Informari si comunicate
20-04-2018
Cupa Romaniei Sferturi de Finala

Faza a IV-a, Sferturi de finala in data de 09.05.2018, orele 17:00

detalii...
20-04-2018
Examen - Categoria I, Categoria II, in data de 26-04-2018, orele 16:30.

Examen Arbitri - Categoria I, Categoria II, Monitorizati se va tine in data de 26-04-2018, orele 16:30, la sediul AJF Arges.

detalii...
10-04-2018
Inter Liga Nationala

Duminica 15.04.2018 se reiau jocurile din cadrul competitiei Inter Liga Nationala.

detalii...
22-03-2018
Hotararea Comitetului de Urgenta

Amanarea jocurilor din Wekeendul 23-25.03.2018

detalii...
06-03-2018
Amanarea jocurilor din 10 si 11.03.2018

Inceperea returului campionatelor organizate de AJF Arges se amana pentru zilele de 17 si 18.03.2018

detalii...
27-02-2018
Amanarea jocurilor din datele de 03 si 04.03.2018

Comitetul de Urgenta a hotarat amanarea inceperii returului.

detalii...
26-02-2018
Hotarea Adunarii Generale Ordinare a AJF Arges din 23.02.2018

Adunarea Generala Ordinara a AJF Arges din 23.02.2018

detalii...
20-02-2018
05-02-2018
Adunarea Generala Ordinara AJF Arges

Adunarea Generala Ordinara AJF Arges va avea loc in data de 23.02.2018 orele 17:00

detalii...
02-02-2018
Reinoire Licenta "C"

In atentia antrenorilor cu licenta "C" expirata.

detalii...
toate comunicatele

Duminica, 22-04-2018

1 A C S F C Danut Coman - A C S F C Corbi Liga a V-a, Centru 11:00
2 A S Musatesti - A S Baiculesti Liga a V-a, Centru 11:00
3 A S Deportivo Malureni - A S Draganu Liga a V-a, Centru 11:00
4 A S Ciofringeni - A S Vointa Budeasa Liga a V-a, Centru 11:00
5 C S Edilul Pitesti - A S Oarja 2011 Liga a V-a, Centru 11:00
6 C S Domnesti - A S Cateasca Liga a V-a, Centru 11:00
7 A S Ratesti - A S Unirea Calinesti Liga a V-a, Centru 11:00
8 A S Stejarii Beleti Negresti - A S Flacara Leordeni Liga a V-a, Centru 11:00
9 A S Soimii Tigveni - A S Vulturii Priboieni Liga a V-a, Centru 11:00
10 A S Speranta Cornatel - A S Viitorul Birla Liga a V-a, Sud 11:00
11 A S Progresul Recea - A S Mirosi Liga a V-a, Sud 11:00
12 A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Viitorul Lunca Corbului Liga a V-a, Sud 11:00
13 A S Caldararu - A S Rafinorul Arpechim Pitesti Liga a V-a, Sud 11:00
14 A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Juventus Bascov Liga a V-a, Sud 11:00
15 A C S Steaua Negrasi - A S Izvoru Liga a V-a, Sud 11:00
16 A S Recolta Slobozia - A S Unirea Hirsesti Liga a V-a, Sud 11:00
17 A S Leresti - A S Schitu Golesti Liga a V-a, Nord 11:00
18 A S Partizanul Vladesti - A S Cimentul Valea Mare Pravat Liga a V-a, Nord 11:00
19 A S Godeni - A S Vulturul Vulturesti Liga a V-a, Nord 11:00
20 C S Rucar - A S Dragoslavele Liga a V-a, Nord 11:00
21 A S Petrolul Hirtiesti - A S Cetateni Liga a V-a, Nord 11:00
22 A S Flacara Boteni - A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu Liga a V-a, Nord 11:00
23 A S Unirea Bughea de Jos - A S Rapid Davidesti Liga a V-a, Nord 11:00
24 A S Popesti - A S Energia Stolnici Liga a V-a, Sud 13:00
25 C S Albota 2012 - A S Olimpia Suseni Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 16:00

Luni, 23-04-2018

1 C S Mioveni 2 - Fotbal Club Arges Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A 19:00

Marti, 24-04-2018

1 A C S Gloria Berevoesti - C S Mioveni 2 Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR 09:00
2 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Sporting Pitesti 2 Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B 19:00

Miercuri, 25-04-2018

niciun meci

Joi, 26-04-2018

1 A S Viitorul Stefanesti 2007 - A S Colibasi Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 17:00

Vineri, 27-04-2018

1 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Mioveni Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) 16:00
2 C S Atletic Bradu - L P S Viitorul Pitesti Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) 16:00
3 C S F C Pitesti 2008 - Fotbal Club Arges Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) 16:00
4 STA - A C S Unirea Bascov Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) 16:00
5 A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A S Unirea Calinesti Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) 16:00
6 A S Deportivo Malureni - A C S F C Danut Coman Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) 16:00
7 C S Sporting Pitesti - A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) 16:00
8 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2 - A S Micesti 2002 Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) 16:00
9 C N Dinicu Golescu Campulung - C S F C Curtea de Arges Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) 16:00
10 C S Real Bradu - STA Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) 16:00
11 STA - A F C Nicolae Dobrin Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) 16:00

Sambata, 28-04-2018

1 C S Sporting Pitesti - C S DLR Pitesti Juniori, Juniori A1 - 1999/2000 10:00
2 L P S Viitorul Pitesti - A S Viitorul Stefanesti 2007 Juniori, Juniori A1 - 1999/2000 10:00
3 A S Poiana Lacului - A S Olimpia Suseni Juniori, Juniori A1 - 1999/2000 10:00
4 C S Mioveni 3 - A S Victoria Buzoesti Juniori, Juniori A1 - 1999/2000 10:00
5 C S Atletic Bradu 2 - C S DLR Pitesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 11:00
6 A S Colibasi - C S Mioveni 3 Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 11:00
7 A C S Unirea Bascov - C S Real Bradu Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 11:00
8 A S Poiana Lacului - A C S Basarabi Curtea de Arges Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 11:00
9 A S Micesti 2002 - A S Victoria Buzoesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 11:00
10 A S Olimpia Suseni - A C S Gloria Berevoesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 11:00
11 A C S Inter Campulung - C S Sporting Pitesti Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 11:00
12 C S Albota 2012 - A S Viitorul Stefanesti 2007 Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori 11:00
13 A C S Inter Campulung - A S Deportivo Malureni Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR 11:00
14 L P S Viitorul Pitesti - A S Viitorul Stefanesti 2007 Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR 11:00
15 C S Atletic Bradu - L P S Viitorul Pitesti 2 Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR 11:00
16 Fotbal Club Arges 2 - Fotbal Club Arges Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR 11:00
17 C S Mioveni - C N Dinicu Golescu Campulung Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR 11:00
18 A S Viitorul Topologu - C S Sporting Pitesti Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR 11:00
19 C S Sporting Pitesti 2 - A C S F C Danut Coman Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR 11:00
20 A C S Basarabi Curtea de Arges - C S Mioveni 2 Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A 16:00
21 Fotbal Club Arges - C S Sporting Pitesti Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A 16:00
22 L P S Viitorul Pitesti - A S Viitorul Stefanesti 2007 Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A 16:00
23 A C S F C Danut Coman - STA Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A 16:00
24 A S Petre Iliescu - C S Albota 2012 Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A 16:00
25 C S F C Pitesti 2008 - A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A 16:00
26 L P S Viitorul Pitesti 2 - C S Mioveni Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B 16:00
27 A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A S Colibasi Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B 16:00
28 A S Unirea Calinesti - Fotbal Club Star Sport Arges S A Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B 16:00
29 C S Atletic Bradu - A C S Constantin Schumacher Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B 16:00
30 C S Sporting Pitesti 2 - C N Dinicu Golescu Campulung Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B 16:00
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe