Alege un sezon
Competitii - fotbal
Lista competitiilor organizate de AJF Arges in sezonul 2015 / 2016
Fotbal pe Plaja Baieti
   Seria A
   Seria B
Liga a IV - a Campionat Regulat
   Juniori A1 Campionat Regulat
   Seniori Campionat Regulat
Campionatul Judetean Futsal
Fotbal si Feminitate
   Cupa Municipiului Pitesti Fete 2001 - 2002
   Cupa Municipiului Pitesti Fete 2003 - 2004
   Cupa Trivale Fete 2001 - 2002
   Cupa Trivale Fete 2003 - 2004
   Faza Inter Judeteana Fete 2001 - 2002
   Faza Inter Judeteana Fete 2003 - 2004
Fotbal pe Plaja Feminin
   Seria A Senioare
   Seria B Junioare
Campionatul Judetean Futsal Semifinale
Liga a IV-a Play - Off
   Juniori A1 Play - Off(1 - 6)
   Seniori Play - Off(1 - 6)
Campionatul Județean Futsal Finala Mica
Liga a IV-a Play - Out
   Seniori Play - Out(7 - 12)
Liga a V - a Campionat Regulat
   Centru 1 Campionat Regulat
   Centru 2 - Campionat Regulat
   Nord - Campionat Regulat
   Sud - Campionat Regulat
Campionatul Județean Futsal Finala Mare
Liga a V- a Play Off
   Centru 1 Play - Off(1 - 4)
   Centru 1 Play - Off(5 - 8)
   Centru 2 Play - Off(1 - 6)
   Nord - Play - Off(1 - 4)
   Nord - Play - Off(5 - 8)
   Sud - Play - Off(1 - 4)
   Sud - Play - Off(5 - 8)
Liga a V - a Play Out
   Centru 1 Play - Out(9 - 12)
   Centru 2 Play - Out(7 - 12)
   Nord - Play - Out(9 - 11)
   Sud - Play - Out(9 - 12)
Cupa Romaniei 2016 - 2017
   Faza 1
   Faza 2
   Faza 3
   Faza 4 - Optimi
   Faza 5 - Sferturi de Finala
   Faza 6 - Semifinale
   Faza 7 - Finala
Juniori
   Gheorghe ENE Finala - 2007(5+1)
   Gheorghe ENE Finala Mica- 2007(5+1)
   Gheorghe ENE Semifinale - 2007(5+1)
   Gheorghe ENE Seria 1 - 2007(5+1)
   Gheorghe ENE Seria 2 - 2007(5+1)
   Gheorghe OLA - Finala 2006(5+1)
   Gheorghe OLA Finala Mica 2006(5+1)
   Gheorghe OLA Semifinale 2006(5+1)
   Gheorghe OLA Seria 1- 2006(5+1)
   Gheorghe OLA Seria 2 - 2006(5+1)
   Juniori B 1 - 1999
   Juniori C - 2001
   Juniori D - Finala Mare
   Juniori D - Finala Mica
   Juniori D - Semifinale
   Juniori D Seria 1 - 2003(8+1)
   Juniori D Seria 2 - 2003(8+1)
   Juniori E - 2005(7+1)
Inter Liga Nationala
   U10 - 2006(6+1)
   U7 - 2009(5+1)
   U8 - 2008(5+1)
   U9 - 2007(6+1)
Memorialul Nicolae Dobrin
   Finala Mare
   Finala Mica
   Memorialul Nicolae Dobrin Faza Grupe
   Semifinale
Cadeti Memoriale
   Memorialul Alexandru Mustetea - 2008(5+1)
   Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1)
   Memorialul Ioan(Bebe Barbu) - 2006(6+1)
   Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1)
Jocuri Amicale
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe