Informari si comunicate
10-11-2016
Optimile de finala - faza pe judet - Cupa Romaniei

Tragerea la sorti pentru Optimile de finala a Cupei Romaniei - faza pe judet - editia 2017/2018

detalii...
03-11-2016
Trial juniori 2002

Juniori argeseni participanti la trialul de la TARLUNGENI - BRASOV

detalii...
06-09-2016
Anunt important pentru Structurile de Copii si Juniori!

Luni, 12-09-2016, orele 13:00, la sediul AJF Arges, va avea loc sedinta tehnica in vederea inceperii campionatelor 2016-2017..............

detalii...
16-08-2016
Sedinta Tehnica cu echipele inscrise in campionat

In atentia tuturor Structurilor Sportive afiliate la A.J.F. Arges

detalii...
03-08-2016
Hotararea Comitetului de Urgenta din data de 03.08.2016

Comitetul de Urgenta din data de 03.08.2016 a luat urmatoarele hotarari

detalii...
27-07-2016
Hotararile Comitetului Executiv

Hotararile Comitetului Executiv din 26.07.2016

detalii...
26-07-2016
Anunt important pentru arbitrii si observatori!

Incepand cu data de 04-08-2016, orele 18:00, la sediul AJF Arges, vor incepe sedintele saptamanale cu arbitrii si observatori...........

detalii...
14-07-2016
Inscrieri in competitiile organizate de A.J.F. Arges

Inscrieri in competitiile organizate de A.J.F. Arges pentru anul competitional 2016 - 2017.

detalii...
04-07-2016
Anunt important !

AJF Arges in colaborare cu DSJ Arges, organizeaza fotbal pe plaja baieti si fete, in perioada 8-10 iulie pe plaja "Tudor Vladimirescu".

detalii...
02-07-2016
Examen absolvire cursuri Licenta "C" - UEFA

In atentia cursantilor licenta "C" - UEFA

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA

Localitatea Pitesti

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori Violet - Alb
Teren Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sponsori International Lazar Company
Adresa Pitesti, Str. Doaga, nr. 11, Jud. Arges
Email viitorul_ag@yahoo.com
Contact 0722352688
Staff-ul echipei
Presedinte Duminica Gheorghita
Secretar
Vicepresedinte Duminica Daniela
Organizator de competitii Duminica Gheorghita
Antrenor Oprea Catalin
Antrenor secund Munteanu Razvan
Antrenor copii Munteanu Razvan
Medic Nicolae Viorel
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2016-2017
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B, 2016-2017
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria B, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Finala Mica, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Finala Mica, 2016-2017
Trofee, Gheoghe Ene - 2008(4+1) - Semifinale, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Semifinale, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria C, 2016-2017
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016 (din etapa 6)
Juniori, Juniori D Seria 2 - 2003(8+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe ENE Seria 2 - 2007(5+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe OLA Seria 2 - 2006(5+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U9 - 2007(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2008(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Ioan(Bebe Barbu) - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C - 2001, 2015-2016
Juniori, Juniori B 1 - 1999, 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C 2000, 2014-2015
Juniori, Juniori D 2002, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ene - 2006, Grupa A 2006, 2014-2015
Juniori, Juniori E 2004, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Finala Mare, 2014-2015
Cupa Jupiter City, Grupa A 2006, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Grupa A 2007, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Grupa B 2006, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Grupa B 2005, 2014-2015
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), 2013-2014
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), 2013-2014
Juniori, Cupa Hagi Danone 2002(7+1), 2013-2014
Memorialul Florian Anutescu(2005), 2013-2014
Memorialul Ion Barbu(2004), 2013-2014
Trofeul Micii Campioni 2005 - 2006, Grupa A - 2005, 2013-2014
Trofeul Micii Campioni 2005 - 2006, Grupa A - 2006, 2013-2014
Trofeul Micii Campioni 2005 - 2006, Semifinale - 2005, 2013-2014
Trofeul Micii Campioni 2005 - 2006, Semifinale - 2006, 2013-2014
Juniori E 2002 si mai mici, Seria A, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Play Off Seria A, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Play Off Seria A, 2012-2013
Cupa Hagi - Danone, Seria C, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Semifinale, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Finala Mare, 2012-2013
Memorialul Alexandru Mustetea Copii 2005, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Semifinale, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mica, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mare, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Seria A, 2012-2013
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abagiu Marian Razvan 19-02-2004 13239
2 Aldea Tudor Andrei 18-09-2001 9155/8570
3 Apostol Eduard Valentin 19-04-2002 9480
4 Avram Cristian - Alexandru 20-02-2007 12708
5 Avramescu Ianis Andrei 27-10-2008 12907
6 Aydogdu Mihai Nicolae 07-02-2004 13241
7 Badarau Gabriel - Ionut 09-11-2007 12717
8 Badea Andrei Valentin 28-04-2006 11494
9 Bataila Catalin Daniel 25-06-2001 9435
10 Bettini Fabiano 09-12-2006 12018
11 Bicur Octavian Adrian 18-12-2003 13913
12 Bobleaga Ianis Gabriel 17-10-2007 13503
13 Bucur David Mihai 03-10-2004 12497 / 1
14 Bucur Ionut Georgian 21-06-2006 13944
15 Bunescu Robert Stefan 19-12-2008 13573
16 Butoi Dragos Mihail 01-11-2002 13580
17 Calin Tudor Constantin 01-06-2000 9345
18 Ciocarlan Sebastian - Gabriel 13-08-2007 12721
19 Ciorba Vlad Alexandru 09-05-2000 42499
20 Cirje Eduard Ionut 12-01-2007 12019
21 Coarna Mihai Cristian 26-09-2007 12815
22 Coman Robert Adrian 09-07-2000 11399
23 Condulescu Constantin - Fabio 07-08-2007 12713
24 Craciun Bogdan Andrei Florin 24-06-2004 13508
25 Cristea Andrei Alexandru 19-05-2002 10670
26 Dinculescu Denis Marian 03-08-2002 9688
27 Dobre Marian Adrian 20-05-2002 9481
28 Dogaru George - Cristian 19-10-2007 12719
29 Dragnea Gheorghe Octavian 12-05-2008 13231
30 Dragomir Florinel - Cristinel 25-12-2007 12718
31 Duminica Alexandru 16-02-2000 7571
32 Dumnica Alexandru Valentin 13-02-2006 12316
33 Duvalma Alexandru Stefan 06-07-2007 13505
34 Enache Andrei Patrick 29-07-2009 14045/1
35 Ene Dragos George 21-07-2009 13581
36 Feraru Ionut Eduard 07-02-2000 8630
37 Focaru George Bogdan 17-09-2002 "D" 11777 / 11098/91
38 Gamanus Cosmin 12-01-2000 6514
39 Gartner Patrick 14-02-2006 11969
40 Georghe Cristian Mariud 22-06-2000 11807
41 Gheorghe Cosmin Florin 21-05-2004 10654/D-12840
42 Gheorghe Eduard Ionut 29-01-2002 11039
43 Giuiu Marian Horatiu Victor 11-01-2002 10326
44 Gogu Stefan Alexandru 16-05-2008 13235
45 Iancu Ianis Ioan 10-07-2008 13535
46 Ilie Razvan 09-06-2006 11730
47 Ionica Mihnea Octavian 07-03-2007 12807
48 Iordache Andrei Laurentiu 13-12-2005 13916
49 Iosifescu Flavius - Andrei 06-12-2007 12711
50 Iote Robert Gabriel 23-01-2000 11116/TR
51 Ivan Razvan Mihaita 25-01-2000 7733
52 Lica Darius - Stefan 23-08-2007 12722
53 Manescu Mihnea Iulian 09-01-2005 11263/10930
54 Mares Marius Alberto 10-07-2008 13234
55 Marinescu Cosmin Stefan 14-12-2002 9154
56 Marinescu Vasile David Adrian 02-05-2002 10023
57 Matei David - Marius 02-06-2007 12710
58 Mehedinteanu Robert Stefan 19-02-2006 11968
59 Mihai Marian Ionut 20-04-2000 11142
60 Militaru Mihai Iulian 09-03-2000 11955DUPLICAT/6517
61 Model Marian Cristian 13-01-2006 11443
62 Neacsa Florin Valentin 11-01-2006 13350
63 Nedelcu Vlad Andrei 19-08-2006 11729
64 Nedelea Gabriel Ionut 12-07-2000 8749
65 Negru Antonio Cristian 28-12-2000 8774
66 Nica Eduard Mihai 25-08-2002 8986
67 Nica Robert Adrian 14-11-2005 12580
68 Nicolae Alexandru Petrisor 20-01-2000 10306
69 Nicolae Emilian Petrut 15-10-2002 10277/10104
70 Nicolae George Cosmin 05-08-2000 9344
71 Nicolin Dragos Andrei 10-07-2002 8947
72 Nistor Eric - Mihai 08-06-2007 12707
73 Olteanu Tomita 20-11-2000 6521
74 Oprican Stefan Nicolae Cristian 02-05-2002 11237/12830-DUPLICAT
75 Petre Alexandru - Constantin 13-12-2007 12715
76 Petrescu Stefan Octavian 03-03-2003 8983
77 Plesa Alexandru Stefan 26-11-2008 13228
78 Popescu Codrut Stefan 19-08-2008 13572
79 Precup Bogdan Gabriel 17-02-2000 8573/1
80 Precup Mihai - Eduard 20-11-2007 12720
81 Prodan Stefan - Bogdan 04-10-2007 12706
82 Prodanel Marin Codrut 01-01-2000 9342
83 Puiu Theodor 23-05-2008 13536
84 Radu Eduard Andrei 03-10-2009 14047
85 Radu Marius Eduard 08-02-2002 8984
86 Radulescu Luis Alexandru 25-05-2007 12663/ D - 12898
87 Radulescu Mihai Eduard 10-01-2002 8988
88 Rizea Alexandru Nicolae 11-10-2000 "D" 11032 / 8626
89 Rizea Giugulea Adrian Ilie 09-10-2007 13943
90 Rizea Stefan Mario Cristian 21-09-2004 11784
91 Rosca George Alexandru 12-01-2000 9159
92 Rujan Alexandru Marinel 30-08-2000 8574
93 Sandu Constantin - Bogdan 06-02-2007 12712
94 Sandu Stefan Danut 11-06-2002 8985
95 Scarlatescu Robert Valentin 14-02-2008 13507
96 Sprinceana Denis Cristian 01-06-2009 13869
97 Stan Antonio Mihai 03-10-2000 6508
98 Stan Darius Nicolas - Stefan 07-12-2007 12714
99 Stancescu Ionut Alexandru 16-11-2002 11214
100 Stanciu Bogdan - Gabriel 20-04-2007 12709
101 Stanciu Marcel Andreas 16-08-2000 7744
102 Stancu Andrei Giovani 06-01-2005 13914
103 Stefan David Florian 18-04-2006 12023
104 Stoica Andrei Floricel 22-04-2006 11731
105 Stoican Mario Costin 23-01-2007 13506
106 Teodorescu Albert Mihai Denis 24-09-2009 14048
107 Tosu Ianis Andrei 06-03-2009 13552
108 Trandafir Mihai 03-04-2008 13237
109 Trasca Dragos Ionut 03-03-2000 D-13406
110 Trasca Robert Ionut 30-06-2000 7745
111 Tuculeanu Alexandru David 10-06-2008 13537
112 Tudor Maryo Sebastian 10-04-2009 13567
113 Turcea Mihai 05-07-2007 12723
114 Ungur Adrian 12-09-2000 24943/BH
115 Ungureanu Matei Vladimir 03-12-2009 14046
116 Uta Robert - Ionut 01-06-2007 12716
117 Vasile Andrei Valentin 03-03-2004 13915
118 Vilsea Eduard Mihai 23-08-2002 9479
119 Visan David Andrei 27-11-2006 11726
120 Visan Rares Cristian 16-06-2007 13456
121 Voicana Daniel Alin 11-11-2004 13240
122 Zamfirache Andrei Valentin 03-09-2008 13504
123 Zaria Alexandru Marian Ion 23-11-2006 12655
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 11
24-11-2016
L.P.S. VIITORUL PITESTI
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 10
19-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 2-2
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 9
15-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN 2
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 8
06-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-6
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 7
01-11-2016
A.S. VIITORUL STEFANESTI 2007
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 6
23-10-2016
A.F.C. NICOLAE DOBRIN PITESTI
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 5
15-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-3
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 4
08-10-2016
C.S. MIOVENI
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 3
05-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 5-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 2
25-09-2016
C.N. DINICU GOLESCU CAMPULUNG
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 1
18-09-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-2
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 10
19-11-2016
C.S. ALBOTA 2012
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 9
12-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 6-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 8
05-11-2016
C.S. MIOVENI 2
Pauza: 2-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 7
29-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 7-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 6
22-10-2016
A.S. UNIREA CALINESTI
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 5
15-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 4-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 4
08-10-2016
A.C.S. CONSTANTIN SCHUMACHER
Pauza: 3-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 3
02-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 1
17-09-2016
A.S. INTER SPORT PITESTI
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 11
27-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-2
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 10
19-11-2016
A.F.C. ARGES PITESTI 1953 Vulturii Alb - Violeti
Pauza: 2-1
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 8
05-11-2016
C.S. SPORTING PITESTI
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 7
30-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-5
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 5
14-10-2016
C.N. DINICU GOLESCU CAMPULUNG
Pauza: 8-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 4
07-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 2
25-09-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-5
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 1
18-09-2016
A.C.S. CONSTANTIN SCHUMACHER
Pauza: 3-0
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria B Etapa 2
04-11-2016
C.S. ATLETIC BRADU
Pauza: 2-2
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria B Etapa 1
28-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-5
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Semifinale Etapa 1
06-11-2016
C.S. ATLETIC BRADU
Pauza: 0-0, Penalty: 3-4
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Finala Mica Etapa 1
06-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-0
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria C Etapa 3
05-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-4
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria C Etapa 2
04-11-2016
C.S. MIOVENI
Pauza: 1-1
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria C Etapa 1
28-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-5
Trofee, Gheoghe Ene - 2008(4+1) - Semifinale Etapa 1
06-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 3-0
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Finala Mica Etapa 1
06-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN 2
Pauza: 1-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Federaţia Română de Fotbal
Comisia Centrala a Arbitrilor
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe