Informari si comunicate
07-11-2017
Campioane la Cupa Sperantelor

In perioada 3-5 noiembrie 2017 FRF a organizat la Suceava Turneul final Cupa Sperantelor pentru selectionatele judetene U12 si U14 in cadrul programului Fotbal si Feminitate la care au participat un numar de 28 de selectionate judetene

detalii...
01-11-2017
Hotararile Comitetului Executiv

Hotararile Comitetului Executiv

detalii...
10-10-2017
In atentia echipelor de Copii si Juniori

In atentia echipelor de Copii si Juniori - Jocurile din weekendul 13-15.10.2017

detalii...
07-10-2017
Amanarea jocurilor de copii si juniori din datele de 07-08.10.2017

Jocurile din datele de 07.10.2017 si 08.10.2017 din cadrul Campionatelor de juniori C;D;E si a Trofeelor Ghe. OLA si Ghe. ENE se amana pentru o data ulterioara.

detalii...
04-10-2017
Etapa Intermediara Liga a V-a Seria CENTRU

Joi 12.10.2017 orele 16:30, etapa Intermediara Liga a V-a Seria CENTRU

detalii...
03-10-2017
CJAO Arges

Incepand cu data de 09.10.2017, orele 18:00, la sediul AJF Arges, CJAO Arges, va organiza un nou Curs pentru Arbitri Fotbal(baieti si fete). Inscrierile se pot face pana la data de 06-10-2017, orele 16:00 la sediul AJF Arges. Cursurile sunt gratuite.

detalii...
29-09-2017
Cupa Romaniei Faza a III-a

In atentia echipelor calificate in Fazza a III-a a Cupei Romaniei.

detalii...
04-09-2017
In atentia echipelor de copii si juniori

Identificarea jucatorilor juniori.

detalii...
30-08-2017
In atentia echipelor de Juniori

Programarea jocurilor de Juniori A1; C; D; E.

detalii...
24-08-2017
In atentia echipelor de Liga a V-a Seria CENTRU

Modificare planificari jocuri incepand cu etapa a doua.

detalii...
toate comunicatele

A C S F C Danut Coman

Localitatea Pitesti

Informatii generale
Anul infiintarii 2010
Culori Alb - Violet/ Alb - Verde
Teren Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sponsori Avangarden Brasov
Adresa Pitesti, Str. G.Ral.E. Grigorescu, nr. 25
Tel/Fax 0745100812
Contact 0722290812
Staff-ul echipei
Presedinte Coman Dumitru Danut
Secretar
Vicepresedinte Coman Dan
Organizator de competitii Pavel Marius
Antrenor Codrescu Marius
Medic Matei Florentina
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2018-2019
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(4+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2017-2018
Juniori, Trofeul Gheorghe Ene(2009), 2017-2018
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008), 2017-2018
Liga a V-a, Centru, 2017-2018
Jocuri Amicale, 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2011(4+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2010(4+1), 2017-2018
Juniori, Juniori C - 2003/2004, 2017-2018
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, 2017-2018
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2016-2017
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria A, 2016-2017
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2016-2017
Liga a V-a, Centru, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria A, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria A, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2009(4+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2009(4+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Bebe Barbu 2008(6+1), 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Finala Mare, 2016-2017
Trofee, Gheoghe Ene - 2008(4+1) - Semifinale, 2016-2017
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 4 - Optimi, 2015-2016
Cupa Romaniei 2016 - 2017, Faza 3, 2015-2016
Juniori, Gheorghe ENE Seria 1 - 2007(5+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe OLA Seria 1- 2006(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U9 - 2007(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D Seria 1 - 2003(8+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C - 2001, 2015-2016
Liga a V - a Campionat Regulat, Centru 1 Campionat Regulat, 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D - Semifinale, 2015-2016
Liga a V- a Play Off, Centru 1 Play - Off(1 - 4), 2015-2016
Juniori, Juniori D - Finala Mare, 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2008(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Ioan(Bebe Barbu) - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Cupa Jupiter City, Grupa A 2006, 2014-2015
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ene - 2006, Grupa B 2006, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Grupa A 2005, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Grupa A 2006, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Grupa B 2007, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Semifinale, 2014-2015
Cupa Jupiter City, Grupa B 2005, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Finala Mica, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ola - 2005, Grupa A 2005, 2014-2015
Juniori, Juniori E 2004, 2014-2015 (pana in etapa 11)
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2014-2015
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, 2013-2014
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2013-2014
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), 2013-2014
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2013-2014
Memorialul Ion Barbu(2004), 2013-2014
Memorialul Florian Anutescu(2005), 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 2, 2013-2014
Test raul, 2013-2014
Cupa Mos Craciun Copii 2006, Grupa A, 2013-2014
Cupa Mos Craciun Copii 2005, Grupa B, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 4 Saisprezecimi, 2013-2014
Cupa Romaniei, Etapa 3, 2013-2014
Trofeul "Gheorghe ENE" 2004, Seria A, 2012-2013
Memorialul Alexandru Constantinescu, Seria A, 2012-2013
Memorialul Constantin Carstea, 2012-2013
Memorialul Alexandru Constantinescu, Finala Mare, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Seria A, 2012-2013
Cupa Romaniei, Faza judeteana, 2012-2013
Liga a V-a, Seria Centru 1, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Seria B, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Play Off Seria B, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Play Off Seria A, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mare, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mica, 2012-2013
Cupa Argesul, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Semifinale, 2012-2013
Memorialul Florian Anutescu - Copii 2004, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Finala Mare, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Semifinale, 2012-2013
Cupa Hagi - Danone, Seria A, 2012-2013
Memorialul Alexandru Mustetea 2003 - 2011, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Faza a I - a, 2011-2012
Juniori D 1999/2000, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Faza a II - a, 2011-2012
Cupa Romaniei, 2011-2012
Liga a IV-a, Juniori, 2011-2012
Liga a IV-a, Seniori, 2011-2012
Juniori E 2001, 2011-2012
Memorialul Ghe. Ene 2003, 2011-2012
Cupa Jupiter City Seniori, Tineret sub 20 ani Seria B, 2011-2012
Cupa Jupiter City Seniori, Finala Mare Tineret, 2011-2012
Cupa 16 Mai - 2002, 2011-2012
Memorialul Alexandru Mustetea 2004 - 2012, Finala Mare, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2002 - 2012, Finala Mare, 2011-2012
Memorialul Alexandru Mustetea 2004 - 2012, Grupa A, 2011-2012
Memorialul Florian Anutescu 2003 - 2012, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2002 - 2012, Grupa A, 2011-2012
Cupa Hagi 2000, Finala Mare, 2011-2012
Cupa Hagi 2000, Seria B, 2011-2012
Memorialul Bebe Barbu 2001 - 2011, Finala Mare, 2011-2012
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Finala Mare, 2010-2011
Juniori E - 2000, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Seria 1, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Seria 2, 2010-2011
Memorialul Ghe. Ene - 2002, 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2001 - Seria A , 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2003 - Seria A , 2010-2011
Liga 4, Seniori, 2010-2011 (din etapa 16)
Memorialul Ghe. Ola - 2001, Semifinale, 2010-2011
Cupa A.J.F. Arges - Jupiter City , 2002 - Seria A , 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Catalin Ionut 06-01-2003 14419/11084
2 Aldescu George Adelin 08-07-2004 12817
3 Aldescu Marius Leonard 03-06-2003 9579
4 Anghel Ionut Liviu 10-08-1979 13407
5 Arsene Luca Nicolas 21-06-2010 14829
6 Badea Robert Alexandru 20-01-2010 14630
7 Badici Ionut Valentin 17-11-2005 12526
8 Badoi Constantin Ionut 06-02-1992 D-14550/5072
9 Baicu Raoul - Petre 06-04-2000 24651
10 Ban George Daniel 10-04-2000 8061
11 Barbu Constantin Catalin 05-08-1999 5649
12 Barbu Robert Ionut 27-03-2003 10350
13 Barica Alin Constantin 29-05-1999 6569
14 Bazga Raul Mihai 01-02-2007 12670
15 Bercea Marian Alexandru 05-08-2003 9569
16 Bobe Andi Toma 04-05-2008 13270
17 Boboc Robert Florin 27-05-1995 3679
18 Bradeanu Augustin Iulian 23-08-1981 15208
19 Bratu Catalin Marian 27-04-2006 14251
20 Brezan Nicolae Iulian 09-05-1996 14366
21 Briciu Petru Sorin 11-08-1978 3349 / 1
22 Brinza Andrei Alexandru 17-03-2000 9341
23 Buchete Ionut 04-04-1985 10424/4119
24 Bucuroiu Cosmin Alexandru 11-09-2003 9576
25 Caghiorghis Aurelian Ion 11-10-1974 6152
26 Caraivan Mihail 08-03-2010 14840
27 Carstea Vasile Georgian 19-04-2002 10926
28 Catrina Iulian Florentin 21-02-2003 11505
29 Chiriac Radu Ioan 04-01-2000 L-557/5471
30 Chiroiu Adrian Marian 16-11-2008 14734
31 CHIRVASE DAN CONSTANTIN 20-01-2000 22917-
32 Ciobanica Marinescu Mihai 03-06-2010 14634
33 Ciobanu Robert Andrei 14-11-2005 12529
34 Ciobotea Stefan Andrei 15-02-2008 13813
35 Circiumaru Antonio Daniel 03-03-2003 9581
36 Ciresoiu Radu Gabriel 09-01-2004 10994
37 Ciuciulete Radu Andrei 09-12-2003 10352
38 Constantin Mircea Stefan 10-10-2008 13815
39 Cosoi Eduard Cristian 10-06-2005 12528
40 Costache Matei Stefan 08-09-2009 14564
41 Cring Mihai Andrei 29-04-2004 10345
42 Crivat Stefan Madalin 23-07-2003 9573/1
43 Cruceana Alexandru Nicolae 23-03-2003 9577
44 Dan Marin Alexandru 23-05-2000 6519
45 Dan Roberto Gabriel 21-08-2009 14619
46 Diaconu Remus Andrei 18-12-1999 5620/1
47 Dicu Constantin 01-02-1979 16428
48 Din Licaciu Mario Alexandru 01-09-2008 13811
49 Dindire David Stefan 20-01-2008 14864
50 Dobra Denis Adrian 31-12-1995 4201
51 Dobre Razvan Alexandru 18-01-2000 10486
52 Doinea Ionut Andrei 13-05-2004 10021
53 Draghici Musat Iannis Cristian 09-03-2006 12669
54 Dragusin Mircea Marian 05-03-1999 9259/13080
55 Duica Ianis Marian 12-04-2008 13273
56 Dumitrache Alexandru Ionut 29-08-1994 L-012/3395
57 Dumitrescu Dragos Florian 06-04-1999 L-409/8546
58 Dumitru Constantin Eduard 16-07-2003 14125
59 Dumitru Fabian Florinel 02-09-2003 9570
60 Dumitru George Catalin 20-04-1986 14365
61 Duna Alexandru Teodor 28-06-2003 9571
62 Ene Andrei Marian 20-02-2006 12652
63 Ene Calin Stefan 14-04-2010 14617
64 Epure Savulescu Daniel 21-12-1974 11159
65 Floarea Ionut Alexandru 20-06-1999 11652
66 Florea Ciprian Razvan Emilian 16-01-2009 14559
67 Florican Alexandru Sebastian 15-06-2001 9170
68 Fota David Andrei 17-03-2010 14830
69 Gantoi Laurentiu Ionut 08-08-1988 10555/1
70 Geabelea David Valentin 04-05-2003 9580
71 Geanta Andy Catalin 07-01-2002 9176
72 Geanta Florin Dragos 11-04-1992 L08544
73 Georgescu Antonyo Marian 02-08-2007 14250
74 Georgescu Eduard Ionut 05-06-2008 13816
75 Gheorghe Alexandru Marian 12-12-2000 9549
76 Gheorghe David Andrei 10-07-2010 14632
77 Gherasim Cristian Marian 16-08-2000 L-568/180971
78 Gherghescu Constantin Adrian 24-12-1989 10311/07812
79 Gindac Mario Alexandru 22-02-2000 29618
80 Giurea Vladuti Marian 10-09-2004 10988
81 Godeanu Mihnea Teodor 01-05-2004 42701
82 Gratianu Sebastian Nicolae 28-05-1999 7629
83 Graure Gabriel Lucian 07-01-1985 14363
84 Hristache Vlad Iulian 12-05-2008 13275
85 Ilie Adrian Marian 29-01-2002 9183
86 Ilie Alexandru Liviu 08-05-1976 6611
87 Ilie Eduard Stefan 26-08-2009 14566
88 Ilie Ionut Sorin 22-07-1972 5926
89 Ion Teodor Madalin 27-01-2000 8617
90 Ionescu Mihai Sorin 10-07-2008 13817
91 Ionescu Mihai Vasile 07-10-1982 10425/15803
92 Iordache Mario 14501
93 Iordache Marius Eduard 03-02-2003 9574
94 Isfan Mihai Alexandru 31-01-2000 8556
95 Istocescu David Ioan 07-08-2009 14561
96 Kasioulis Dimitris 14-09-1998 12409
97 Laza Denis 06-03-1999 25223
98 LICU EMIL RAFAEL 19-11-1997 18777
99 Luca Bogdan Marian 28-09-2008 14624
100 Lupu Razvan Costinel 01-05-1985 14439
101 Marin Sebastian 20-02-2006 12660
102 Marinescu Rares Luca 17-05-2006 14608
103 Matei Cosmin Mihai 16-11-2000 7363
104 Mazilu Vladut Marian 05-08-2001 10488
105 Mic George Mihaita 25-07-2004 10020
106 Mihailescu Alexandru 15-04-1978 14476
107 Militaru Ioan Andrei 13-07-2003 14124
108 Mimoran Matei Gabriel 09-08-2010 14631
109 Mindroc Catalin Viorel 02-01-1986 11161
110 Mitrache Constantin Daniel 27-06-2000 D-11055/8621
111 Mitrache Valentin Alexandru 13-05-2004 10015
112 Mladin Radu George 22-04-2008 14626
113 Moise Marius Alexandru 10-11-1999 11651
114 Moisie Claudiu Constantin 13-05-2000 6522
115 Mozaceanu Stefan Emilian 11-12-2008 13812
116 Musa Ilie Liviu 16-10-1978 3350
117 Musca Nicolae Razvan 05-06-1988 2883
118 Muscalu Florin Cosmin 19-11-1977 16436
119 Muscel Dragos George 26-10-1999 11653
120 Neacsu Alexandru Valentin 09-02-2000 24655
121 Nedelcu Denis Florentin 15-07-2006 12656
122 Nicola Mihai Liviu 19-11-2001 27981
123 Obada Dorinel Vasile 24-02-1999
124 Olariu Stefan Liviu 05-01-1985 4733
125 Olaru Vasile Lucian 18-09-1979 13641
126 Olteanu David Mihai 08-05-2010 14828
127 Oreviceanu Andrei Aurelian 16-07-2000 L-569/24656
128 Orzata David Alexandru 07-12-2009 14558
129 Paduraru Mihai Cosmin 31-01-2006 Anulata 12658 / 11725
130 Palade David Alin 10-01-2004 32081
131 Pana Alexandru Gabriel 14-04-2006 14609
132 Pantalache Albert Gabriel 15-08-2006 12649
133 Patru Adrian Georgian Tiberius 26-05-1993 D-14549/8936
134 Paun Ionut Alexandru 09-06-2000 8062
135 Petrisor Dragos Marian 01-03-2000 23076
136 Popa Marian Fabian 07-05-2000 8065
137 Popa Rares Ionut 29-01-2000 L-555/1190
138 Popescu Andrei Cristian 14-04-2008 13818
139 Popescu Florin Stefan 16-09-1988 L-245/7139
140 Popescu Sorin Gabriel 10-06-1999 7827
141 Purcaru Nicusor 14-10-1972 8956
142 Putaru Ionut Valentin 15-01-2000 23820
143 Radita David Andrei 19-05-2008 13268
144 Radu Mihai 12-04-1992 14037
145 Radulescu Eduard Andrei 10-12-2008 14620
146 Rizea Giugulea Adrian Ilie 09-10-2007 13943
147 Rizea Sorin Flavius 12-11-1985 12784
148 Sandu Alexandru Constantin 14-03-2002 11239
149 Savu Mihai Vladut 23-07-2008 13271
150 Serban Adrian 11-04-2000 7368
151 Serbanoiu Valentin Alexandru 19-03-2003 27920
152 Siminea David Constantin 17-03-2008 14622
153 Sion Nicolae Adrian 18-03-1986 8364/5184
154 Sirbu David Andrei 16-06-2008 13814
155 Smarandache Bogdan Nicolae 13-05-2008 13272
156 Stan Antonio Radu Ioan 01-08-2010 14633
157 Stan Tiberiu Cosmin 29-10-1999 6505
158 Stanciu Vlad Mihai 15-04-2003 9567
159 Stanciulescu Silvian Sebastian 18-11-1997 9906
160 Stancu Catalin Ionut 03-10-2005 13955
161 Stancu Claudiu Constantin 04-11-2009 14563
162 Stancu Mihai Iulian 29-01-1996 4049/4220
163 Stanica Mihai Ciprian 25-09-2008 14625
164 Stefan Eric Andrei 06-02-2008 13277
165 Stefanescu Andrei Alexandru 01-11-2002 11238
166 Stoica Andrei Rares 17-02-2009 14565
167 Stroe Alexandru Valentin 08-02-1999 10612
168 Stroescu Theodor Manuel 14-11-2003 10013
169 Suica Vlad Andrei 15-04-2009 14560
170 Szecui Paul Alexandru Iliuta 20-07-2000 L-551/181002
171 Tames Mateo Cristian 14-01-2008 13267
172 Tanase Daniel Marian 05-03-2006 14248
173 Tanase Eduard Gabriel 06-07-2006 12653
174 TANASE GHEORGHE GABRIEL 23-04-1986 4373
175 Tanase Ionut Cornel 06-07-1984 8977
176 Tanasoiu Marian 01-04-2002 12877
177 Tirlea Stefan Alexandru 13-12-2000 14797
178 Toader Marian Eduard 29-01-2009 14884
179 Todirenchi Iulian 17-03-2000 29730
180 Toma Florin Georgica 30-04-2008 14621
181 Trandafir Patrick Andrei 28-02-2008 14623
182 Truica Marian Laurentiu 09-07-2001 9194
183 Trusescu Andrei George 27-05-1999 L-552/8544
184 Tudor Catalin Marius 25-12-1988 163229
185 Turcin Ruset Yanis Marian 08-09-2008 14627
186 Udeanu Eduard Andrei 21-09-1998 D-11602/7357
187 Ungureanu Valeriu Codrut 14-10-1975 14346
188 Valeanu Alexandru Andrei 13-12-2002 9174
189 Vasilca Andrei 03-01-1998 4575
190 Vasilca Mihai 03-01-1998 4574
191 Vataselu Andrei 27-07-2006 12620
192 Velea Mihai Rares 31-01-2008 13269
193 Vidroiu Bogdan George 19-02-2001 9907
194 VIDROIU CONSTANTIN GELU 08-10-1988 3463
195 Vilcu Yanis Traian 18-02-2009 14618
196 Vlad Alexandru Ciprian 28-12-1987 9499
197 Vladulescu Rafael Ionut 10-03-2008 14885
198 ZAMBROIANU CRISTIAN ANDREI 02-04-1986 L-081/15951
199 Zamfirache Paul Narcis 07-04-1975 10521/3736
200 Zaria Alexandru Marian Ion 23-11-2006 12655
201 Zete Andrei Alexandru 29-01-2000 L-556/180989
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a V-a, Centru Etapa 14
19-11-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 3-2
Liga a V-a, Centru Etapa 13
12-11-2017
A S Soimii Tigveni
Pauza: 1-4
Liga a V-a, Centru Etapa 12
05-11-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-0
Liga a V-a, Centru Etapa 11
29-10-2017
A S Ratesti
Pauza: 2-0
Liga a V-a, Centru Etapa 10
22-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 3-0
Liga a V-a, Centru Etapa 9
15-10-2017
C S Edilul Pitesti
Pauza: 0-3
Liga a V-a, Centru Etapa 8
12-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-2
Liga a V-a, Centru Etapa 7
08-10-2017
A S Deportivo Malureni
Pauza: 2-2
Liga a V-a, Centru Etapa 6
01-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-1
Liga a V-a, Centru Etapa 5
24-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-3
Liga a V-a, Centru Etapa 4
17-09-2017
A S Baiculesti
Pauza: 0-4
Liga a V-a, Centru Etapa 3
10-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-1
Liga a V-a, Centru Etapa 2
13-09-2017
A S Vointa Budeasa
Pauza: 1-4
Observatii: Amanat, echipa AS Vointa Budeasa se afla in turneu in Grecia.
Liga a V-a, Centru Etapa 1
27-08-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 14
18-11-2017
C S Sporting Pitesti 2
Pauza: 8-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 13
11-11-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 12
15-11-2017
A S Viitorul Topologu
Pauza: 9-0
Observatii: AMANAT
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 11
04-11-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 9
21-10-2017
C N Dinicu Golescu Campulung
Pauza: 6-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 8
18-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-6
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 7
14-10-2017
A S Deportivo Malureni
Pauza: 5-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 6
06-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-10
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 5
28-09-2017
A C S Gloria Berevoesti
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 4
23-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 3
19-09-2017
Fotbal Club Arges
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 2
16-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-6
Juniori, Juniori C - 2003/2004 Etapa 1
09-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 4-1
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 10
18-11-2017
A S Petre Iliescu
Pauza: 4-0
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 9
11-11-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-2
Observatii: AMANAT
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 8
04-11-2017
Fotbal Club Arges
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 7
28-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 5
17-10-2017
A S Viitorul Stefanesti 2007
Pauza: 2-2
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 4
30-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 3
23-09-2017
C S Mioveni 2
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 2
18-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-5
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A Etapa 1
09-09-2017
A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu
Pauza: 9-0
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a Etapa 1
20-08-2017
A S Colibasi
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 11
16-11-2017
A F C Arges Pitesti 1953 Vulturii Alb - Violeti
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 10
13-11-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 1-3
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 9
08-11-2017
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 8
28-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 2-5
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 7
21-10-2017
A S Deportivo Malureni
Pauza: 5-0
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 6
13-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 5
06-10-2017
C N Dinicu Golescu Campulung
Pauza: 2-1
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 4
29-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-7
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 3
22-09-2017
C S F C Curtea de Arges
Pauza: 4-2
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1) Etapa 1
08-09-2017
A S Tete NG Campulung
Pauza: 10-0
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008) Etapa 7
29-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-4
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008) Etapa 6
29-10-2017
Fotbal Club Arges
Pauza: 9-0
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008) Etapa 5
29-10-2017
A C S Progresul Gaesti
Pauza: 4-0
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008) Etapa 3
C S Mioveni
Pauza: 6-0
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008) Etapa 2
A C S F C Danut Coman
Pauza: 0-4
Juniori, Trofeul Gheorghe Ola(2008) Etapa 1
L P S Viitorul Pitesti
Pauza: 10-2
Juniori, Trofeul Gheorghe Ene(2009) Etapa 7
29-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 3-3
Juniori, Trofeul Gheorghe Ene(2009) Etapa 6
29-10-2017
C S Real Bradu
Pauza: 2-0
Juniori, Trofeul Gheorghe Ene(2009) Etapa 4
15-10-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 1-2
Juniori, Trofeul Gheorghe Ene(2009) Etapa 3
15-10-2017
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
Pauza: 0-2
Juniori, Trofeul Gheorghe Ene(2009) Etapa 2
24-09-2017
A C S F C Danut Coman
Pauza: 1-0
Juniori, Trofeul Gheorghe Ene(2009) Etapa 1
24-09-2017
A C S Constantin Schumacher
Pauza: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe