Comisia Judeteana de Arbitri

Alege o etapa

1
Delegari Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a - etapa 1     2017-08-20 , 11:00
2017-08-20  
11:00
1-3
A S Leresti
Pauza: 0-0
Teren: Comunal Bughea de Jos / Bughea de Jos
Arbitri Observatori
Diaconu Stefan (Campulung) Niculescu Iosif (Campulung)
Anghelina Elena (Campulung)  
Gagea Vlad (Campulung)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
1-0
A S Partizanul Vladesti
Pauza: 1-0
Teren: Central Godeni / Godeni
Arbitri Observatori
Chita Liviu (Pitesti) Trufasila Cristian (Campulung)
Prioteasa Madalin Costin (Pitesti)  
Matei Cosmin Mihai (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
3-0
C S Rucar
Pauza: 3-0
Teren: Central Dragoslavele / Dragoslavele
Arbitri Observatori
Dorobantu Sandel (Campulung) Musetoiu Elena (Campulung)
Dobrescu Ovidiu (Campulung)  
Iacomi Vasile Valentin (Campulung)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
9-4
A S Petrolul Hirtiesti
Pauza: 3-2
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Arbitri Observatori
Trasca Marius - Emil (Pitesti) Irimia Gabriel (Campulung)
Cosmescu Constantin Cristian (Pitesti)  
Duminica Alexandru Ionut (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
2-6
A C S Inter Campulung
Pauza: 0-4
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Arbitri Observatori
Anghelina Cristian (Campulung) Nicolae Laurentiu (Campulung)
Florea Adrian Danut (Campulung)  
Darie Adelin (Campulung)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
0-6
A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu
Pauza: 0-5
Teren: Central Schitu Golesti / Schitu Golesti
Arbitri Observatori
Sterie Cosmin-Adrian (Pitesti) Niculescu Marius (Campulung)
Badita Iulian - Marius (Pitesti)  
Nicolae Alexandru Petrisor (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
1-4
A S Micesti 2002
Pauza: 1-0, Penalty: 0-3
Teren: Central Contesti / Contesti
Arbitri Observatori
Grigore Bogdan Andrei (Pitesti) Sandu Marin (Pitesti)
Pasarica Eugen-Fabian (Pitesti)  
Olteanu Robert Constantin (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
1-0
A S Progresul Recea
Pauza: 1-0
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Arbitri Observatori
Draghici Dragos (Pitesti) Baboi Cornel (Pitesti)
Cring Marian Alexandru (Pitesti)  
Geanta Catalin (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
6-4
A S Caldararu
Pauza: 4-3
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Arbitri Observatori
Enache Ionut (Pitesti) Baciu Virgil (Pitesti)
Curtasu Cristian (Pitesti)  
Ivanescu Cosmin-Alexandru (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
2-2
A S Unirea Hirsesti
Pauza: 2-0, Penalty: 5-4
Teren: Central Stolnici / Stolnici
Arbitri Observatori
Titu Elvis Marius (Pitesti) Berindei Ion (Pitesti)
Sterie Marinescu Alexandru (Pitesti)  
Luca Eugen (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
8-1
A S Speranta Cornatel
Pauza: 4-0
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Arbitri Observatori
Dragusin Alexandru Cristian (Pitesti) Dragan Marin (Pitesti)
Gheorghe Eduard-Mihail (Pitesti)  
Diaconescu Florin Cristian (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
0-4
A S Victoria Buzoesti
Pauza: 0-3
Teren: Central Popesti / Popesti
Arbitri Observatori
Spataru Alexandru (Pitesti) Tita Gheorghe (Pitesti)
Ciolacu Andrei (Pitesti)  
Pulpan Claudiu (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
3-1
A C S Steaua Negrasi
Pauza: 0-1
Teren: A S Recolta Slobozia
Arbitri Observatori
Anghel Silviu Andrei (Pitesti) Telehoi Cornel (Pitesti)
Dumitrica Radu (Pitesti)  
Tircu Robert (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
3-3
A S Poiana Lacului
Pauza: 1-0, Penalty: 6-7
Teren: Comunal Tutana / Tutana
Arbitri Observatori
Marin Nicusor (Pitesti) Ion Adrian (Pitesti)
Florea Claudiu (Pitesti)  
Jucatoru Florian Marius (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
0-5
A C S Unirea Bascov
Pauza: 0-2
Teren: Tineretului Strand / Pitesti
Arbitri Observatori
Naidin Marius - Marian (Pitesti) Pantazi Marin (Pitesti)
Galeteanu Marian-Cristinel (Pitesti)  
Ion Albert Tiberiu (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
3-0
A S Musatesti
Teren: Central Corbi / Corbi
Arbitri Observatori
Racoare Artur (Curtea De Arges) Cavescu George Ciprian (Curtea De Arges)
Sterioiu Ionut Georgian (Curtea De Arges)  
Calinoiu Andrei (Curtea De Arges)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
1-1
A S Deportivo Malureni
Pauza: 1-1, Dupa prelungiri: 1-1, Penalty: 3-5
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Arbitri Observatori
Nicolae Ovidiu Petrut (Curtea De Arges) Duculescu Ilie (Curtea De Arges)
Nicolae Marin Sebastian (Curtea De Arges)  
Mira Ion Lucian (Curtea De Arges)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
2-3
C S DLR Pitesti
Pauza: 0-1
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Arbitri Observatori
Militaru Mihai-Iulian (Pitesti) Gorgoi Constantin (Pitesti)
Ivan Adrian - Ionut (Pitesti)  
Bratulescu Razvan Alexandru (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
0-3
A S Colibasi
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Arbitri Observatori
   
   
 
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
5-3
A S Olimpia Suseni
Pauza: 2-2
Teren: A S Cateasca
Arbitri Observatori
Balan Gheorghita (Pitesti) Haralambie Ion (Pitesti)
Neacsu George Florin (Campulung)  
Ivanus Alex (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
2-3
A S Viitorul Stefanesti 2007
Pauza: 2-1
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Arbitri Observatori
Ciuciu Andrei (Pitesti) Preda Ilie-Daniel (Pitesti)
Baboi Ionut Alexandru (Pitesti)  
Stefanescu Alexandru (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
3-0
C S Domnesti
Pauza: 3-0
Teren: Central Berevoiesti / Berevoiesti
Arbitri Observatori
Avram Robert Constantin (Pitesti) Ionescu Ion (Pitesti)
Birdes Romica Ionut (Pitesti)  
Ionescu Mihai Marian (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
0-3
A S Draganu
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Arbitri Observatori
   
   
 
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
2-2
A C S Basarabi Curtea de Arges
Pauza: 1-1, Dupa prelungiri: 2-2, Penalty: 6-4
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Arbitri Observatori
Dragomir Mihai Traian (Pitesti) Nitescu Daniel (Pitesti)
Sandru Raul Cosmin (Pitesti)  
Miricioiu Ion Danut (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
0-3
C S Real Bradu
Pauza: 0-3
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Arbitri Observatori
Piriu Dragos (Pitesti) Niculae Constantin (Pitesti)
Tanase Lucian Mihai (Pitesti)  
Postelnecu Ovidiu (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
0-5
A S Oarja 2011
Pauza: 0-1
Teren: A S Rafinorul Arpechim Pitesti
Arbitri Observatori
Tudor Petrut-Adrian (Pitesti) Ionascu Iulian Daniel (Pitesti)
Sandu Ionut Alexandru (Pitesti)  
Vitanescu Ioan-Octavian (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
2017-08-20  
11:00
1-6
A S Unirea Calinesti
Pauza: 0-3
Teren: Central Ratesti / Ratesti
Arbitri Observatori
Gantoi Bogdan Gabriel (Pitesti) Sandru Ilie (Pitesti)
Leustean Ionut (Pitesti)  
Ivascu Antonio (Pitesti)
Detalii joc
 
 
 
oferta portal echipe