Informari si comunicate
05-06-2018
Selectie copii 2005

In atentia structurilor sportive cu echipe de copii nascuti 2005

detalii...
03-06-2018
Semifinalele Cupei Romaniei

La Mioveni, in 06.06.2018, au loc Semifinalele Cupei Romaniei editia 2018 - 2019

detalii...
21-05-2018
Inter Liga Nationala

Programare jocuri Inter Liga Nationala

detalii...
09-05-2018
Amanarea jocurilor din Inter Liga din datele de 13.05.2018 si 20.07.2018

Amanarea jocurilor din Inter Liga din datele de 13.05.2018 si 20.07.2018 pentru alte date ce vor fi anuntate.

detalii...
27-04-2018
Etape Intermediare

Datele de desfasurare a etapelor intermediare Liga a IV-a si Liga a V-a

detalii...
22-04-2018
Premiera in futsalul mondial

Bogdan Sorescu va conduce a treia finala UEFA Futsal Cup consecutiva.

detalii...
20-04-2018
Cupa Romaniei Sferturi de Finala

Faza a IV-a, Sferturi de finala in data de 09.05.2018, orele 17:00

detalii...
20-04-2018
Examen - Categoria I, Categoria II, in data de 26-04-2018, orele 16:30.

Examen Arbitri - Categoria I, Categoria II, Monitorizati se va tine in data de 26-04-2018, orele 16:30, la sediul AJF Arges.

detalii...
10-04-2018
Inter Liga Nationala

Duminica 15.04.2018 se reiau jocurile din cadrul competitiei Inter Liga Nationala.

detalii...
22-03-2018
Hotararea Comitetului de Urgenta

Amanarea jocurilor din Wekeendul 23-25.03.2018

detalii...
toate comunicatele

A F C Nicolae Dobrin

Localitatea Pitesti

Informatii generale
Anul infiintarii 2000
Culori Alb - Rosu / Verde - Georgian
Teren Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Adresa Str. N. Grigorescu, nr. 371, Pitesti, Arges
Tel/Fax 0745038411 / 0755154469
Contact 0721305015
Staff-ul echipei
Presedinte Dobrin Gheorghita
Secretar
Vicepresedinte Dobrin Daniel
Organizator de competitii Petrisor Calota
Antrenor Augustin Eduard
Antrenor secund Ciobanu Viorel
Antrenor secund Petrisor Calota
Ofiter de paza si securitate Serban Georgian
Antrenor copii Malusanu Adrian
Medic Viorel Nicolae
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2018-2019
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(4+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2018-2019
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2010(4+1), 2017-2018
Jocuri Amicale, 2017-2018
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria A, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Bebe Barbu 2008(6+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2009(4+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2009(4+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2008(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe ENE Seria 1 - 2007(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U9 - 2007(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C - 2001, 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C 2000, 2014-2015
Juniori, Juniori D 2002, 2014-2015
Juniori, Juniori E 2004, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Grupa A 2006, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ene - 2006, Grupa A 2006, 2014-2015
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), 2013-2014
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), 2013-2014
Juniori, Cupa Hagi Danone 2002(7+1), 2013-2014
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, 2013-2014
Liga a V-a, Seria Centru 2, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 2, 2013-2014
Memorialul Florian Anutescu - Copii 2004, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Play Aut, 2012-2013
Trofeul "Gheorghe ENE" 2004, Seria A, 2012-2013
Memorialul Alexandru Constantinescu, Seria A, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Seria B, 2012-2013
Memorialul Bebe Barbu 2002 - 2012, Grupa A, 2011-2012
Memorialul Alexandru Mustetea 2004 - 2012, Grupa B, 2011-2012
Memorialul Ghe. Ene - 2002, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Seria 1, 2010-2011
Juniori E - 2000, 2010-2011 (pana in etapa 9)
Juniori D - 1998, 2010-2011 (pana in etapa 9)
Juniori C 1996, 2010-2011
Memorialul Nicolae DOBRIN, Seria 7 - Juniori 95-96, 2010-2011
Memorialul Nicolae DOBRIN, Seria 6 - Juniori 92-94, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albescu Andrei Bogdan 15-09-2002 12438
2 Albulescu Andrei Cristian 10-02-2010 14693
3 Aldea Tudor Andrei 18-09-2001 14683
4 Alecu Marius Nicusor 26-02-2007 14447
5 Anton Mircea Alexandru 07-09-2003 14093
6 Badea George Catalin 21-03-2003 13119
7 Badea Mihai Constantin 09-01-2000 7730
8 Badulescu George Alexandru 26-03-2004 10707
9 Bodea Alexandru George 16-06-2001 10540
10 Bumbac George Petrut 05-04-2004 13627
11 Calcan Mihail Ianis 08-09-2002 10722
12 Ceausu Marian Cosmin 02-09-2002 D-13890/10487
13 Cherbeleata Manuel Felix 21-09-2007 15007
14 Cimpoi George Razvan 03-02-2003 14880
15 Ciobacel Alexandru Eduard 25-02-2001 13487
16 Ciolan Iulian Daniel 19-07-2000 10093
17 Cobzaru Robert Andrei 13-09-2004 13630
18 Crinu Denis Theodor 01-07-2001 12640
19 Crivat Constantin Emanuel 01-02-2002 10853
20 Croitoru Nicolae David 27-04-2007 13138
21 Danescu Alin Gabriel 26-04-2002 12644
22 Dang Minh Son Andrei Lucas 20-05-2008 15017
23 David Mario Andrei 01-03-2010 14689
24 Dobrescu Vladut Nicolae 30-05-2002 10709
25 Dobroiu Eduard Claudiu 21-07-2001 8680
26 Dragoescu Flavius Mihai 14-09-2009 14792
27 Dragoman Stefan Iulian 23-10-2001 10714
28 Dragomir Marian Cristian 03-05-2002 11732
29 Dragut Ionut Daniel 10-01-2000 13657/10092
30 Dumitrache Patrick Andrei 26-10-2010 14794
31 Dura Robert Gabriel 04-11-2002 10854
32 Durdui Mihai Catalin 20-04-2001 11475
33 Duta Gabriel Nicolae 06-10-1998 12302
34 Eremia Mihai Daniel 23-07-2001 10716
35 Florea Costin Ionut 10-01-2002 10705
36 Frumoasa Mario Cristian 13-06-2008 14652
37 Gaman Stefan Eduard 31-03-2010 14687
38 Gardin George Ionut 21-03-2008 14649
39 Georgescu Robert Gabriel 05-01-2001 10212
40 Gheorghe Alexandru Nicolae 25-10-2004 10993
41 Gheorghe Matei Stefan 11-06-2008 14653
42 Ghizdavat Rares Mario 30-01-2009 14450
43 Giodic Angelo Roberto 23-04-2000 11758
44 Grigore George Catalin 10-04-1998 9828
45 Grigore Leonard Gabriel 08-05-2008 15008
46 Guliman Petre Cristian 28-06-2001 12835
47 Iancu Dragos Alexandru 03-12-2002 13094
48 Iliescu Alexandru Mihai 16-11-2007 13143
49 Iordache Florin Adrian 16-04-2008 15025
50 Irimia Radu Mihai 22-07-2010 14691
51 Irimia Vlad Gabriel 22-07-2010 14692
52 Isbasescu Alexandru Marian 28-06-2008 14651
53 Iuresel Radu Mihai 05-11-2001 11819
54 Ivan Mario Petrut 16-11-2005 12469 / 1
55 Ivanescu Mario 06-05-2001 11029
56 Lazar Mihnea Florin 24-06-2010 14697
57 Lixandru Stefan Rafael 01-09-2000 10080
58 Lolot Ionut 09-01-2001 11143/D-13144
59 Mihai Dumitru Paul 17-05-2001 10723
60 Mihaila Vlad Petrut 22-10-2008 14791
61 Mihalcea Rares Nicolae 09-10-2007 14448
62 Minescu Ovidiu Valentin 09-05-2003 13115
63 Minescu Robert Gabriel 09-05-2003 13116
64 Mirescu George 03-07-2001 12437
65 Miricioiu Ion Danut 15-02-2001 13485
66 Nastase Stefan Ionut 10-10-2001 12174/1
67 Neaga Maryo Andrei 10-06-2010 14694
68 Neagoe Constantin Madalin 05-12-2003 14092
69 Neagu Mihai Leonard 05-06-2003 11956
70 Neata Andrei Cristian 26-02-2001 10703
71 Negut Marian Ionut 10-05-1997 6776
72 Nitu Andrei Madalin 17-08-2000 11185
73 Olteanu Vlad Marian 05-09-2000 9558
74 Oprican Eduard Alexandru 18-10-1999 12098
75 Patru Untaru Andreas 22-07-2007 13136
76 Piscu Flavius Ionut 21-09-2001 10200
77 Popa Ionut Cristian 22-09-2002 10973
78 Popa Stelian 09-07-2000 11404
79 Popescu Cristian Iulian Aleandru 23-01-2002 10852
80 Prodan Cosmin Nicolae 15-12-2007 13142
81 Puica Denis Stefan 11-02-2009 14451
82 Radu Catalin Ionut 09-10-2001 10720
83 Radu Florin Mihai 19-08-2001 10769
84 Ratea Laurentiu Gabriel 23-05-2003 12301
85 Rosca Ionut Catalin 20-09-2001 10719
86 Rusu Ionut Andrei 01-10-2002 9594
87 Saloman David Florentin 27-03-2004 10712
88 Savu Eduard Valentin 06-07-2000 6567
89 Sima Andrei Silviu 11-10-2007 14650
90 Simion Stefan 18-11-2008 15006
91 Stan Mihai Valentin 08-11-2000 9451
92 Stanciu Constantin Sebastian 25-02-2007 14449
93 Stancu Mario Cosmin 16-09-2007 13141
94 State Adrian Virgiliu 12-12-2001 11046
95 Stefan Cosmin Marian 08-08-2001 10197
96 Stoica Alexandru Constantin 30-06-2010 14695
97 Tapuru Dan Stefan 06-09-2000 10088
98 Teodorescu Valentin 10-05-1998 12267
99 Tinca Andrei Irinel 20-06-2001 10199
100 Toader Bemiamin Eduard 26-02-2001 11739
101 Toader Emanuel Daniel 15-04-2006 12646
102 Tudor Ionut Fabian 09-10-2002 14218
103 Tudor Petrut Adrian 27-07-1998 7870
104 Tudoran Eduard Petrut 13-01-2010 14688
105 Tudose Constantin Eduard 25-01-2002 12853
106 Tui Mihai Madalin 08-08-2003 11957
107 Udrea Valentin Mihai 22-02-2002 13118
108 Ungureanu Patrick Matei 10-01-2011 14690
109 Ursu Andrei Robert 27-08-2000 11759
110 Uta Stefan Daniel 30-05-2002 10972
111 Vasile Marian George 23-05-2003 12789
112 Vasile Roberto Marius 09-01-1996 8031/12831-DUPLICAT
113 VASILE STEFAN 19-07-2005 11011
114 Vasile Teodor Alexandru 18-01-2000 12084
115 Vatafu Robert Andrei 26-07-2004 10984
116 Vochin David Stefan 25-11-2002 10029DUPLICAT/9363
117 Vochin Liviu Marian 02-01-2002 11009
118 Voicu Alexandru Razvan Marian 15-08-2001 10947
119 Yediyildiz Banadir Can 07-02-2002 10849
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 22
11-05-2018
A F C Nicolae Dobrin
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 21
07-05-2018
A S Deportivo Malureni
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 20
04-05-2018
A F C Nicolae Dobrin
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 19
02-05-2018
C N Dinicu Golescu Campulung
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 18
27-04-2018
A F C Nicolae Dobrin
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 17
19-04-2018
A F C Nicolae Dobrin
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 15
10-04-2018
A F C Nicolae Dobrin
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 14
30-03-2018
A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti
Pauza: 0-8
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 13
18-05-2018
A F C Nicolae Dobrin
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 12
30-03-2018
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
Observatii: AMANAT
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 11
21-11-2017
C S Sporting Pitesti
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 10
10-11-2017
A F C Nicolae Dobrin
Pauza: 1-2
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 9
03-11-2017
C S Real Bradu
Pauza: 1-2
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 8
27-10-2017
A F C Nicolae Dobrin
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 7
20-10-2017
A S Tete NG Campulung
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 6
13-10-2017
C S F C Curtea de Arges
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 4
29-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-7
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 3
22-09-2017
A F C Nicolae Dobrin
Pauza: 7-0
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 2
14-09-2017
C S Mioveni 3
Pauza: 1-4
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 1
11-09-2017
A F C Nicolae Dobrin
Pauza: 3-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe