Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 12 Iunie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 30
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 12 Iunie 2011, 11:00
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 28
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 5 Iunie 2011, 11:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 4 Iunie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 29
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 4 Iunie 2011, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 28 Mai 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 28
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 28 Mai 2011, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 15 Mai 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 25
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 15 Mai 2011, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 8 Mai 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 24
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 8 Mai 2011, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 7 Mai 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 25
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 7 Mai 2011, 11:45
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 30 Aprilie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 24
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 30 Aprilie 2011, 11:45
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Joi, 21 Aprilie 2011, 17:00
Liga 5, Centru 1, etapa 22
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Joi, 21 Aprilie 2011, 17:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 17 Aprilie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 21
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 21
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 9 Aprilie 2011, 11:45
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 3 Aprilie 2011, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 19
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 3 Aprilie 2011, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 27 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 18
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 27 Martie 2011, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 26 Martie 2011, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 19
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 26 Martie 2011, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 17
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 20 Martie 2011, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 13 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 16
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 13 Martie 2011, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 12 Martie 2011, 10:00
Liga 4, Juniori, etapa 16
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 12 Martie 2011, 10:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Joi, 10 Martie 2011, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 20
Teren: Comunal / Draganu
Joi, 10 Martie 2011, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 11:00
Juniori C 1996, etapa 11
Teren: Central Albesti de Arges / Albesti de Arges
Sambata, 27 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Central Albesti de Arges / Albesti de Arges
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 15
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 21 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 14
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 14 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 14
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 13 Noiembrie 2010, 11:45
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 13
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 7 Noiembrie 2010, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 13
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 6 Noiembrie 2010, 11:45
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 31 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 12
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 31 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 2, etapa 11
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 24 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 2, etapa 10
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 17 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 16 Octombrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 10
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 16 Octombrie 2010, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 10 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Joi, 7 Octombrie 2010, 16:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Joi, 7 Octombrie 2010, 16:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 3 Octombrie 2010, 11:00
Liga 5, Nord, etapa 8
Teren: Central Poienari de Muscel / Poienari de Muscel
Duminica, 3 Octombrie 2010, 11:00
Teren: Central Poienari de Muscel / Poienari de Muscel
Sambata, 2 Octombrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 8
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 2 Octombrie 2010, 11:45
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 7
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 26 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 6
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 19 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Sambata, 18 Septembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 6
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 18 Septembrie 2010, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 2, etapa 5
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 12 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Comunal / Ratesti
Sambata, 11 Septembrie 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 5
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 11 Septembrie 2010, 11:45
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 4
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 5 Septembrie 2010, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 29 August 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 3
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 29 August 2010, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 22 August 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 2
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 22 August 2010, 11:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 21 August 2010, 11:45
Liga 4, Seniori, etapa 2
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 21 August 2010, 11:45
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 15 August 2010, 11:00
Liga 5, Centru 1, etapa 1
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 15 August 2010, 11:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului