Informari si comunicate
04-09-2017
In atentia echipelor de copii si juniori

Identificarea jucatorilor juniori.

detalii...
30-08-2017
In atentia echipelor de Juniori

Programarea jocurilor de Juniori A1; C; D; E.

detalii...
24-08-2017
In atentia echipelor de Liga a V-a Seria CENTRU

Modificare planificari jocuri incepand cu etapa a doua.

detalii...
21-08-2017
In atentia arbitrilor, arbitrilor asistenti si a observatorilor

Miercuri 23.08.2017 - Testarea fizica si teoretica.

detalii...
17-08-2017
Selectie copii 2004

Luni 21.08.2017 - Complexul Sportiv Nicolae Dobrin orele 17:300 selectie copii nascuti 2004 pentru Selectionata Judetului Arges.

detalii...
08-08-2017
Hotarari Comitet de Urgenta

Hotararile luate de Comitetul de Urgenta in data de 09.08.2017

detalii...
20-07-2017
15-07-2017
Hotararile Comitetului de Urgenta

Hotararile Comitetului de Urgenta din 12.07.2017

detalii...
30-06-2017
Delegatii cu drept de vot

DELEGATII CARE AU DREPT DE VOT IN ADUNAREA GENERALA EXTRAORDINARA DE ALEGERI DIN 30.06.2017

detalii...
24-06-2017
C.S. Sporting Pitesti Campioana Romaniei la Juniori A1

C.S. Sporting Pitesti este pentru a 5-a oara Campioana Romaniei la Juniori A1

detalii...
toate comunicatele

A C S F C Danut Coman

Localitatea Pitesti

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Alb - Violet/ Alb - Verde
Teren Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sponsori Avangarden Brasov
Adresa Pitesti, Str. G.Ral.E. Grigorescu, nr. 25
Tel/Fax 0745100812
Contact 0722290812
Staff-ul echipei
Presedinte Coman Dumitru Danut
Secretar
Vicepresedinte Coman Dan
Organizator de competitii Pavel Marius
Antrenor Codrescu Marius
Medic Matei Florentina
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2018-2019
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(4+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2017-2018
Juniori, Trofeul Gheorghe Ene(2009), 2017-2018
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008), 2017-2018
Liga a V-a, Centru, 2017-2018
Jocuri Amicale, 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2011(4+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2010(4+1), 2017-2018
Juniori, Juniori C - 2003/2004, 2017-2018
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, 2017-2018
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2016-2017
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, 2016-2017
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2016-2017
Liga a V-a, Centru, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria A, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria A, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2009(4+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2009(4+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Bebe Barbu 2008(6+1), 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Finala Mare, 2016-2017
Trofee, Gheoghe Ene - 2008(4+1) - Semifinale, 2016-2017
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 4 - Optimi, 2015-2016
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 3, 2015-2016
Juniori, Gheorghe ENE Seria 1 - 2007(5+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe OLA Seria 1- 2006(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U9 - 2007(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C - 2001, 2015-2016
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D - Semifinale, 2015-2016
Liga a V- a Play Off, Centru 1 Play - Off(1 - 4), 2015-2016
Juniori, Juniori D - Finala Mare, 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2008(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Ioan(Bebe Barbu) - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Cupa Jupiter City, Grupa A 2006, 2014-2015
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ene - 2006, Grupa B 2006, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Grupa A 2005, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Grupa A 2006, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Grupa B 2007, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Semifinale, 2014-2015
Cupa Jupiter City, Grupa B 2005, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Finala Mica, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ola - 2005, Grupa A 2005, 2014-2015
Juniori, Juniori E 2004, 2014-2015 (pana in etapa 11)
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2014-2015
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, 2013-2014
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2013-2014
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), 2013-2014
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2013-2014
Memorialul Ion Barbu(2004), 2013-2014
Memorialul Florian Anutescu(2005), 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 2, 2013-2014
Test raul, 2013-2014
Cupa Mos Craciun Copii 2006, Grupa A, 2013-2014
Cupa Mos Craciun Copii 2005, Grupa B, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 4 Saisprezecimi, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 3, 2013-2014
Trofeul "Gheorghe ENE" 2004, Seria A, 2012-2013
Memorialul Alexandru Constantinescu, Seria A, 2012-2013
Memorialul Constantin Carstea, 2012-2013
Memorialul Alexandru Constantinescu, Finala Mare, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Seria A, 2012-2013
Cupa Romaniei, Faza judeteana, 2012-2013
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Seria B, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Play Off Seria B, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Play Off Seria A, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mare, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mica, 2012-2013
Cupa Argesul, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Semifinale, 2012-2013
Memorialul Florian Anutescu - Copii 2004, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Finala Mare, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Semifinale, 2012-2013
Cupa Hagi - Danone, Seria A, 2012-2013
Memorialul Alexandru Mustetea 2003 - 2011, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Faza a I - a, 2011-2012
Juniori D 1999/2000, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Faza a II - a, 2011-2012
Cupa Romaniei, 2011-2012
Liga a IV-a, Juniori, 2011-2012
Liga a IV-a, Seniori, 2011-2012
Juniori E 2001, 2011-2012
Memorialul Ghe. Ene 2003, 2011-2012
Cupa Jupiter City Seniori, Tineret sub 20 ani Seria B, 2011-2012
Cupa Jupiter City Seniori, Finala Mare Tineret, 2011-2012
Cupa 16 Mai - 2002, 2011-2012
Memorialul Alexandru Mustetea 2004 - 2012, Finala Mare, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2002 - 2012, Finala Mare, 2011-2012
Memorialul Alexandru Mustetea 2004 - 2012, Grupa A, 2011-2012
Memorialul Florian Anutescu 2003 - 2012, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2002 - 2012, Grupa A, 2011-2012
Cupa Hagi 2000, Finala Mare, 2011-2012
Cupa Hagi 2000, Seria B, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Finala Mare, 2011-2012
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Finala Mare, 2010-2011
Juniori E - 2000, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Seria 1, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Seria 2, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ene - 2002, 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2001 - Seria A , 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2003 - Seria A , 2010-2011
Liga 4, Seniori, 2010-2011 (din etapa 16)
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Semifinale, 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2002 - Seria A , 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Catalin Ionut 06-01-2003 14419/11084
2 Aldescu George Adelin 08-07-2004 12817
3 Aldescu Marius Leonard 03-06-2003 9579
4 Anghel Ionut Liviu 10-08-1979 13407
5 Badea Robert Alexandru 20-01-2010 14630
6 Badici Ionut Valentin 17-11-2005 12526
7 Badoi Constantin Ionut 06-02-1992 D-14550/5072
8 Baicu Raoul - Petre 06-04-2000 24651
9 Ban George Daniel 10-04-2000 8061
10 Barbu Constantin Catalin 05-08-1999 5649
11 Barbu Robert Ionut 27-03-2003 10350
12 Barica Alin Constantin 29-05-1999 6569
13 Bazga Raul Mihai 01-02-2007 12670
14 Bercea Marian Alexandru 05-08-2003 9569
15 Bobe Andi Toma 04-05-2008 13270
16 Boboc Robert Florin 27-05-1995 3679
17 Bradeanu Augustin Iulian 23-08-1981 15208
18 Bratu Catalin Marian 27-04-2006 14251
19 Brezan Nicolae Iulian 09-05-1996 14366
20 Briciu Petru Sorin 11-08-1978 3349 / 1
21 Brinza Andrei Alexandru 17-03-2000 9341
22 Buchete Ionut 04-04-1985 10424/4119
23 Bucuroiu Cosmin Alexandru 11-09-2003 9576
24 Caghiorghis Aurelian Ion 11-10-1974 6152
25 Carstea Vasile Georgian 19-04-2002 10926
26 Catrina Iulian Florentin 21-02-2003 11505
27 Chiriac Radu Ioan 04-01-2000 L-557/5471
28 CHIRVASE DAN CONSTANTIN 20-01-2000 22917-
29 Ciobanica Marinescu Mihai 03-06-2010 14634
30 Ciobanu Robert Andrei 14-11-2005 12529
31 Ciobotea Stefan Andrei 15-02-2008 13813
32 Circiumaru Antonio Daniel 03-03-2003 9581
33 Ciresoiu Radu Gabriel 09-01-2004 10994
34 Ciuciulete Radu Andrei 09-12-2003 10352
35 Constantin Mircea Stefan 10-10-2008 13815
36 Cosoi Eduard Cristian 10-06-2005 12528
37 Costache Matei Stefan 08-09-2009 14564
38 Cring Mihai Andrei 29-04-2004 10345
39 Crivat Stefan Madalin 23-07-2003 9573/1
40 Cruceana Alexandru Nicolae 23-03-2003 9577
41 Dan Marin Alexandru 23-05-2000 6519
42 Dan Roberto Gabriel 21-08-2009 14619
43 Diaconu Remus Andrei 18-12-1999 5620/1
44 Dicu Constantin 01-02-1979 16428
45 Din Licaciu Mario Alexandru 01-09-2008 13811
46 Dobra Denis Adrian 31-12-1995 4201
47 Dobre Razvan Alexandru 18-01-2000 10486
48 Doinea Ionut Andrei 13-05-2004 10021
49 Draghici Musat Iannis Cristian 09-03-2006 12669
50 Dragusin Mircea Marian 05-03-1999 9259/13080
51 Duica Ianis Marian 12-04-2008 13273
52 Dumitrache Alexandru Ionut 29-08-1994 L-012/3395
53 Dumitrescu Dragos Florian 06-04-1999 L-409/8546
54 Dumitru Constantin Eduard 16-07-2003 14125
55 Dumitru Fabian Florinel 02-09-2003 9570
56 Dumitru George Catalin 20-04-1986 14365
57 Duna Alexandru Teodor 28-06-2003 9571
58 Ene Andrei Marian 20-02-2006 12652
59 Ene Calin Stefan 14-04-2010 14617
60 Epure Savulescu Daniel 21-12-1974 11159
61 Floarea Ionut Alexandru 20-06-1999 11652
62 Florea Ciprian Razvan Emilian 16-01-2009 14559
63 Florican Alexandru Sebastian 15-06-2001 9170
64 Gantoi Laurentiu Ionut 08-08-1988 10555/1
65 Geabelea David Valentin 04-05-2003 9580
66 Geanta Andy Catalin 07-01-2002 9176
67 Geanta Florin Dragos 11-04-1992 L08544
68 Georgescu Antonyo Marian 02-08-2007 14250
69 Georgescu Eduard Ionut 05-06-2008 13816
70 Gheorghe Alexandru Marian 12-12-2000 9549
71 Gheorghe David Andrei 10-07-2010 14632
72 Gherasim Cristian Marian 16-08-2000 L-568/180971
73 Gherghescu Constantin Adrian 24-12-1989 10311/07812
74 Gindac Mario Alexandru 22-02-2000 29618
75 Giurea Vladuti Marian 10-09-2004 10988
76 Godeanu Mihnea Teodor 01-05-2004 42701
77 Gratianu Sebastian Nicolae 28-05-1999 7629
78 Graure Gabriel Lucian 07-01-1985 14363
79 Hristache Vlad Iulian 12-05-2008 13275
80 Ilie Adrian Marian 29-01-2002 9183
81 Ilie Alexandru Liviu 08-05-1976 6611
82 Ilie Eduard Stefan 26-08-2009 14566
83 Ilie Ionut Sorin 22-07-1972 5926
84 Ilie Virgil Ionut 08-05-1990 163510
85 Ion Teodor Madalin 27-01-2000 8617
86 Ionescu Mihai Sorin 10-07-2008 13817
87 Ionescu Mihai Vasile 07-10-1982 10425/15803
88 Iordache Mario 14501
89 Iordache Marius Eduard 03-02-2003 9574
90 Isfan Mihai Alexandru 31-01-2000 8556
91 Istocescu David Ioan 07-08-2009 14561
92 Kasioulis Dimitris 14-09-1998 12409
93 Laza Denis 06-03-1999 25223
94 LICU EMIL RAFAEL 19-11-1997 18777
95 Luca Bogdan Marian 28-09-2008 14624
96 Lupu Razvan Costinel 01-05-1985 14439
97 Marin Sebastian 20-02-2006 12660
98 Marinescu Rares Luca 17-05-2006 14608
99 Matei Cosmin Mihai 16-11-2000 7363
100 Mazilu Vladut Marian 05-08-2001 10488
101 Mic George Mihaita 25-07-2004 10020
102 Mihailescu Alexandru 15-04-1978 14476
103 Militaru Ioan Andrei 13-07-2003 14124
104 Mimoran Matei Gabriel 09-08-2010 14631
105 Mindroc Catalin Viorel 02-01-1986 11161
106 Mitrache Constantin Daniel 27-06-2000 D-11055/8621
107 Mitrache Valentin Alexandru 13-05-2004 10015
108 Mladin Radu George 22-04-2008 14626
109 Moise Marius Alexandru 10-11-1999 11651
110 Moisie Claudiu Constantin 13-05-2000 6522
111 Mozaceanu Stefan Emilian 11-12-2008 13812
112 Musa Ilie Liviu 16-10-1978 3350
113 Musca Nicolae Razvan 05-06-1988 2883
114 Muscalu Florin Cosmin 19-11-1977 16436
115 Muscel Dragos George 26-10-1999 11653
116 Neacsu Alexandru Valentin 09-02-2000 24655
117 Nedelcu Denis Florentin 15-07-2006 12656
118 Nicola Mihai Liviu 19-11-2001 27981
119 Obada Dorinel Vasile 24-02-1999
120 Olariu Stefan Liviu 05-01-1985 4733
121 Olaru Vasile Lucian 18-09-1979 13641
122 Oreviceanu Andrei Aurelian 16-07-2000 L-569/24656
123 Orzata David Alexandru 07-12-2009 14558
124 Paduraru Mihai Cosmin 31-01-2006 Anulata 12658 / 11725
125 Palade David Alin 10-01-2004 32081
126 Pana Alexandru Gabriel 14-04-2006 14609
127 Pantalache Albert Gabriel 15-08-2006 12649
128 Patru Adrian Georgian Tiberius 26-05-1993 D-14549/8936
129 Paun Ionut Alexandru 09-06-2000 8062
130 Petre Razvan Stefan 14-07-2009 14562
131 Petrisor Dragos Marian 01-03-2000 23076
132 Popa Marian Fabian 07-05-2000 8065
133 Popa Rares Ionut 29-01-2000 L-555/1190
134 Popescu Andrei Cristian 14-04-2008 13818
135 Popescu Florin Stefan 16-09-1988 L-245/7139
136 Popescu Sorin Gabriel 10-06-1999 7827
137 Purcaru Nicusor 14-10-1972 8956
138 Putaru Ionut Valentin 15-01-2000 23820
139 Radita David Andrei 19-05-2008 13268
140 Radu Mihai 12-04-1992 14037
141 Radulescu Eduard Andrei 10-12-2008 14620
142 Rizea Giugulea Adrian Ilie 09-10-2007 13943
143 Rizea Sorin Flavius 12-11-1985 12784
144 Sandu Alexandru Constantin 14-03-2002 11239
145 Savu Mihai Vladut 23-07-2008 13271
146 Serban Adrian 11-04-2000 7368
147 Serbanoiu Valentin Alexandru 19-03-2003 27920
148 Siminea David Constantin 17-03-2008 14622
149 Sion Nicolae Adrian 18-03-1986 8364/5184
150 Sirbu David Andrei 16-06-2008 13814
151 Smarandache Bogdan Nicolae 13-05-2008 13272
152 Stan Antonio Radu Ioan 01-08-2010 14633
153 Stan Tiberiu Cosmin 29-10-1999 6505
154 Stanciu Vlad Mihai 15-04-2003 9567
155 Stanciulescu Silvian Sebastian 18-11-1997 9906
156 Stancu Catalin Ionut 03-10-2005 13955
157 Stancu Claudiu Constantin 04-11-2009 14563
158 Stancu Mihai Iulian 29-01-1996 4049/4220
159 Stanica Mihai Ciprian 25-09-2008 14625
160 Stefan Eric Andrei 06-02-2008 13277
161 Stefanescu Andrei Alexandru 01-11-2002 11238
162 Stoica Andrei Rares 17-02-2009 14565
163 Stroe Alexandru Valentin 08-02-1999 10612
164 Stroescu Theodor Manuel 14-11-2003 10013
165 Suica Vlad Andrei 15-04-2009 14560
166 Szecui Paul Alexandru Iliuta 20-07-2000 L-551/181002
167 Tames Mateo Cristian 14-01-2008 13267
168 Tanase Daniel Marian 05-03-2006 14248
169 Tanase Eduard Gabriel 06-07-2006 12653
170 TANASE GHEORGHE GABRIEL 23-04-1986 4373
171 Tanase Ionut Cornel 06-07-1984 8977
172 Tanasoiu Marian 01-04-2002 12877
173 Tirlea Stefan Alexandru 13-12-2000 14797
174 Todirenchi Iulian 17-03-2000 29730
175 Toma Florin Georgica 30-04-2008 14621
176 Trandafir Patrick Andrei 28-02-2008 14623
177 Truica Marian Laurentiu 09-07-2001 9194
178 Trusescu Andrei George 27-05-1999 L-552/8544
179 Tudor Catalin Marius 25-12-1988 163229
180 Turcin Ruset Yanis Marian 08-09-2008 14627
181 Udeanu Eduard Andrei 21-09-1998 D-11602/7357
182 Ungureanu Valeriu Codrut 14-10-1975 14346
183 Valeanu Alexandru Andrei 13-12-2002 9174
184 Vasilca Andrei 03-01-1998 4575
185 Vasilca Mihai 03-01-1998 4574
186 Vataselu Andrei 27-07-2006 12620
187 Velea Mihai Rares 31-01-2008 13269
188 Vidroiu Bogdan George 19-02-2001 9907
189 VIDROIU CONSTANTIN GELU 08-10-1988 3463
190 Vilcu Yanis Traian 18-02-2009 14618
191 Vlad Alexandru Ciprian 28-12-1987 9499
192 ZAMBROIANU CRISTIAN ANDREI 02-04-1986 L-081/15951
193 Zamfirache Paul Narcis 07-04-1975 10521/3736
194 Zaria Alexandru Marian Ion 23-11-2006 12655
195 Zete Andrei Alexandru 29-01-2000 L-556/180989
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a V-a, Centru Etapa 4
17-09-2017
A S Baiculesti
Pauza: 0-4
Liga a V-a, Centru Etapa 3
10-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-1
Liga a V-a, Centru Etapa 2
13-09-2017
A S Vointa Budeasa
Pauza: 1-4
Observatii: Amanat, echipa AS Vointa Budeasa se afla in turneu in Grecia.
Liga a V-a, Centru Etapa 1
27-08-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 3
19-09-2017
Fotbal Club Arges
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 2
16-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-6
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 1
09-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 4-1
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 2
18-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-5
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 1
09-09-2017
A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu
Pauza: 9-0
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a Etapa 1
20-08-2017
A S Colibasi
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 1
08-09-2017
A S Tete NG Campulung
Pauza: 10-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe