Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 34
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 25 Iunie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 33
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 28
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 27
Teren: Central / Faget
Duminica, 4 Iunie 2017, 11:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 29
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 26
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Sambata, 27 Mai 2017, 17:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 28
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 27 Mai 2017, 17:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 25
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Sambata, 20 Mai 2017, 11:30
Liga a IV - a, Seniori, etapa 27
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 20 Mai 2017, 11:30
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 20 Mai 2017, 13:30
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999 Play Off, etapa 7
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 20 Mai 2017, 13:30
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 24
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 13 Mai 2017, 15:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 25
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Sambata, 13 Mai 2017, 15:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 27
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 25
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Marti, 2 Mai 2017, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999 Play Off, etapa 3
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Marti, 2 Mai 2017, 18:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 26
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 24
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 25
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 22 Aprilie 2017, 16:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 23
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 22 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 10:30
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999 Play Off, etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 12 Aprilie 2017, 10:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 20
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Sambata, 8 Aprilie 2017, 12:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 21
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 8 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 22
Teren: Comunal / Draganu
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Draganu
Sambata, 1 Aprilie 2017, 16:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 20
Teren: Central / Faget
Sambata, 1 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 21
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 20
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 11 Martie 2017, 15:30
Liga a IV - a, Seniori, etapa 17
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 11 Martie 2017, 15:30
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 11 Decembrie 2016, 12:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 13
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 11 Decembrie 2016, 12:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 15
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 4 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 3 Decembrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 15
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Sambata, 3 Decembrie 2016, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Miercuri, 30 Noiembrie 2016, 11:00
Cupa Romaniei, Faza a IV - a - Optimi, etapa 1
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Miercuri, 30 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 14
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 09:30
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 13
Teren: Central / Faget
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 09:30
Teren: Central / Faget
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 13
Teren: Central / Faget
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 13
Teren: Central / Faget
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central / Faget
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 15:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 12
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 15:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 14
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 13
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:30
Liga a IV - a, Seniori, etapa 11
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:30
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 10
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 30 Octombrie 2016, 14:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 7
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 30 Octombrie 2016, 14:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 29 Octombrie 2016, 16:00
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, etapa 7
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Aripi / Pitesti
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:00
Liga a V-a, Centru, etapa 11
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 23 Octombrie 2016, 13:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 22 Octombrie 2016, 16:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 9
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 22 Octombrie 2016, 16:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Joi, 13 Octombrie 2016, 16:30
Liga a V-a, Centru, etapa 9
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Joi, 13 Octombrie 2016, 16:30
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 7
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 9 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, etapa 6
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 7
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:30
Liga a IV - a, Seniori, etapa 6
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:30
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Joi, 29 Septembrie 2016, 16:30
Cupa Romaniei, Faza a II - a, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Joi, 29 Septembrie 2016, 16:30
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 5
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 2
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 24 Septembrie 2016, 10:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Joi, 22 Septembrie 2016, 17:00
Liga a V-a, Centru, etapa 3
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Joi, 22 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 5
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Vineri, 16 Septembrie 2016, 17:30
Liga a IV - a, Seniori, etapa 4
Teren: Central / Faget
Vineri, 16 Septembrie 2016, 17:30
Teren: Central / Faget
Joi, 15 Septembrie 2016, 17:00
Cupa Romaniei, Faza a I-a, etapa 1
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Joi, 15 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Central Serbanesti / Serbanesti
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 3
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 2
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 1
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Sambata, 27 August 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 1
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 27 August 2016, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni