Informari si comunicate
10-11-2016
Optimile de finala - faza pe judet - Cupa Romaniei

Tragerea la sorti pentru Optimile de finala a Cupei Romaniei - faza pe judet - editia 2017/2018

detalii...
03-11-2016
Trial juniori 2002

Juniori argeseni participanti la trialul de la TARLUNGENI - BRASOV

detalii...
06-09-2016
Anunt important pentru Structurile de Copii si Juniori!

Luni, 12-09-2016, orele 13:00, la sediul AJF Arges, va avea loc sedinta tehnica in vederea inceperii campionatelor 2016-2017..............

detalii...
16-08-2016
Sedinta Tehnica cu echipele inscrise in campionat

In atentia tuturor Structurilor Sportive afiliate la A.J.F. Arges

detalii...
03-08-2016
Hotararea Comitetului de Urgenta din data de 03.08.2016

Comitetul de Urgenta din data de 03.08.2016 a luat urmatoarele hotarari

detalii...
27-07-2016
Hotararile Comitetului Executiv

Hotararile Comitetului Executiv din 26.07.2016

detalii...
26-07-2016
Anunt important pentru arbitrii si observatori!

Incepand cu data de 04-08-2016, orele 18:00, la sediul AJF Arges, vor incepe sedintele saptamanale cu arbitrii si observatori...........

detalii...
14-07-2016
Inscrieri in competitiile organizate de A.J.F. Arges

Inscrieri in competitiile organizate de A.J.F. Arges pentru anul competitional 2016 - 2017.

detalii...
04-07-2016
Anunt important !

AJF Arges in colaborare cu DSJ Arges, organizeaza fotbal pe plaja baieti si fete, in perioada 8-10 iulie pe plaja "Tudor Vladimirescu".

detalii...
02-07-2016
Examen absolvire cursuri Licenta "C" - UEFA

In atentia cursantilor licenta "C" - UEFA

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. F.C. DANUT COMAN

Localitatea Pitesti

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Alb - Violet/ Alb - Verde
Teren Central Bradu / Bradu ( 2.000 locuri )
Sponsori Avangarden Brasov
Adresa Pitesti, Str. G.Ral.E. Grigorescu, nr. 25
Tel/Fax 0745100812
Contact 0722290812
Staff-ul echipei
Presedinte Coman Dumitru Danut
Secretar
Vicepresedinte Coman Dan
Organizator de competitii Pavel Marius
Antrenor Codrescu Marius
Medic Matei Florentina
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, 2016-2017
Liga a V-a, Centru, 2016-2017
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Finala Mare, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria A, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria A, 2016-2017
Trofee, Gheoghe Ene - 2008(4+1) - Semifinale, 2016-2017
Juniori, Gheorghe ENE Seria 1 - 2007(5+1), 2015-2016
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 3, 2015-2016
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 4 - Optimi, 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U9 - 2007(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C - 2001, 2015-2016
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe OLA Seria 1- 2006(5+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D - Semifinale, 2015-2016
Liga a V- a Play Off, Centru 1 Play - Off(1 - 4), 2015-2016
Juniori, Juniori D - Finala Mare, 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2008(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Ioan(Bebe Barbu) - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Cupa Jupiter City, Grupa B 2005, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Finala Mica, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ola - 2005, Grupa A 2005, 2014-2015
Juniori, Juniori E 2004, 2014-2015 (pana in etapa 11)
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2014-2015
Cupa Jupiter City, Grupa A 2006, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ene - 2006, Grupa B 2006, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Grupa B 2007, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Grupa A 2006, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Grupa A 2005, 2014-2015
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2014-2015
Test raul, 2013-2014
Cupa Mos Craciun Copii 2006, Grupa A, 2013-2014
Cupa Mos Craciun Copii 2005, Grupa B, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 4 Saisprezecimi, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 3, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 2, 2013-2014
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2013-2014
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), 2013-2014
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), 2013-2014
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, 2013-2014
Memorialul Ion Barbu(2004), 2013-2014
Memorialul Florian Anutescu(2005), 2013-2014
Trofeul "Gheorghe ENE" 2004, Seria A, 2012-2013
Memorialul Alexandru Constantinescu, Seria A, 2012-2013
Memorialul Constantin Carstea, 2012-2013
Memorialul Alexandru Constantinescu, Finala Mare, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Seria A, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Seria B, 2012-2013
Cupa Romaniei, Faza judeteana, 2012-2013
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Play Off Seria B, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Play Off Seria A, 2012-2013
Cupa Argesul, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mare, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mica, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Semifinale, 2012-2013
Memorialul Florian Anutescu - Copii 2004, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Semifinale, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Finala Mare, 2012-2013
Cupa Hagi - Danone, Seria A, 2012-2013
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Faza a I - a, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, 2011-2012
Memorialul Alexandru Mustetea 2003 - 2011, 2011-2012
Juniori E 2001, 2011-2012
Juniori D 1999/2000, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Faza a II - a, 2011-2012
Cupa Romaniei, 2011-2012
Liga a IV-a, Juniori, 2011-2012
Liga a IV-a, Seniori, 2011-2012
Memorialul Florian Anutescu 2003 - 2012, 2011-2012
Memorialul Ghe. Ene 2003, 2011-2012
Cupa Jupiter City Seniori, Tineret sub 20 ani Seria B, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2002 - 2012, Finala Mare, 2011-2012
Memorialul Alexandru Mustetea 2004 - 2012, Grupa A, 2011-2012
Memorialul Alexandru Mustetea 2004 - 2012, Finala Mare, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2002 - 2012, Grupa A, 2011-2012
Cupa 16 Mai - 2002, 2011-2012
Cupa Hagi 2000, Finala Mare, 2011-2012
Cupa Hagi 2000, Seria B, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Finala Mare, 2011-2012
Cupa Jupiter City Seniori, Finala Mare Tineret, 2011-2012
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Seria 1, 2010-2011
Juniori E - 2000, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Finala Mare, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Semifinale, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Seria 2, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ene - 2002, 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2002 - Seria A , 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2003 - Seria A , 2010-2011
Liga 4, Seniori, 2010-2011 (din etapa 16)
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2001 - Seria A , 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aldescu Marius Leonard 03-06-2003 9579
2 Amaradi Mario Adrian 15-08-2005 10932
3 Arsene Alexandru Adrian 26-08-2008 13274
4 Avram George Alexandru 24-09-2002 9178
5 Avram Marius Constantin Stefan 30-05-2002 55527
6 Bacsis Nicolescu Marius 16-04-1977 13667
7 Badici Ionut Valentin 17-11-2005 12526
8 Baicu Raoul - Petre 06-04-2000 24651
9 Baltateanu Andrei Petrisor 29-06-2001 9188
10 Baltoi George 11-09-1975 13626
11 Baluta Tudor Andrei 15-06-2005 10937
12 Ban George Daniel 10-04-2000 8061
13 Barbu Constantin Catalin 05-08-1999 5649
14 Barbu Dorin 04-09-1987 "L" 280 / 6877
15 Barbu Marian 08-07-1984 "D" 11308 / 7232
16 Barica Alin Constantin 29-05-1999 6569
17 Bazga Raul Mihai 01-02-2007 12670
18 Bercea Marian Alexandru 05-08-2003 9569
19 Bobe Andi Toma 04-05-2008 13270
20 Boboc Robert Florin 27-05-1995 3679
21 Borzea Antonio Eugen 29-12-1978 7860
22 Bradeanu Augustin Iulian 23-08-1981 15208
23 Briciu Petru Sorin 11-08-1978 3349 / 1
24 Brinza Andrei Alexandru 17-03-2000 9341
25 Bucuroiu Cosmin Alexandru 11-09-2003 9576
26 Bunea Razvan Florin 26-02-2001 9190
27 Butoiu Theodor Serban 13-01-2002 9673
28 Caghiorghis Aurelian Ion 11-10-1974 6152
29 Carcadia Eduard Cristian 12-12-1971 5889
30 Carstea Vasile Georgian 19-04-2002 10926
31 Catrina Iulian Florentin 21-02-2003 11505
32 Cazan Alin George 29-09-2001 10925
33 Chiriac Radu Ioan 04-01-2000 5471
34 Chirita Denis Florin 04-01-2002 9365
35 Ciobanu Cristian Florin 06-02-2001 9165
36 Ciobanu Robert Andrei 14-11-2005 12529
37 Ciobotea Stefan Andrei 15-02-2008 13813
38 Ciolca Octavian 13-07-1975 10404/2392
39 Circiumaru Antonio Daniel 03-03-2003 9581
40 Ciresoiu Radu Gabriel 09-01-2004 10994
41 Ciuciulete Radu Andrei 09-12-2003 10352
42 Codrescu Catalin 02-02-1976 3429
43 Constantin Gheorghe 20-08-1975 10229
44 Constantin Ionut 03-02-2004 10012
45 Constantin Mircea Stefan 10-10-2008 13815
46 Constantin Sebastian Vasile 01-01-2002 11007
47 Cosoi Eduard Cristian 10-06-2005 12528
48 Cring Mihai Andrei 29-04-2004 10345
49 Crivac Alexandru Mihail 06-05-2002 9180
50 Crivat Stefan Madalin 23-07-2003 9573/1
51 Cruceana Alexandru Nicolae 23-03-2003 9577
52 Deaconescu Andei Sorin 01-08-2001 9195
53 Dicu Constantin 01-02-1979 16428
54 Dima Radu Mihai 29-10-2005 12534
55 Din Licaciu Mario Alexandru 01-09-2008 13811
56 Dinga Catalin Ionut 06-01-2003 11084
57 Dinuta George Dorel 29-06-2001 9187
58 Dobre Mario Danut 13-08-2005 10949
59 Dobre Razvan Alexandru 18-01-2000 10486
60 Dobre Valentin 22-09-1977 10551/1
61 Doinea Ionut Andrei 13-05-2004 10021
62 Dragomir Marius Florin 09-09-2002 10485
63 Duica Ianis Marian 12-04-2008 13273
64 Dumitrescu Dragos Florian 06-04-1999 L-409/8546
65 Duna Alexandru Teodor 28-06-2003 9571
66 Enachioaia Cristian Alexandru 26-12-2006 12671
67 Ene Andrei Marian 20-02-2006 12652
68 Floarea Ionut Alexandru 20-06-1999 11652
69 Florican Alexandru Sebastian 15-06-2001 9170
70 Foltea Marian Eduard 27-07-2001 9172
71 Frumuzache Vlad Adrian Vasile 13-07-2005 12525
72 Fundatureanu Alexandru Spiridon 11-12-2000 10082DUPLICAT/9550
73 Gantoi Laurentiu Ionut 08-08-1988 10555/1
74 Geanta Andy Catalin 07-01-2002 9176
75 Geanta Florin Dragos 11-04-1992 L08544
76 Georgescu Eduard Ionut 05-06-2008 13816
77 Georgescu Nichifor Andrei 23-01-2002 9177
78 Gheorghe Alexandru Marian 12-12-2000 9549
79 Gheoroae Stefan Avram 12-09-2004 10348
80 Gherasim Cristian Marian 16-08-2000 180971
81 Ghita Ionut Bogdan 23-02-1981 9684DUPLICAT
82 Gindac Mario Alexandru 22-02-2000 29618
83 Godeanu Mihnea Teodor 01-05-2004 42701
84 Gotea Lorent - Mihai 09-02-2004 12725
85 Grajdan Adrian Ionut 01-06-2001 9169
86 Gratianu Sebastian Nicolae 28-05-1999 7629
87 Grigore Ianis Cristian 09-07-2003 11877
88 Herisanu Victor Gheorghe 16-05-1977 2718
89 Hristache Vlad Iulian 12-05-2008 13275
90 Ilie Adrian Marian 29-01-2002 9183
91 Ilie Ionut Sorin 22-07-1972 5926
92 Ilie Virgil Ionut 08-05-1990 163510
93 Ion Teodor Madalin 27-01-2000 8617
94 Ionescu Alexandru Ionut 31-05-2004 10010
95 Ionescu George Adrian 10-06-1999 8295
96 Ionescu Mihai Sorin 10-07-2008 13817
97 Iordache Marius Eduard 03-02-2003 9574
98 Isar Marian Cosmin 21-11-1988 5470
99 Ivan Mircea Gabriel 16-09-2002 9182
100 Kasioulis Dimitris 14-09-1998 12409
101 Laza Denis 06-03-1999 25223
102 LICU EMIL RAFAEL 19-11-1997 18777
103 Malin Bogdan 29-09-2003 9572
104 Manda Ionut Marius 30-08-1988 7398
105 Marghiolu George 02-08-1976 6168
106 Maria David Mihai 29-12-2005 11226
107 Matei Cosmin Mihai 16-11-2000 7363
108 Matei George Sebastian 01-04-2005 11448
109 Mazilu Vladut Marian 05-08-2001 10488
110 Mihalcea Stefan Gabriel 17-02-2004 10014
111 Mitrache Constantin Daniel 27-06-2000 8621
112 Mitrache Roberto Ionut 05-06-2006 12668
113 Mitrache Valentin Alexandru 13-05-2004 10015
114 Moise Marius Alexandru 10-11-1999 11651
115 Moisie Claudiu Constantin 13-05-2000 6522
116 Mozaceanu Stefan Emilian 11-12-2008 13812
117 Musa Ilie Liviu 16-10-1978 3350
118 Musca Nicolae Razvan 05-06-1988 2883
119 Muscalu Florin Cosmin 19-11-1977 16436
120 Muscel Dragos George 26-10-1999 11653
121 Nedelcu Alexandru Nicolae 06-12-2001 9171
122 Nedelcu Ianis Constantin 07-03-2005 12819
123 Negrila David Viorel 02-03-2008 13810
124 Nicola Mihai Liviu 19-11-2001 27981
125 Nicolae George Sebastian 14-03-2001 9168
126 Obada Dorinel Vasile 24-02-1999
127 Olaru Vasile Lucian 18-09-1979 13641
128 Onete Vasile Bogdan 04-11-1986 2242
129 Oreviceanu Andrei 16-07-2000 24656
130 Paduraru Mihai Cosmin 31-01-2006 Anulata 12658 / 11725
131 Palade David Alin 10-01-2004 32081
132 Pantalache Albert Gabriel 15-08-2006 12649
133 Paun Aurelian Eusebiu 05-05-2001 9557
134 Paun Ionut Alexandru 09-06-2000 8062
135 Petre Andrei Teodor 12-04-2005 43994/10960
136 Petre Antonio Costin 29-07-2005 11447
137 Petrisor Dragos Marian 01-03-2000 23076
138 Pirvu Octavian Florin 16-02-2005 10936
139 Popa Marian Fabian 07-05-2000 8065
140 Popa Rares Ioan 24-01-2006 13205
141 Popa Rares Ionut 29-01-2000 1190
142 Popescu Andrei Cristian 14-04-2008 13818
143 Popescu Florin Stefan 16-09-1988 L-245/7139
144 Popescu Mario Dan Eugeniu 19-04-2004 10016
145 Popescu Simone 11-08-2007 12901
146 Popescu Sorin Gabriel 10-06-1999 7827
147 Purcaru Nicusor 14-10-1972 8956
148 Putaru Ionut Valentin 15-01-2000 23820
149 Radita David Andrei 19-05-2008 13268
150 Radu Mihai 12-04-1992 14037
151 Rizea Vlad Gabriel 09-06-2003 13954
152 Sandu Alexandru Constantin 14-03-2002 11239
153 Sandu Marian Cristian 19-11-1978 3028
154 Saplan Andrei Daniel 23-08-2003 9575
155 Savu Marius David 11-06-2001 9167
156 Savu Mihai Vladut 23-07-2008 13271
157 Seder Silviu Cornel 08-10-1984 10203
158 Serban Adrian 11-04-2000 7368
159 Serbanoiu Valentin Alexandru 19-03-2003 27920
160 Silveanu Alexandru Ioan 22-09-2003 9643
161 Sima Gheorghe Marius 13-11-1979 12312
162 Sima Nicolae Alexandru 15-02-2002 9701
163 Simionescu Eduard Adrian 21-01-2004 9483
164 Sion Nicolae Adrian 18-03-1986 8364/5184
165 Sirbu David Andrei 16-06-2008 13814
166 Slavila Flavius Nicolas 21-08-2005 11703/1
167 Smarandache Bogdan Nicolae 13-05-2008 13272
168 Sora Alin Ionut 12-11-1978 11734/11648
169 Stan Claudiu Mihai 09-06-1992 13039
170 Stan Ion Alexandru 18-11-2005 12689
171 Stan Tiberiu Cosmin 29-10-1999 6505
172 Stanciu Vlad Mihai 15-04-2003 9567
173 Stanciulescu Silvian Sebastian 18-11-1997 9906
174 Stancu Andrei Laurian 09-06-2001 9189
175 Stancu Catalin Ionut 03-10-2005 13955
176 Stancu Mihai Iulian 29-01-1996 4049/4220
177 Stefan Eric Andrei 06-02-2008 13277
178 Stefan Ianis Nicolae 15-01-2006 12662
179 Stefanescu Andrei Alexandru 01-11-2002 11238
180 Stroe Alexandru Valentin 08-02-1999 10612
181 Stroescu Theodor Manuel 14-11-2003 10013
182 Szekui Paul Alexandru Iliuta 20-07-2000 181002
183 Tames Mateo Cristian 14-01-2008 13267
184 TANASE GHEORGHE GABRIEL 23-04-1986 4373
185 Tanase Ionut Cornel 06-07-1984 8977
186 Tanase Mihai Gabriel 22-03-2004 11044
187 Tanasoiu Marian 01-04-2002 12877
188 Tirlea Stefan Alexandru 13-12-2000 14797
189 Todirenchi Iulian 17-03-2000 29730
190 Truica Marian Laurentiu 09-07-2001 9194
191 Trusescu Andrei George 27-05-1999 8544
192 Tudose Mario Cristian 21-01-2005 11265/10950
193 Udeanu Alexandru Gabriel 11-10-2001 9192
194 Ungureanu Cristian Octavian 04-05-2000 10929
195 Valeanu Alexandru Andrei 13-12-2002 9174
196 Vasilca Andrei 03-01-1998 4575
197 Vasilca Mihai 03-01-1998 4574
198 Velea Mihai Rares 31-01-2008 13269
199 VIDROIU CONSTANTIN GELU 08-10-1988 3463
200 Vieru Cristian 22-02-1981 12754
201 Vlad Alexandru Ciprian 28-12-1987 9499
202 Voiculescu Florentin Viorel 21-04-1976 11752
203 ZAMBROIANU CRISTIAN ANDREI 02-04-1986 L-081/15951
204 Zete Andrei Alexandru 29-01-2000 180989
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a V-a, Centru Etapa 16
27-11-2016
A.S. COLIBASI
Pauza: 1-1
Liga a V-a, Centru Etapa 15
20-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 2-1
Liga a V-a, Centru Etapa 14
13-11-2016
C.S. ALBOTA 2012 II
Pauza: 1-5
Liga a V-a, Centru Etapa 13
06-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 1-0
Liga a V-a, Centru Etapa 12
30-10-2016
A.S. CATEASCA
Pauza: 1-1
Liga a V-a, Centru Etapa 11
23-10-2016
A.S. DRAGANU
Pauza: 1-0
Liga a V-a, Centru Etapa 10
16-10-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-1
Liga a V-a, Centru Etapa 9
13-10-2016
A.S. OARJA 2011
Pauza: 1-4
Liga a V-a, Centru Etapa 8
09-10-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 3-1
Liga a V-a, Centru Etapa 7
02-10-2016
C.S. EDILUL PITESTI
Pauza: 7-2
Liga a V-a, Centru Etapa 6
25-09-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 1-0
Liga a V-a, Centru Etapa 5
18-09-2016
A.S. UNIREA CALINESTI
Pauza: 1-0
Liga a V-a, Centru Etapa 4
15-09-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-0
Liga a V-a, Centru Etapa 3
11-09-2016
A.S. SPORTING STANESTI CORBI
Pauza: 1-3
Liga a V-a, Centru Etapa 2
04-09-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 1-1
Liga a V-a, Centru Etapa 1
28-08-2016
A.S. MUSATESTI
Pauza: 3-2
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 12
01-12-2016
A.S. VIITORUL STEFANESTI 2007
Pauza: 7-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 10
20-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 9
13-11-2016
C.S. SPORTING PITESTI
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 8
09-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 7
30-10-2016
L.P.S. VIITORUL PITESTI
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 6
21-10-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 5
19-10-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN 2
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 4
09-10-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-8
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 3
05-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 5-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 2
24-09-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 1
18-09-2016
A.C.S. MARIUS PRISACEANU
Pauza: 9-0
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria A Etapa 2
04-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA 2
Pauza: 2-0
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria A Etapa 1
28-10-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-10
Cupa Romaniei, Faza a II - a Etapa 1
29-09-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 1-2
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 11
26-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 10
19-11-2016
A.C.S. BASARABI CURTEA DE ARGES
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 9
12-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 8
05-11-2016
C.N. DINICU GOLESCU CAMPULUNG
Pauza: 0-2
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 7
29-10-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 5
15-10-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 3
20-10-2016
C.S. STEAUA ROSIE SLOBOZIA
Pauza: 0-0
Observatii: Joc amanat
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 2
25-09-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A Etapa 1
17-09-2016
C.S. RUCAR
Pauza: 3-1
Trofee, Gheoghe Ene - 2008(4+1) - Semifinale Etapa 1
06-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 3-0
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Finala Mare Etapa 1
06-11-2016
C.S. MIOVENI
Pauza: 5-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Federaţia Română de Fotbal
Comisia Centrala a Arbitrilor
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe