Miercuri, 24-10-2018

1 C S Mioveni - C S F C Curtea de Arges Bemo Mioveni - Calea Ferata / Mioveni Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 7 15:00
2 A S Viitorul Stefanesti 2007 - C S Sporting Pitesti Central Faget / Faget Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 8 16:30
3 C S Mioveni - A S Colibasi I.N.R.E / Mioveni Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 7 18:00

Joi, 25-10-2018

niciun meci

Vineri, 26-10-2018

1 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - L P S Viitorul Pitesti / Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 7 16:00
2 A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Real Bradu / Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 7 16:00
3 A S Unirea Calinesti - A C S Juventus 1992 Bascov / Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 7 16:00
4 A C S F C Danut Coman - C S F C Curtea de Arges 2 / Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 7 16:00
5 A C S Unirea Bascov - A S Baiculesti / Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 7 16:00
6 Fotbal Club Arges - A C S F C Danut Coman 2 / Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 7 16:00
7 A C S Inter Campulung - C N Dinicu Golescu Campulung / Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 7 16:00
8 A C S L T C M Mioveni - C S F C Pitesti 2008 / Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, etapa 7 16:00

Sambata, 27-10-2018

1 C S C Suseni - C S Sporting Pitesti / Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 8 09:00
2 A S Poiana Lacului - A C S Victoria Buzoiesti / Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 8 09:00
3 STA - C S DLR Pitesti / Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 8 09:00
4 C S Mioveni - L P S Viitorul Pitesti / Juniori, Juniori A1 - 2000/2001, etapa 8 09:00
5 A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb Violet 2 - A S Junior Star Pitesti Tablierul 2 Pitesti / Pitesti Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 7 09:00
6 A S Unirea Calinesti - A C S F C Danut Coman / Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 2 09:30
7 A C S Costesti - C S Sporting Pitesti / Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 2 09:30
8 A S Deportivo Malureni - A F C Nicolae Dobrin / Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 2 09:30
9 A C S L T C M Mioveni - A S Viitorul Topologu / Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 2 09:30
10 C S Mioveni - Fotbal Club Arges / Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 2 09:30
11 STA - C S F C Curtea de Arges / Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 2 09:30
12 C S Real Bradu - A C S Unirea Bascov Central Bradu / Bradu Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 7 10:30
13 A S Vointa Budeasa - C S Mioveni 2 Galasesti Budeasa / Budeasa Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10 11:00
14 C S Real Bradu - STA / Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10 11:00
15 A S Viitorul Stefanesti 2007 - A C S Costesti Central Faget / Faget Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10 11:00
16 C S Atletic Bradu - A C S Constantin Schumacher Central Bradu / Bradu Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, etapa 7 12:00
17 A S Viitorul Stefanesti 2007 - C S F C Pitesti 2008 Central Faget / Faget Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria A, etapa 2 15:00
18 A S Vointa Budeasa - A C S Gloria Berevoesti Galasesti Budeasa / Budeasa Juniori, Juniori C - 2004/2005 Seria B, etapa 2 15:00
19 C N Dinicu Golescu Campulung - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 7 16:00
20 A C S Basarabi Curtea de Arges - A S Petre Iliescu / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 7 16:00
21 C S F C Curtea de Arges - C S Sporting Pitesti 2 / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 7 16:00
22 A C S Inter Campulung - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 7 16:00
23 L P S Viitorul Pitesti 2 - A S Deportivo Malureni / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria A, etapa 7 16:00
24 A S Unirea Calinesti - A F C Nicolae Dobrin / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 7 16:00
25 L P S Viitorul Pitesti - Fotbal Club Arges / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 7 16:00
26 C S Sporting Pitesti - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 7 16:00
27 A S Rafinorul Arpechim Pitesti - C S Atletic Bradu / Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, etapa 7 16:00
28 A C S Victoria Buzoiesti - C S C Suseni Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10 16:00
29 C S DLR Pitesti - C S Sporting Pitesti D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10 16:00
30 Fotbal Club Star Sport Arges S A - A C S F C Danut Coman Tablierul Pitesti / Pitesti Liga a V-a, Centru 2, etapa 10 16:00

Duminica, 28-10-2018

1 Fotbal Club Arges - A S Junior Star Pitesti Sala Sporturilor Bradu / Bradu Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe OLA 2009 Seria A, etapa 3 08:30
2 C S Mioveni - L P S Viitorul Pitesti Sala Sporturilor Bradu / Bradu Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe OLA 2009 Seria A, etapa 3 09:05
3 Fotbal Club Arges - A C S F C Danut Coman 2 Sala Sporturilor Bradu / Bradu Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria A, etapa 4 10:15
4 A S Viitorul Lunca Corbului - A S Ratesti / Liga a V-a, Centru 1, etapa 10 11:00
5 A S Oarja 2011 - C S Albota 2012 / Liga a V-a, Centru 1, etapa 10 11:00
6 A S Cateasca - A S Unirea Tricolor Serbanesti / Liga a V-a, Centru 1, etapa 10 11:00
7 A S Micesti 2002 - A S Stejarii Beleti Negresti / Liga a V-a, Centru 1, etapa 10 11:00
8 A S Unirea Calinesti - C S Edilul Pitesti / Liga a V-a, Centru 1, etapa 10 11:00
9 A C S Vulturii Priboieni 2017 - A S Flacara Leordeni / Liga a V-a, Centru 1, etapa 10 11:00
10 A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Rapid Pitesti / Liga a V-a, Sud, etapa 10 11:00
11 A S Viitorul Birla - A S Mirosi / Liga a V-a, Sud, etapa 10 11:00
12 A S Caldararu - A C S Steaua Negrasi / Liga a V-a, Sud, etapa 10 11:00
13 A S Unirea Hirsesti - A S Speranta Cornatel / Liga a V-a, Sud, etapa 10 11:00
14 A S Izvoru - A C S Slobozia 2018 / Liga a V-a, Sud, etapa 10 11:00
15 A S Progresul Recea - A C S Energia Stolnici / Liga a V-a, Sud, etapa 10 11:00
16 A S Leresti - A S Vulturii Vulturesti / Liga a V-a, Nord, etapa 10 11:00
17 A S Partizanul Vladesti - A S Cetateni / Liga a V-a, Nord, etapa 10 11:00
18 A S Godeni - C S Rucar / Liga a V-a, Nord, etapa 10 11:00
19 A S Petrolul Hirtiesti - A S Flacara Boteni / Liga a V-a, Nord, etapa 10 11:00
20 A S Dragoslavele - A S Cimentul Valea Mare Pravat / Liga a V-a, Nord, etapa 10 11:00
21 A S Unirea Bughea de Jos - A S Schitu Golesti / Liga a V-a, Nord, etapa 10 11:00
22 A C S Gloria Berevoesti - A S Poiana Lacului Central Berevoesti / Berevoesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10 11:00
23 A S Colibasi - A S Baiculesti Central Faget / Faget Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10 11:00
24 A S Draganu - A S Deportivo Malureni / Liga a V-a, Centru 2, etapa 10 11:00
25 A S Ciofringeni - A S Soimii Tigveni Central Ciofrangeni / Ciofrangeni Liga a V-a, Centru 2, etapa 10 11:00
26 A C S F C Corbi - A S Musatesti / Liga a V-a, Centru 2, etapa 10 11:00
27 A S Rapid Davidesti - A S Vointa Titesti / Liga a V-a, Centru 2, etapa 10 11:00
28 C S Domnesti - A C S Juventus 1992 Bascov / Liga a V-a, Centru 2, etapa 10 11:00
29 A C S Constantin Schumacher - STA / Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria A, etapa 4 11:00
30 C S Mioveni - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena Sala Sporturilor Bradu / Bradu Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria A, etapa 4 12:00
31 A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A C S L T C M Mioveni Sala Sporturilor Bradu / Bradu Inter Liga de Iarna OLA - ENE, Trofeul Gheorghe ENE 2010 Seria B, etapa 2 14:20
32 A C S Basarabi Curtea de Arges - A C S Juventus 1992 Bascov Municipal / Curtea de Arges Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10 15:50

Luni, 29-10-2018

niciun meci

Marti, 30-10-2018

niciun meci
oferta portal echipe