Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 33
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 16 Iunie 2018, 16:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 29
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 16 Iunie 2018, 16:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Joi, 14 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Centru, etapa 32
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Joi, 14 Iunie 2018, 18:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 31
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Vineri, 8 Iunie 2018, 18:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 28
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 8 Iunie 2018, 18:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 30
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 27
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 26
Teren: Central / Faget
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Central / Faget
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Centru, etapa 28
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 25
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Miercuri, 23 Mai 2018, 18:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 24
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 23
Teren: Central / Faget
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 22
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 21
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 22
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 19
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 10 Decembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 17
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 10 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 9 Decembrie 2017, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 17
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 9 Decembrie 2017, 09:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 8 Decembrie 2017, 18:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 17
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 8 Decembrie 2017, 18:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 15
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Vineri, 1 Decembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 16
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 1 Decembrie 2017, 15:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 14
Teren: Central / Faget
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central / Faget
Luni, 20 Noiembrie 2017, 14:45
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 13
Teren: Central Bradu / Bradu
Luni, 20 Noiembrie 2017, 14:45
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 13:30
Liga a V-a, Sud, etapa 13
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 13:30
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Vineri, 17 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 14
Teren: Aripi / Pitesti
Vineri, 17 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 13
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 12
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 19:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 11
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Joi, 2 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 10
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 2 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 11
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Sambata, 28 Octombrie 2017, 16:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 28 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Vineri, 27 Octombrie 2017, 16:30
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 9
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 27 Octombrie 2017, 16:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 9
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 14 Octombrie 2017, 16:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 8
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 14 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Joi, 12 Octombrie 2017, 16:30
Liga a V-a, Centru, etapa 8
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Joi, 12 Octombrie 2017, 16:30
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Vineri, 6 Octombrie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 6
Teren: Central / Faget
Vineri, 6 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Central / Faget
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:30
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a III-a Optimi, etapa 1
Teren: Central Boteni / Boteni
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:30
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 6
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Miercuri, 27 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 4
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 27 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 5
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 5
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 21 Septembrie 2017, 17:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a II-a, etapa 1
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Joi, 21 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 4
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 3
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 16:30
Liga a V-a, Centru, etapa 3
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 10 Septembrie 2017, 16:30
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Sambata, 9 Septembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 1
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 9 Septembrie 2017, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 8 Septembrie 2017, 10:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 1
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 8 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 2
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 1
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 1
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a, etapa 1
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 6 August 2017, 19:00
Jocuri Amicale, etapa 3
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 6 August 2017, 19:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 30 Iulie 2017, 10:00
Jocuri Amicale, etapa 2
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 30 Iulie 2017, 10:00
Teren: Central Recea / Recea