Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Vineri, 30 Iunie 2017, 20:00
Cupa Romaniei, Faza a VII - a - Finala, etapa 1
Teren: Municipal / Mioveni
Vineri, 30 Iunie 2017, 20:00
Teren: Municipal / Mioveni
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 33
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 18 Iunie 2017, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Joi, 1 Iunie 2017, 12:00
Cupa Romaniei, Faza a VI - a - Semifinala, etapa 1
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Joi, 1 Iunie 2017, 12:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 29
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 21 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 20 Mai 2017, 16:30
Liga a V-a, Centru, etapa 29
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Sambata, 20 Mai 2017, 16:30
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 14 Mai 2017, 12:00
Liga a V-a, Centru, etapa 28
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 14 Mai 2017, 12:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 23
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 7 Mai 2017, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 22
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 30 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 24
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 29 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 23 Aprilie 2017, 12:00
Liga a V-a, Centru, etapa 25
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 23 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:00
Liga a V-a, Centru, etapa 24
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Central Valea Iasului / Valea Iasiului
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 23
Teren: Central Oarja / Oarja
Duminica, 9 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Central Oarja / Oarja
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 21
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 8 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 22
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 2 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 18
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 26 Martie 2017, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 19
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 25 Martie 2017, 16:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 20
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 19 Martie 2017, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Sambata, 18 Martie 2017, 12:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 18
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 18 Martie 2017, 12:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 19
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 12 Martie 2017, 11:00
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Sambata, 11 Martie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 17
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 11 Martie 2017, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Miercuri, 8 Martie 2017, 10:30
Juniori, Juniori C - 2002/2003, etapa 11
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 8 Martie 2017, 10:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 4 Martie 2017, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 16
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Sambata, 4 Martie 2017, 11:00
Teren: Central Slobozia / Slobozia
Sambata, 25 Februarie 2017, 15:00
Cupa Romaniei, Faza a V - a - Sferturi, etapa 1
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 25 Februarie 2017, 15:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 14
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:30
Liga a IV - a, Seniori, etapa 14
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:30
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 14
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 11
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 11
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 10
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 10
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 29 Octombrie 2016, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 8
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 15 Octombrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 8
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 15 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 6
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 2 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 6
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 1 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 20:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 28 Septembrie 2016, 20:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 4
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Duminica, 18 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 4
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Joi, 15 Septembrie 2016, 17:00
Cupa Romaniei, Faza a I-a, etapa 1
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Joi, 15 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 3
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Duminica, 11 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central Negrasi / Negrasi
Sambata, 10 Septembrie 2016, 12:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 3
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 10 Septembrie 2016, 12:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 2
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Duminica, 4 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Central/Stroesti / Sat Stroesti/Com. Musatesti
Sambata, 3 Septembrie 2016, 11:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 2
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 3 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 1
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 28 August 2016, 11:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 27 August 2016, 10:00
Liga a IV - a, Seniori, etapa 1
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 27 August 2016, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov