cupa Romaniei, Faza 1, etapa 1
Teren: Central Boteni / Boteni
Joi, 27 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 5
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 23 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Luni, 17 Septembrie 2018, 19:00
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 1
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Luni, 17 Septembrie 2018, 19:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 15 Septembrie 2018, 08:30
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 1
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 15 Septembrie 2018, 08:30
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 14 Septembrie 2018, 17:00
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 1
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 14 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 3
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 2
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 28 Octombrie 2017, 09:00
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe OLA 2009 Seria B, etapa 3
Teren: /
Sambata, 28 Octombrie 2017, 09:00
Teren: /
Sambata, 28 Octombrie 2017, 09:40
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe OLA 2009 Seria B, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 09:40
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 13:10
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria B, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 13:10
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 13:45
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria B, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 13:45
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 12:35
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria B, etapa 4
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 12:35
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:50
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria A, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 10:50
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:25
Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria A, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:25
Teren: Sala Sporturilor Bradu / Bradu