Informari si comunicate
16-10-2018
Inter Liga Nationala

Duminica 21.10.2018, la Pitesti - Complexul Sportiv Nicolae Dobrin, au loc jocurile din cadrul etapelor 5 si 6 ale Inter Ligii Nationale

detalii...
15-10-2018
Campionatul de Juniori C( 2004-2005)

Sambata 20-10-2018, orele 09:30 incep jocurile din Campionatul Judetean Juniori C(2004-2005)

detalii...
09-10-2018
Inter Liga de Iarna Gheorghe OLA - copii 2009 si Gheorghe ENE - copii 2010

In cadrul competitiei nationale Inter Liga de Iarna, Trofeele Gheorghe OLA - copii 2009 si Gheorghe ENE - copii 2010, jocurile se desfasoara, incepand cu data de 14.10.2018, orele 09:00, in Sala Sporturilor Bradu

detalii...
06-10-2018
Inter Liga Etapele 3 și 4 se disputa la Mioveni

Duminica 07.10.2018 de la ora 08:30 se disputa Inter Liga

detalii...
25-09-2018
Cupa Romaniei Faza 1

Miercuri 26.09.2018 si Joi 27.09.2018 se disputa jocurile de Cupa Romaniei Faza 1

detalii...
20-09-2018
Cupa Romaniei Faza 1

Incep jocurile din cadrul Cupei Romaniei editia 2019 - 2020

detalii...
18-09-2018
Inter Liga Judeteana

Duminica 23.09.2018, Complexul Sportiv Nicolae Dobrin, orele 8:30, incep jocurile din cadrul copmpetitiei Inter Liga Judeteana

detalii...
28-08-2018
Alegerea membrilor in Comitetul Executiv AJF Arges

Alegerea membrilor in Comitetul Executiv AJF Arges pentru Liga a IV-a si Liga a V-a

detalii...
22-08-2018
TESTARE ARBITRI SI OBSERVATORI

TESTARE FIZICA SI TEORETICA ARBITRI SI TESTARE TEORETICA OBSERVATORI

detalii...
10-08-2018
toate comunicatele

A S Cimentul Valea Mare Pravat

Localitatea Valea Mare Pravat

Informatii generale
Anul infiintarii 2005
Culori Rosu - Albastru / Alb - Albastru
Teren Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sponsori Primaria Valea Mare Pravat si S.C. IRINEL
Adresa Com. Valea Mare Pravat, Jud. Arges
Tel/Fax 0744313045
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Tamasi Ion
Presedinte de onoare Pantilimon Victor
Secretar
Vicepresedinte Boncoi Ion
Organizator de competitii Moraru Bebe
Antrenor Manole George
Antrenor secund Grigorescu Nicolae
Antrenor secund Stancila Florin
Antrenor copii Matei Daniel
Medic Nicolosu Marian
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 ANCU NICOLAE CRISTIAN 11-08-1993 10914
2 Anghelina Cristian 24-07-1989 L-412/25155
3 Avram Adelin Ionut 25-05-1994 9929
4 Avram Mihai Claudiu 19-02-1993 11620
5 Babus Ionut Daniel 13-09-1995 15424
6 Badescu Ovidiu George 12-03-1983 14146
7 Badulescu Andrei Eugen 02-12-1997 13364
8 Balaceanu Marius Nicusor 31-07-1991 8553
9 Balan Valentin Ion 10-02-1990 6666
10 Balasoiu Sorin Ionut 13-05-1982 8344
11 Banu Razvan Dan 30-08-1985 10467/4471
12 Banu Sebastian Florin 17-05-1998 9315
13 Boteanu Gheorghe Costinel 23-12-1983 12091/3475
14 Bratu Francisc Gabriel 15-11-1993 10924
15 Budur Laurentiu 19-10-1978 12085/3727
16 Buica Ionut 25-08-1986 12911
17 Carstea Florin 27-11-1985 15091
18 Chiosescu Ionut Alexandru 10-06-1989 11483
19 Coman Constantin Florin 15-05-1984 10068
20 Coman Sergiu 15-12-1969 14839/33441
21 David Constantin Stelian 02-08-1991 D-14429/8367
22 Dumitrascu Viorel 15-01-1973 7913
23 Dutan Nicolae Cristian 27-11-1986 L-279/2680
24 Ene Marian Ionut 09-07-1988 6458
25 Fintoiu Valentin Constantin 05-04-1990 9997
26 Folea Nicolae Madalin 17-03-1994 5678
27 Ghilac George Iosif 04-12-1987 D-12747 / 2315
28 Grigorescu Nicolae Emanuel 25-07-1989 12092/3868
29 Iacob Alexandru Marian 02-09-1994 10912
30 Iacob Ion Alexandru 27-02-1986 11905
31 Iacob Nicolae 05-12-1988 12675
32 Iordache Gheorghe 07-07-1985 10922
33 Manole George Marian 02-10-1980 12093/2831
34 Manole Ionut Cristian 10-01-1987 10923
35 Marinescu Robert Andrei 04-06-1997 14205/9229
36 Matei Gheorghe Daniel 11-09-1984 10913
37 Mitrea Madalin Dragos 16-09-1983 8691
38 Ovejdanie Florinel Alexandru 12-08-1991 8757
39 Ovejdanie Nicolae Iulian 08-07-1993 4179
40 Pantilimon Radu Florin 08-04-1985 3441/D-13057
41 Popescu Andrei Razvan 30-06-1994 13610
42 Puiu Florin 13-04-1972 14147/11940
43 Rauta Edward Mihail 23-10-1975 9066
44 Saceanu George Laurentiu 09-09-1997 11904
45 Serban Calin Petre 21-12-1994 9301
46 Stan Alexandru Ionut 31-05-1997 L - 401/12275
47 Stancila Florin 16-04-1976 12086/3444
48 Tamasi Ion 01-11-1973 10915
49 Velea Ion Marius 13-11-1984 12087/3477
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a V-a, Nord Etapa 9
21-10-2018
A S Unirea Bughea de Jos
Pauza: 1-1
Liga a V-a, Nord Etapa 8
14-10-2018
A S Cimentul Valea Mare Pravat
Pauza: 0-1
Liga a V-a, Nord Etapa 7
07-10-2018
A S Cetateni
Pauza: 1-0
Liga a V-a, Nord Etapa 6
30-09-2018
A S Flacara Boteni
Pauza: 0-0
Liga a V-a, Nord Etapa 5
23-09-2018
A S Cimentul Valea Mare Pravat
Pauza: 1-0
Liga a V-a, Nord Etapa 4
16-09-2018
A S Vulturii Vulturesti
Pauza: 4-2
Liga a V-a, Nord Etapa 3
09-09-2018
A S Cimentul Valea Mare Pravat
Pauza: 1-1
Liga a V-a, Nord Etapa 2
02-09-2018
A S Leresti
Pauza: 0-0
Liga a V-a, Nord Etapa 1
26-08-2018
A S Cimentul Valea Mare Pravat
Pauza: 2-0
Cupa Romaniei, Faza 1 Etapa 1
27-09-2018
A S Cimentul Valea Mare Pravat
Pauza: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe