Meciuri arbitrate
Joi, 18 Mai 2017, 19:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 26
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Joi, 18 Mai 2017, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 14 Mai 2017, 09:00
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), etapa 22
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 14 Mai 2017, 09:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 6 Mai 2017, 18:15
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B, etapa 22
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 6 Mai 2017, 18:15
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 20
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 19:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 19
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 19:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 8 Aprilie 2017, 13:30
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 18
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 13:30
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 17:30
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B, etapa 16
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 1 Aprilie 2017, 17:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 25 Martie 2017, 10:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 16
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 25 Martie 2017, 10:00
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 18 Martie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 15
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 18 Martie 2017, 09:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 11 Martie 2017, 09:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 14
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 11 Martie 2017, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 16
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 13
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 08:30
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 10
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 08:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 10:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 12 Noiembrie 2016, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 09:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 14 Octombrie 2016, 17:45
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), etapa 5
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Vineri, 14 Octombrie 2016, 17:45
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 14:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 09:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 3
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 1
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 17 Septembrie 2016, 09:00
Teren: Aripi / Pitesti