Informari si comunicate
01-07-2018
Inscrierea echipelor in campionat editia 2018 - 2019

Inscrierea echipelor va incepe pe data de 10.07.2018

detalii...
26-06-2018
Finala Cupei Romaniei si festivitatile de premiere.

Finala Cupei Romaniei se va disputa Joi 28.06.2018 la Mioveni Teren Central

detalii...
23-06-2018
Doua performante de excepție pentru fotbalul judetean Arges!

ACS Bascov - promovare in Liga III; CS Sporting Pitești - Campioana României la Juniori A1

detalii...
05-06-2018
Selectie copii 2005

In atentia structurilor sportive cu echipe de copii nascuti 2005

detalii...
03-06-2018
Semifinalele Cupei Romaniei

La Mioveni, in 06.06.2018, au loc Semifinalele Cupei Romaniei editia 2018 - 2019

detalii...
21-05-2018
Inter Liga Nationala

Programare jocuri Inter Liga Nationala

detalii...
09-05-2018
Amanarea jocurilor din Inter Liga din datele de 13.05.2018 si 20.07.2018

Amanarea jocurilor din Inter Liga din datele de 13.05.2018 si 20.07.2018 pentru alte date ce vor fi anuntate.

detalii...
27-04-2018
Etape Intermediare

Datele de desfasurare a etapelor intermediare Liga a IV-a si Liga a V-a

detalii...
22-04-2018
Premiera in futsalul mondial

Bogdan Sorescu va conduce a treia finala UEFA Futsal Cup consecutiva.

detalii...
20-04-2018
Cupa Romaniei Sferturi de Finala

Faza a IV-a, Sferturi de finala in data de 09.05.2018, orele 17:00

detalii...
toate comunicatele

A C S Gloria Berevoesti

Localitatea Berevoiesti

Informatii generale
Anul infiintarii 12-05-2014
Culori ROSU - NEGRU
Teren Central Berevoiesti / Berevoiesti ( 300 locuri )
Sponsori Consiliul Local si Primaria Berevoiesti
Adresa BEREVOIESTI STR. PRINCIPALA Nr.773
Contact 0248/572030
Staff-ul echipei
Presedinte DURDUN ALIN(IMPUTERNICIT)
Secretar
Vicepresedinte ALDEA ION
Organizator de competitii GHEORGHE DAN
Antrenor DURDUN ALIN
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A C S Unirea Bascov 30 30 0 0 184-15 90p +45
2A S Victoria Buzoesti30193870-4160p+15
3 C S Mioveni 3 30 18 3 9 99-58 57p +12
4C S Albota 2012301721194-6953p+8
5 A C S Gloria Berevoesti 30 14 5 11 65-53 47p +2
6A S Poiana Lacului301441295-8546p+1
7 C S Sporting Pitesti 30 14 3 13 102-68 45p 0
8C S DLR Pitesti301431384-8245p0
9 A C S Inter Campulung 30 12 3 15 46-71 39p -6
10A S Colibasi301221669-8838p-7
11 A C S Basarabi Curtea de Arges 30 10 5 15 69-89 35p -10
12A S Viitorul Stefanesti 2007301121750-8335p-10
13 C S Atletic Bradu 2 30 10 1 19 55-85 31p -14
14C S Real Bradu301002066-14730p-15
15 A S Micesti 2002 30 9 1 20 58-90 28p -17
16A S Olimpia Suseni30712252-13422p-23
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aldea Robert Mihai 25-06-1999 12372/1
2 Andrei Adrian Ion 12-06-1991 L-100/10583DUPLICAT/3091
3 Anghelina Cristian 24-07-1989 L-412/25155
4 AVRAM VLADUT VASILE 13-05-1994 10869
5 Badea Eusebiu Florian 28-06-1990 L-486/16045
6 Balalau Mihnea Eusebiu 23-08-1998 13398
7 Balasa Alexandru Cornel 05-01-1990 L-524/8523
8 Boata Vasile Alexandru 15-02-1991 15011
9 Bobaru Ionel 25-07-1987 L-527/5781
10 Calin Cristian Eduard 29-01-1995 L-411/3676
11 Catincu Florin Iulian 01-05-1990 2447
12 Ceapraz Florin 05-08-1977 10518/4544
13 Chira Ion Catalin 22-11-1987 6143/L211
14 Chivescu Mihai Catalin 09-11-1997 12504
15 Ciocoiu Ionel Anusel 31-12-1989 L-242/10438/16063
16 Craioveanu Robert Alin 16-12-1975 L-528/10545 / 10221
17 Dejanu Ionut Alin 01-09-1992 10384
18 Dejanu Petrut Cristian 28-06-1995 11168
19 Diaconu Eusebiu Ionut 09-08-1979 L-067/6191
20 Dobrin Roberto Daniel 05-09-1992 12418
21 Dumitrescu Robert Alexandru 16-02-1999 15063
22 Dumitru Andrei Marian 16-08-1995 L-529/4831
23 Duna David Samuel 14-02-2001 12770
24 Florea Mihai Vlad 05-02-1999 12369
25 Grigore Victor Marian 06-08-1993 6820
26 Guran Alexandru Daniel 13-01-1987 L-091/14110
27 Heroiu George Ciprian 25-07-1992 L-521/5932
28 Hoaghea Bogdan Constantin 07-02-1995 L-526/6588 / 6491
29 Iordache Marius Daniel 01-12-1982 L-2284/6644
30 Lupu Valentin 11-02-1987 11167
31 Matei Adrian Vasile 26-05-1994 L-523/9563
32 Mihailescu George Daniel 11-07-1984 L-525/7191
33 MOISE DRAGOS IONUT 22-12-1990 10870
34 Moise Petrut Alexandru 25-10-1995 L-522/6754
35 Musat Gabriel Adrian 20-03-1996 12374
36 Nastasia Mihai Flavius 02-10-1995 L-578/10868
37 Neagu George Robert 21-11-1989 L2214/7813/1
38 Nitis Alexandru George 06-03-2000 12506
39 Olaru Mihai 27-04-1980 8129/1
40 Oprea Constantin Sebastian 21-05-1998 12505
41 Pirneci Marius Alexandru 23-05-2001 12503
42 Popa Florian Cristian 24-11-1994 15123
43 Popescu Alexandru Ionut 21-04-1994 6461
44 Proca Florin Bogdan 03-05-1987 11386
45 RACASANU GEAORGE MARIAN 25-02-1995 6752
46 Rotareasa Nicusor Silviu 23-08-1995 10917
47 Samoila Adelin Ionut 12-03-1985 10439/2559
48 Serban Nicolae Marian 17-02-1997 13397/7653
49 Tanase George Iulian 25-03-1997 5050/L-302
50 Toader Lucian Catalin 14-05-1978 4625/L-652
51 Turnescu Ilie Alexandru 10-07-1994 L-413/3392
52 Udrea Catalin Vasile 01-01-1988 10440/3788
53 Vaciu Marius 10-01-1990 L-061/8751
54 Vorovenci Mihai Viorel 04-10-1984 8866
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe