Informari si comunicate
25-10-2018
Cupa Romaniei Faza a III-a

Miercuri 07-11-2018, orele 15:00, se disputa jocurile din cadrul Fazei a III-a a Cupei Romaniei.

detalii...
16-10-2018
Inter Liga Nationala

Duminica 21.10.2018, la Pitesti - Complexul Sportiv Nicolae Dobrin, au loc jocurile din cadrul etapelor 5 si 6 ale Inter Ligii Nationale

detalii...
15-10-2018
Campionatul de Juniori C( 2004-2005)

Sambata 20-10-2018, orele 09:30 incep jocurile din Campionatul Judetean Juniori C(2004-2005)

detalii...
09-10-2018
Inter Liga de Iarna Gheorghe OLA - copii 2009 si Gheorghe ENE - copii 2010

In cadrul competitiei nationale Inter Liga de Iarna, Trofeele Gheorghe OLA - copii 2009 si Gheorghe ENE - copii 2010, jocurile se desfasoara, incepand cu data de 14.10.2018, orele 09:00, in Sala Sporturilor Bradu

detalii...
06-10-2018
Inter Liga Etapele 3 și 4 se disputa la Mioveni

Duminica 07.10.2018 de la ora 08:30 se disputa Inter Liga

detalii...
25-09-2018
Cupa Romaniei Faza 1

Miercuri 26.09.2018 si Joi 27.09.2018 se disputa jocurile de Cupa Romaniei Faza 1

detalii...
20-09-2018
Cupa Romaniei Faza 1

Incep jocurile din cadrul Cupei Romaniei editia 2019 - 2020

detalii...
18-09-2018
Inter Liga Judeteana

Duminica 23.09.2018, Complexul Sportiv Nicolae Dobrin, orele 8:30, incep jocurile din cadrul copmpetitiei Inter Liga Judeteana

detalii...
28-08-2018
Alegerea membrilor in Comitetul Executiv AJF Arges

Alegerea membrilor in Comitetul Executiv AJF Arges pentru Liga a IV-a si Liga a V-a

detalii...
22-08-2018
TESTARE ARBITRI SI OBSERVATORI

TESTARE FIZICA SI TEORETICA ARBITRI SI TESTARE TEORETICA OBSERVATORI

detalii...
toate comunicatele

A C S Unirea Bascov

Localitatea Valea Ursului

Informatii generale
Anul infiintarii 2007
Culori Alb - Albastru / Albastru - Alb
Teren D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov ( 100 locuri )
Adresa Com. Bascov , Jud. Arges
Tel/Fax 0744649404
Contact 0744649404
Staff-ul echipei
Presedinte Pirciu Ion Daniel
Secretar Ghitulescu George Robert
Vicepresedinte Ciolpan Dumitru Remus
Organizator de competitii Duminica Gheorghe
Antrenor Dulcea Asrian
Antrenor secund Ciolpan Remus
Medic Serban Liviu
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B, 2018-2019
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, 2018-2019
Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2010(4+1), 2018-2019
Inter Liga Nationala, Inter Liga Nationala 2009(6+1), 2018-2019
Test, 2017-2018
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a, 2017-2018
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2010(4+1), 2017-2018
Jocuri Amicale, 2017-2018
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, 2017-2018
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a IV-a Sferturi, 2017-2018
Liga a IV - a, Seniori, 2016-2017
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999, 2016-2017
Juniori, Juniori A1 - 1998/1999 Play Off, 2016-2017
Liga a IV-a Play - Off, Juniori A1 Play - Off(1 - 6), 2015-2016
Liga a IV-a Play - Off, Seniori Play - Off(1 - 6), 2015-2016
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 4 - Optimi, 2015-2016
Liga a IV - a Campionat Regulat, Juniori A1 Campionat Regulat, 2015-2016
Liga a IV - a Campionat Regulat, Seniori Campionat Regulat, 2015-2016
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 7 - Finala, 2015-2016
Cupa Romaniei, Etapa 5 - Sferturi, 2014-2015
Juniori, Juniori C 2000, 2014-2015
Liga a IV -a, Seniori, 2014-2015
Liga IV-a, Juniori A 1, 2014-2015
Memorialul Nicolae Dobrin, Seria C, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2013-2014
Liga a IV -a, Juniori A 1, 2013-2014
Liga a IV -a, Seniori, 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Faza a II - a - Grupa B, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 4 Saisprezecimi, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 5 Optimi, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 6 Sferturi, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 8 Finala, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 7 Semifinale, 2013-2014
Liga a IV -a, Seniori, 2012-2013
Liga a IV -a, Juniori, 2012-2013
Cupa Romaniei, Faza judeteana, 2012-2013
Cupa Romaniei, 2011-2012
Liga a V-a, Centru 1, 2011-2012
Cupa Romaniei, 2010-2011
Liga 5, Centru 1, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexandru Mihaela Catalina 07-07-2003 12951
2 Anabaraonye Emmanuel Ndubuisi 31-12-1995 13320
3 Andrei Adrian Mihai 10-07-1998 10382
4 Anghel Denis Ionut 28-02-2004 13243
5 Badea Stefan Cristian 29-10-2002 12954
6 Badescu Marian Fabian 26-01-2004 13242
7 Badita Sebastian Iulian 02-07-2008 14523
8 Baicea George Augustin 09-08-2006 15367
9 Balan Andrei Daniel 04-10-1999 13469
10 Balan Marius Florian 12-04-1998 L-7155/8416
11 Banica Dumitru Catalin 27-05-1995 11171
12 Beuran Robert Eduard 09-08-1992 13752/L-1817
13 Botoghina David Ionut 18-08-2007 14533
14 Brezan Ionel Daniel 01-06-1980 7536/L-299
15 Briceag Bogdan Alexandru 01-03-2010 14531
16 Bujan Marian Aurel 17-05-2000 8679
17 Cernatescu Constantin David 23-09-2010 14678
18 Chiriac Ionut Valentin 11-12-1998 12959
19 Cioaca Nicusor Gabriel 01-09-2000 12946
20 Ciocarlan Dragos Emilian 26-11-1993 L-3872/3626
21 Ciolpan Dumitru Remus 02-08-1976 12224/L-308
22 Cirstea Sergiu Andrei 12-01-1996 8049
23 Cojocaru Adrian Ionut 24-01-1997 10815
24 Constantin Fabrizio Mihai 04-09-2003 9771
25 Constantin George Adrian 03-07-2004 12952
26 Constantinoaia Petrut Liviu 11-12-1997 8032
27 Cristache Sergio Gabriel 18-05-2010 14679
28 Cristescu Daniel Andrei 11-06-2007 14524
29 Cristescu Mouhamed Amin 22-03-2009 14673
30 Dalu Gabriel Robert 05-09-1991 8752/L-5557
31 Deaconu Radu Andrei 25-07-2002 13244
32 Dima Marius Marian 05-03-1995 3675/L-336
33 Dulcea Pavel Adrian 25-11-1978 L-7287
34 Durzo Renward 15-07-2008 14525
35 Dusca Vasile Dragos 24-07-1993 12153/4129/L-305
36 Duta Stefan David 22-02-2010 15372
37 Dutan Gabriel Cristian 19-07-2002 12329
38 Enache Costin Yanis 08-07-2009 14671
39 Enache Ionut Cosmin 15-12-1995 9324
40 Ene Flavius Marian 15-08-1996 9659
41 ENE IONUT DANIEL 29-05-1985 6159
42 Ene Patrick Alexandru 05-07-2006 14529
43 ENE VALENTIN TOMITA 30-09-1994 9654
44 Epure Alexandru Danut 29-04-1996 10817
45 Gaisteanu Alin Ionut 22-05-1999 15184/9325
46 Galesanu Constantin Daniel 11-06-1997 10809
47 Gheorghe Aurelian Lucian 26-01-1996 9202/12832-DUPLICAT
48 Ghica Mihai Stefan 17-11-2009 14682
49 Ghita Adrian Vasile 11-11-1999 13587
50 Grigorescu George Alexandru 19-04-2010 14677
51 Iamandi Constantin Adrian 26-07-1995 L-5462/3683
52 Ilie Alin Valentin 13-01-2004 13247
53 Ionescu Alexandru Ionut 04-12-2007 15371
54 Ionica Armin Ionut 11-02-2009 14672
55 Ionita Francisc Ion 01-12-1982 7048
56 Isaac Chinemere Steven 16-04-1995 13321
57 Isbasescu Marius Cassian 21-11-1997 10810
58 Isfan Mihai Alexandru 31-01-2000 L-7348/8556
59 Jianu Cristian Gabriel 27-09-2001 11664
60 Jotea Alberto Nicolae 02-04-2006 14522
61 Lemnaru Gabriel Adelin 04-07-2000 12749
62 Marcu Marian 01-07-1995 3678/L-5463
63 Mihalache Robert Nicusor 06-05-1998 7361
64 Mindreanu Ionut Alexandru 11-01-2007 14530
65 Mindruta Emanuel 10-04-1994 L-532/13347/4203 D
66 Minescu Nini Gabriel 11-03-1998 L-576/12967
67 Mirea Alexandra Sorana 27-10-2005 14521
68 Mirea Antonio Florian 12-08-2006 15368
69 Miu Alexandru Florin 12-02-1998 L-531/8487
70 Moraru Constantin Denyss 03-03-1996 10814
71 Morcoana George Cosmin 07-10-1998 8744
72 Murgu Roberto Ionut 26-09-2007 14527
73 Naciu Adrian Eugen 05-12-1996 5029
74 Neblea Valentin 30-09-2006 14528
75 Necula Flavius Florian 31-10-2002 12949
76 Negoita George Ciprian 28-04-1992 2495
77 Niculcea Lucian Mihaita 30-07-1984 L-241/8826/Duplicat
78 Olteanu Liviu Ionut 05-11-1994 L-587/4193
79 Olteanu Robert Nicolae 09-06-1997 8041
80 Paraschiv Tudor Sebastian 20-08-2008 15512
81 Paraschivescu Eduard Ionut 01-02-2008 14532
82 Patru Gabriel 17-05-1976 6777
83 Patru Roberto Constantin 30-05-2000 12330
84 Petrescu Andrei Marian 08-09-1999 12947
85 Piscanu Constantin Cosmin 27-03-1996 L-4625/4232
86 Puiu Bogdan 08-03-1994 L-146/3708
87 Radoi Alin Ionut 12-03-2004 12950
88 Richiteanu Andrei Madalin 30-01-1992 L-060/10084/3718
89 Ristici Alexandru Mihai 14-09-2007 15369
90 Rizea Claudiu Andrei 22-02-1997 12331
91 Rizea Daniel Paul 28-12-1997 12824
92 Samareanu George Damian 21-11-2008 14675
93 Sanda Eduard Stefan 27-03-2001 10105/D-13106
94 Sanda Marian Marius 25-09-1992 10299/9436DUPLICAT/L-291
95 Serb Dobrescu Bogdan Petrut 23-10-1997 11188
96 Sima Mihaita Razvan 03-02-1989 6968/L-304
97 Stan Antonio Mihai 03-10-2000 6508
98 Stancu Bogdan Alexandru 30-10-1995 L-560/L-5541/3670
99 Stanescu Sebastian Catalin 12-07-1984 L1491
100 Stanoiu Alin Gabriel 30-09-1999 13083
101 Sterie Marinescu Cristian Alexandru 03-10-2000 10167
102 Stoica Justin Marius 15-04-2009 14670
103 Stoica Marian Eduard 04-07-2010 14681
104 Sucala Cristian 10-08-1999 8297
105 Tambescu Luca Andrei 23-04-2010 14680
106 Tames Iulian 06-12-1978 12229/1
107 Tanase Adrian 06-09-1988 L-062/8749
108 Tanase Stefan Emilian 27-03-1995 10813
109 Tanase Valentin Gabriel 10-02-1999 13753
110 Teodorescu Elian Stefan 20-05-2009 14676
111 Tirica Andrei Irinel 23-07-1996 L-5853/4228
112 Toma Nicolae Daniel 16-12-1981 12284
113 Tomulescu Ioan Sebastian 13-03-2009 14674
114 Tudose Bogdan Gabriel 27-08-1998 13684
115 Turlea Mihai Dragos 08-06-1996 10818
116 Udrea Marian Adrian 09-10-2000 11885
117 Vasile Mario Florian 14-08-2007 15370
118 Vasiloiu Adrian Madalin 02-08-1998 11048
119 Voicu Cosmin George 06-04-2006 14526(j)
120 Voinescu Adelin Valentin 01-04-1998 L-6495/5280
121 Zamfir Vasile Catalin 30-12-2004 12955
122 Zoe Ionut Alexandru 27-05-2004 12957
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 10
15-11-2018
A S Junior Star Pitesti
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 8
03-11-2018
A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb Violet 2
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 7
27-10-2018
A C S Unirea Bascov
Pauza: 4-1
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 6
20-10-2018
A S Unirea Calinesti
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 5
12-10-2018
A C S Unirea Bascov
Pauza: 10-0
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 4
06-10-2018
C S Sporting Pitesti
Pauza: 0-8
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 3
29-09-2018
A C S Unirea Bascov
Pauza: 5-0
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 2
22-09-2018
Fotbal Club Arges
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 1
15-09-2018
A C S Unirea Bascov
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 9
09-11-2018
C S Mioveni
Pauza: 0-7
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 8
02-11-2018
A C S Unirea Bascov
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 7
26-10-2018
A S Baiculesti
Pauza: 1-3
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 6
20-10-2018
A C S Unirea Bascov
Pauza: 4-0
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 5
13-10-2018
C N Dinicu Golescu Campulung
Pauza: 1-7
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 4
05-10-2018
A C S Unirea Bascov
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 3
28-09-2018
A C S Inter Campulung
Pauza: 2-2
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 2
21-09-2018
A C S Unirea Bascov
Pauza: 4-1
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria B Etapa 1
14-09-2018
C S F C Pitesti 2008
Pauza: 2-3
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe