Informari si comunicate
24-06-2017
C.S. Sporting Pitesti Campioana Romaniei la Juniori A1

C.S. Sporting Pitesti este pentru a 5-a oara Campioana Romaniei la Juniori A1

detalii...
15-06-2017
Candidaturi pentru functiile de conducere A.J.F. Arges

Termenul limita de inscriere pentru depunerea dosarelor de candidatura pentru functiile de conducere ale A.J.F. Arges a expirat la data de 15.06.2017 orele 16:00

detalii...
29-05-2017
Adunarea Generala Extraordinara de Alegeri

Vineri 30.06.2017, orele 16:00, are loc Adunarea Generala Extraordinara de Alegeri A.J.F. Arges

detalii...
23-05-2017
Activitatea FRF in domeniul politicilor publice

FRF a trimis numeroase amendamente atât în cadrul discuțiilor grupului de lucru, cât și în cadrul dezbaterilor publice ale actului normativ. Din 2014 până în prezent, FRF a fost membru în toate grupurile de lucru formate în vederea modific

detalii...
01-05-2017
Bogdan Sorescu locul 4 in lume!

Clasmentul FIFA pentru cei mai buni arbitri de FUTSAL din lume, pe anul 2016, il indica pe pitesteanul Bogdan Sorescu pe locul 4 in lume.

detalii...
20-04-2017
Anunt important pentru Structurile de Copii si Juniori!

Etapa de Inter Liga (2007,2008,2009,2010) se amana pentru data de 30.04.2017, datorita timpului nefavorabil.

detalii...
19-04-2017
Curs perfectionare antrenori licenta UEFA PRO; UEFA A si UEFA B

Luni 24.04.2017 la Pitesti curs de perfectionare antrenori licenta UEFA PRO; UEFA A si UEFA B din judetele ARGES; DAMBOVITA; TELEORMAN si VALCEA

detalii...
06-04-2017
In atentia echipelor de Liga a V-a Seriile SUD si NORD

Anularea etapei intermediare din 13.04.2017 la Liga a V-a Seriile SUD si NORD

detalii...
03-03-2017
In atentia membrilor afiliati

Raspuns primit de la FRF - Serviciul Juridic.

detalii...
28-02-2017
Anunt important pentru Structurile de Copii si Juniori!

Returul Campionatelor de Copii si Juniori vor incepe dupa cum urmeaza:

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA

Localitatea Pitesti

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori Violet - Alb
Teren Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Sponsori International Lazar Company
Adresa Pitesti, Str. Doaga, nr. 11, Jud. Arges
Email viitorul_ag@yahoo.com
Contact 0722352688
Staff-ul echipei
Presedinte Duminica Gheorghita
Secretar
Vicepresedinte Duminica Daniela
Organizator de competitii Duminica Gheorghita
Antrenor Oprea Catalin
Antrenor secund Munteanu Razvan
Antrenor copii Munteanu Razvan
Medic Nicolae Viorel
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), 2016-2017
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2016-2017
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria B, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria C, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Semifinale, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2009(4+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Bebe Barbu 2007(6+1), 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Finala Mica, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Finala Mica, 2016-2017
Trofee, Gheoghe Ene - 2008(4+1) - Semifinale, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016 (din etapa 6)
Cadeti Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D Seria 2 - 2003(8+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe ENE Seria 2 - 2007(5+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe OLA Seria 2 - 2006(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Alexandru Mustetea - 2008(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Ioan(Bebe Barbu) - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U9 - 2007(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C - 2001, 2015-2016
Juniori, Juniori B 1 - 1999, 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Finala Mare, 2014-2015
Juniori, Juniori E 2004, 2014-2015
Memorialul Gheorghe Ene - 2006, Grupa A 2006, 2014-2015
Juniori, Juniori D 2002, 2014-2015
Juniori, Juniori C 2000, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Bebe Barbu - 2005, Grupa B 2005, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Grupa A 2007, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Grupa B 2006, 2014-2015
Cupa Jupiter City, Grupa A 2006, 2014-2015
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), 2013-2014
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), 2013-2014
Juniori, Cupa Hagi Danone 2002(7+1), 2013-2014
Memorialul Florian Anutescu(2005), 2013-2014
Memorialul Ion Barbu(2004), 2013-2014
Trofeul Micii Campioni 2005 - 2006, Grupa A - 2005, 2013-2014
Trofeul Micii Campioni 2005 - 2006, Semifinale - 2005, 2013-2014
Trofeul Micii Campioni 2005 - 2006, Semifinale - 2006, 2013-2014
Trofeul Micii Campioni 2005 - 2006, Grupa A - 2006, 2013-2014
Juniori D 2000-2001, Seria A, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Seria A, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Play Off Seria A, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Play Off Seria A, 2012-2013
Cupa Hagi - Danone, Seria C, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Semifinale, 2012-2013
Juniori E 2002 si mai mici, Finala Mare, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Semifinale, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mica, 2012-2013
Juniori D 2000-2001, Finala Mare, 2012-2013
Memorialul Alexandru Mustetea Copii 2005, 2012-2013
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Aldea Tudor Andrei 18-09-2001 9155/8570
2 Apostol Eduard Valentin 19-04-2002 9480
3 Avram Cristian - Alexandru 20-02-2007 12708
4 Avramescu Ianis Andrei 27-10-2008 12907
5 Aydogdu Mihai Nicolae 07-02-2004 13241
6 Badarau Gabriel - Ionut 09-11-2007 12717
7 Badea Andrei Valentin 28-04-2006 11494
8 Badita Eduard Stefan 14-12-2009 14142
9 Bataila Catalin Daniel 25-06-2001 9435
10 Bettini Fabiano 09-12-2006 12018
11 Bicur Octavian Adrian 18-12-2003 13913
12 Bobleaga Ianis Gabriel 17-10-2007 13503
13 Bucur David Mihai 03-10-2004 12497 / 1
14 Bucur Ionut Georgian 21-06-2006 13944
15 Bunescu Robert Stefan 19-12-2008 13573
16 Butoi Dragos Mihail 01-11-2002 13580
17 Calin Tudor Constantin 01-06-2000 9345
18 Ciocarlan Sebastian - Gabriel 13-08-2007 12721
19 Ciorba Vlad Alexandru 09-05-2000 42499
20 Cirje Eduard Ionut 12-01-2007 12019
21 Coarna Mihai Cristian 26-09-2007 12815
22 Coman Robert Adrian 09-07-2000 11399
23 Condulescu Constantin - Fabio 07-08-2007 12713
24 Craciun Bogdan Andrei Florin 24-06-2004 13508
25 Cristea Andrei Alexandru 19-05-2002 10670
26 Dinculescu Denis Marian 03-08-2002 9688
27 Dobre Marian Adrian 20-05-2002 9481
28 Dogaru George - Cristian 19-10-2007 12719
29 Dragnea Gheorghe Octavian 12-05-2008 13231
30 Dragomir Florinel - Cristinel 25-12-2007 12718
31 Duminica Alexandru 16-02-2000 7571
32 Dumnica Alexandru Valentin 13-02-2006 12316
33 Duvalma Alexandru Stefan 06-07-2007 13505
34 Enache Andrei Patrick 29-07-2009 14045/1
35 Ene Dragos George 21-07-2009 13581
36 Feraru Ionut Eduard 07-02-2000 8630
37 Focaru George Bogdan 17-09-2002 "D" 11777 / 11098/91
38 Gamanus Cosmin 12-01-2000 6514
39 Gartner Patrick 14-02-2006 11969
40 Gavrila Luca Andrei 04-10-2005 14155
41 Georghe Cristian Mariud 22-06-2000 11807
42 Gheorghe Eduard Ionut 29-01-2002 11039
43 Giuiu Marian Horatiu Victor 11-01-2002 10326
44 Gogu Stefan Alexandru 16-05-2008 13235
45 Grigore Darius Alexandru 09-03-2007 12896
46 Grigore Ianis Cristian 09-07-2003 11877
47 Iancu Ianis Ioan 10-07-2008 13535
48 Ilie Razvan 09-06-2006 11730
49 Ionica Mihnea Octavian 07-03-2007 12807
50 Iordache Andrei Laurentiu 13-12-2005 13916
51 Iosifescu Flavius - Andrei 06-12-2007 12711
52 Iote Robert Gabriel 23-01-2000 11116/TR
53 Ivan Mircea Gabriel 16-09-2002 9182
54 Ivan Razvan Mihaita 25-01-2000 7733
55 Lica Darius - Stefan 23-08-2007 12722
56 Manescu Mihnea Iulian 09-01-2005 11263/10930
57 Manole Adriano George Flavius 28-07-2007 D-13457/12816
58 Mares Marius Alberto 10-07-2008 13234
59 Marinescu Cosmin Stefan 14-12-2002 9154
60 Marinescu Vasile David Adrian 02-05-2002 10023
61 Matei David - Marius 02-06-2007 12710
62 Mehedinteanu Robert Stefan 19-02-2006 11968
63 Mihai Marian Ionut 20-04-2000 11142
64 Militaru Mihai Iulian 09-03-2000 11955DUPLICAT/6517
65 Mirica Tatu Constantin Robert 01-02-2002 14126
66 Model Marian Cristian 13-01-2006 11443
67 Neacsa Florin Valentin 11-01-2006 13350
68 Nedelcu Vlad Andrei 19-08-2006 11729
69 Nedelea Gabriel Ionut 12-07-2000 8749
70 Negru Antonio Cristian 28-12-2000 8774
71 Nica Eduard Mihai 25-08-2002 8986
72 Nicolae Alexandru Petrisor 20-01-2000 10306
73 Nicolae Emilian Petrut 15-10-2002 10277/10104
74 Nicolae George Cosmin 05-08-2000 9344
75 Nicolin Dragos Andrei 10-07-2002 8947
76 Nistor Eric - Mihai 08-06-2007 12707
77 Olteanu Tomita 20-11-2000 6521
78 Oprican Stefan Nicolae Cristian 02-05-2002 11237/12830-DUPLICAT
79 Petre Alexandru - Constantin 13-12-2007 12715
80 Petrescu Stefan Octavian 03-03-2003 8983
81 Plesa Alexandru Stefan 26-11-2008 13228
82 Popescu Codrut Stefan 19-08-2008 13572
83 Precup Bogdan Gabriel 17-02-2000 8573/1
84 Precup Mihai - Eduard 20-11-2007 12720
85 Prodan Stefan - Bogdan 04-10-2007 12706
86 Prodanel Marin Codrut 01-01-2000 9342
87 Puiu Theodor 23-05-2008 13536
88 Radu Eduard Andrei 03-10-2009 14047
89 Radu Marius Eduard 08-02-2002 8984
90 Radulescu Luis Alexandru 25-05-2007 12663/ D - 12898
91 Radulescu Mihai Eduard 10-01-2002 8988
92 Rizea Alexandru Nicolae 11-10-2000 "D" 11032 / 8626
93 Rizea Giugulea Adrian Ilie 09-10-2007 13943
94 Rizea Stefan Mario Cristian 21-09-2004 11784
95 Rosca George Alexandru 12-01-2000 9159
96 Rujan Alexandru Marinel 30-08-2000 8574
97 Sandu Constantin - Bogdan 06-02-2007 12712
98 Sandu Stefan Danut 11-06-2002 8985
99 Scarlatescu Robert Valentin 14-02-2008 13507
100 Sprinceana Denis Cristian 01-06-2009 13869
101 Stan Antonio Mihai 03-10-2000 6508
102 Stan Darius Nicolas - Stefan 07-12-2007 12714
103 Stancescu Ionut Alexandru 16-11-2002 11214
104 Stanciu Bogdan - Gabriel 20-04-2007 12709
105 Stanciu Marcel Andreas 16-08-2000 7744
106 Stancu Andrei Giovani 06-01-2005 13914
107 Stefan David Florian 18-04-2006 12023
108 Stoica Andrei Floricel 22-04-2006 11731
109 Stoican Mario Costin 23-01-2007 13506
110 Teodorescu Albert Mihai Denis 24-09-2009 14048
111 Tosu Ianis Andrei 06-03-2009 13552
112 Trandafir Alexandru Georgian 01-05-2009 14018
113 Trandafir Mihai 03-04-2008 13237
114 Trasca Dragos Ionut 03-03-2000 D-13406
115 Trasca Robert Ionut 30-06-2000 7745
116 Tuculeanu Alexandru David 10-06-2008 13537
117 Tudor Maryo Sebastian 10-04-2009 13567
118 Turcea Mihai 05-07-2007 12723
119 Ungur Adrian 12-09-2000 24943/BH
120 Ungureanu Matei Vladimir 03-12-2009 14046
121 Uta Robert - Ionut 01-06-2007 12716
122 Vasile Andrei Valentin 03-03-2004 13915
123 Vilsea Eduard Mihai 23-08-2002 9479
124 Visan David Andrei 27-11-2006 11726
125 Visan Rares Cristian 16-06-2007 13456
126 Voicana Daniel Alin 11-11-2004 13240
127 Zamfirache Andrei Valentin 03-09-2008 13504
128 Zaria Alexandru Marian Ion 23-11-2006 12655
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 25
17-05-2017
C.S. F.C. PITESTI 2008
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 24
09-05-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 23
04-05-2017
C.S. MIOVENI 2
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 21
27-04-2017
A.S. DEPORTIVO MALURENI
Pauza: 3-1
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 19
13-04-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-2
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 18
08-04-2017
A.C.S. MARIUS PRISACEANU
Pauza: 5-1
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 17
02-04-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 16
29-03-2017
A.C.S. F.C. DANUT COMAN
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 15
15-04-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 3-0
Observatii: Joc amanat
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 14
12-03-2017
C.S. ATLETIC BRADU
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 13
04-03-2017
C.S. SPORTING PITESTI
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 12
09-03-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 11
24-11-2016
L.P.S. VIITORUL PITESTI
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 10
19-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 2-2
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 9
15-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN 2
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 8
06-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-6
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 7
01-11-2016
A.S. VIITORUL STEFANESTI 2007
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 6
23-10-2016
A.F.C. NICOLAE DOBRIN PITESTI
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 5
15-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-3
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 4
08-10-2016
C.S. MIOVENI
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 3
05-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 5-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 2
25-09-2016
C.N. DINICU GOLESCU CAMPULUNG
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2002/2003 Etapa 1
18-09-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-2
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 22
10-05-2017
A.S. POIANA LACULUI
Pauza: 2-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 20
25-04-2017
L.P.S. VIITORUL PITESTI 2
Pauza: 0-6
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 19
19-04-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 18
13-04-2017
A.C.S. GLORIA BEREVOESTI
Observatii: JOC AMANAT
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 16
01-04-2017
A.C.S. INTER PITESTI
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 15
25-03-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 14
18-03-2017
C.S. F.C. PITESTI 2008
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 12
03-12-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 11
26-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 2-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 10
19-11-2016
C.S. ALBOTA 2012
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 9
12-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 6-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 8
05-11-2016
C.S. MIOVENI 2
Pauza: 2-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 7
29-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 7-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 6
22-10-2016
A.S. UNIREA CALINESTI
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 5
15-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 4-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 4
08-10-2016
A.C.S. CONSTANTIN SCHUMACHER
Pauza: 3-1
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 3
02-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori D - 2004/2005(8+1) Seria B Etapa 1
17-09-2016
A.S. INTER SPORT PITESTI
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 22
12-05-2017
C.S. MIOVENI
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 21
06-05-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 20
03-05-2017
C.S. ATLETIC BRADU
Pauza: 2-3
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 19
25-04-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 18
20-04-2017
C.S. F.C. PITESTI 2008
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 16
12-04-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-6
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 15
29-03-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA 2
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 14
26-03-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 13
19-03-2017
L.P.S. VIITORUL PITESTI 2
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 12
12-03-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-6
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 11
27-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-2
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 10
19-11-2016
A.F.C. ARGES PITESTI 1953 Vulturii Alb - Violeti
Pauza: 2-1
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 9
08-03-2017
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 2-3
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 8
05-11-2016
C.S. SPORTING PITESTI
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 7
30-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-5
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 5
14-10-2016
C.N. DINICU GOLESCU CAMPULUNG
Pauza: 8-0
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 4
07-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 3
15-03-2017
L.P.S. VIITORUL PITESTI
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 2
25-09-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-5
Juniori, Juniori E - 2006(6+1) Etapa 1
18-09-2016
A.C.S. CONSTANTIN SCHUMACHER
Pauza: 3-0
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria B Etapa 2
04-11-2016
C.S. ATLETIC BRADU
Pauza: 2-2
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria B Etapa 1
28-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-5
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Semifinale Etapa 1
06-11-2016
C.S. ATLETIC BRADU
Pauza: 0-0, Penalty: 3-4
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Finala Mica Etapa 1
06-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-0
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria C Etapa 3
05-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 0-4
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria C Etapa 2
04-11-2016
C.S. MIOVENI
Pauza: 1-1
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Seria C Etapa 1
28-10-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 1-5
Trofee, Gheoghe Ene - 2008(4+1) - Semifinale Etapa 1
06-11-2016
A.C.S. VIITORUL ARGES ALEXANDRU DUMINICA
Pauza: 3-0
Trofee, Gheorghe Ene - 2008(4+1) Finala Mica Etapa 1
06-11-2016
A.C.S. F.C. DANUT COMAN 2
Pauza: 1-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe