Alege un sezon
Competitii - fotbal
Lista competitiilor organizate de AJF Arges in sezonul 2018 / 2019
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS
   Seniori
Liga a V-a
   Centru 1
   Centru 2
   Nord
   Sud
Juniori
   Finala Mare Juniori C
   Finala Mare Juniori D
   Finala Mare Juniori E
   Finala Mica Juniori C
   Finala Mica Juniori D
   Finala Mica Juniori E
   Juniori A1 - 2000/2001
   Juniori B1 - 2002/2003
   Juniori C - 2004/2005 Seria A
   Juniori C - 2004/2005 Seria B
   Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A
   Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B
   Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A
   Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B
   Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria A
   Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria B
   Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria C
   Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria D
   Liga Elitelor U15(2004/2005) Seria E
   Turneul Sperantelor U15 - 2005
Inter Liga Nationala
   Inter Liga Nationala 2009(6+1)
   Inter Liga Nationala 2010(4+1)
   Inter Liga Nationala 2011(4+1)
   Inter Liga Nationala 2012(4+1)
Inter Liga de Iarna OLA - ENE
   Finala Mare Gheorghe ENE COPII 2010
   Finala Mare Gheorghe OLA COPII 2009
   Finala Mica Gheorghe ENE COPII 2010
   Finala Mica Gheorghe OLA COPII 2009
   Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria A
   Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria B
   Trofeul Gheorghe OLA 2009 Seria A
   Trofeul Gheorghe OLA 2009 Seria B
Cupa Romaniei
   Faza 1
   Faza 2
   Faza 3
   Faza 4 Sferturi
   Faza 5 Semifinale
   Faza a VI-a Finala
Cupa Trivale - Fete
   Fete 2004 - 2005
   Fete 2006 - 2007
Cupa de Vara - Fete
   Fete 2004 - 2005
   Fete 2006 - 2007
Cupa Municipiului Pitesti 2018 Fete
   Fete 2007 - 2008 Grupa A
   Fete 2007 - 2008 Grupa B
   Finala Mare
   Finala Mica
Cupa Satelor 2006/2007 Faza 1
   Seria 1 Albesti de Arges
   Seria 10 Domnesti
   Seria 11 Berevoiesti
   Seria 12 Cetateni
   Seria 13 Schitu Golesti
   Seria 14 Leresti
   Seria 15 Rucar
   Seria 16 Davidesti
   Seria 17 Priboieni
   Seria 18 Stalpeni
   Seria 19 Beleti Negresti
   Seria 2 Cuca
   Seria 20 Baiculesti
   Seria 21 Poiana Lacului
   Seria 22 Micesti
   Seria 23 Budeasa
   Seria 24 Cateasca
   Seria 25 Albota
   Seria 26 Bascov
   Seria 27 Bradu
   Seria 28 Recea
   Seria 29 Slobozia
   Seria 3 Sapata
   Seria 30 Stolnici
   Seria 31 Mirosi
   Seria 32 Izvoru
   Seria 4 Draganu
   Seria 5 Ciofrangeni
   Seria 6 Cepari
   Seria 7 Corbeni
   Seria 8 Bughea de Jos
   Seria 9 Corbi
Cupa Satelor 2006/2007 Faza 2
   Seria 1 Domnesti
   Seria 10 Valea Mare Pravat
   Seria 11 Davidesti
   Seria 12 Bughea de Jos
   Seria 2 Bradu
   Seria 3 Micesti
   Seria 4 Albota
   Seria 5 Rucar
   Seria 6 Calinesti
   Seria 7 Vladesti
   Seria 8 Priboieni
   Seria 9 Stolnici
Cupa Satelor 2006/2007 Faza 3
   Seria 1 - Bradu
   Seria 2 - Valea Mare Pravat
   Seria 3 - Vladesti
   Seria 4 - Priboieni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe