Informari si comunicate
10-08-2018
07-08-2018
Cupa Satelor

Cupa Satelor copii 2006 si mai mici

detalii...
02-08-2018
SEDINTA TEHNICA ARBITRI SI OBSEVATORI

Incepand cu data de 09 / 08 / 2018 orele 18:00,saptamanal la sediul AJF ARGES se vor relua sedintele tehnice ale arbitrilor si observatorilor din cadrul CJAO ARGES. Prezenta este obligatorie.

detalii...
25-07-2018
Sedinta Tehnica Copii si Juniori

In atentia delegatilor echipelor de copii si juniori

detalii...
01-07-2018
Inscrierea echipelor in campionat editia 2018 - 2019

Inscrierea echipelor va incepe pe data de 10.07.2018

detalii...
26-06-2018
Finala Cupei Romaniei si festivitatile de premiere.

Finala Cupei Romaniei se va disputa Joi 28.06.2018 la Mioveni Teren Central

detalii...
23-06-2018
Doua performante de excepție pentru fotbalul judetean Arges!

ACS Bascov - promovare in Liga III; CS Sporting Pitești - Campioana României la Juniori A1

detalii...
05-06-2018
Selectie copii 2005

In atentia structurilor sportive cu echipe de copii nascuti 2005

detalii...
03-06-2018
Semifinalele Cupei Romaniei

La Mioveni, in 06.06.2018, au loc Semifinalele Cupei Romaniei editia 2018 - 2019

detalii...
21-05-2018
Inter Liga Nationala

Programare jocuri Inter Liga Nationala

detalii...
toate comunicatele

C S Albota 2012

Localitatea Albota

Informatii generale
Teren Complex Albota Teren 1 / Albota ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexe Gabriel Cosmin 27-12-1970 15780
2 Badea Nicolae Ionut 01-08-2001 10036
3 Badea Tony Ilie 22-03-1990 6090
4 Barbu Dumitru Catalin 17-01-1981 13650
5 Caprescu Costinel Gheorghe 25-01-1976 11462
6 Chirita Bogdan Ionut 01-02-1999 11377
7 Ciobanu Viorel Mihail 07-11-1970 L-430/13090
8 Damian Petrica Valentin 09-02-1999 8622
9 Delcea Madalin Adrian 16-11-1995 22276/L - 572
10 Dita Nicolae 11-10-1976 2219
11 Dragomir Ionut Sebastian 09-05-1999 11818
12 Drotianu Andrtei Marian 21-11-2005 14012
13 Dumitru Andrei Cristian 10-05-2005 14882
14 Duta Madalin Sorin 17-08-1993 D-15084
15 Filip Mircea Florian 19-02-1986 L - 393/D. 13661
16 Fulga Ionut Alexandru 05-01-2005 14970
17 Galan Marius Adrian 13-01-1989 L- 07816
18 Ganea Alexandru Stefan 05-09-2005 14929
19 GHEORGHE ANDREI IOAN 05-01-2003 10031
20 Gheorghe Marius Aurelian 03-09-2000 10040
21 Ghita Ilie Marius 13-01-1991 5284
22 Ghita Nicolae Daniel 21-03-1983 11911/1/L - 575
23 Gicina Georgian Alexandru 05-06-1994 L-212/3703
24 Giurgea Alin Catalin 23-10-1992 L-2218/1/L(D)-571
25 Grosu Radu Catalin 16-02-1997 L-622/"L" Nr. 285 /
26 Ion Alexandru Sotiris 13-12-1989 L-725
27 Ion Nicusor Cristinel 06-07-2000 10041
28 Joe Denis Georgian 11-04-1998 L-452/10110/1
29 Joe Ramon Constantin 21-11-1999 L-453/10044
30 Lilea Leonard Emil 26-08-1990 L-2216
31 Lipa Dumitru Alin 20-04-1983 9956DUPLICAT/8163/L-309
32 Lixandru George Alexandru 25-01-2001 10035
33 Luca Liviu Constantin 25-09-1986 3825
34 Mandescu Robert Constantin 14-02-1978 9196 / 1
35 Mateescu Doru Catalin 30-09-1994 L-6235/11685/3391
36 Matei Emilian Sorin 28-04-1992 8507
37 Matei Marian Robert 12-03-1993 11155/5340 / 1
38 Nae Gheorghe Constantin 31-07-1967 12444
39 Neacsu Ion Daniel 28-05-1978 3289
40 Neaga Laurentiu George 09-10-1984 11770
41 Neblea George Ovidiu 22-05-1992 4640
42 Nita Adrian Florin 28-01-1992 5793
43 Nitu Andrei Georgian 30-11-1999 10111
44 Oprican Ionut Razvan 27-11-1982 9290
45 Otelea Alexandru Ionut 26-09-2006 15110
46 Pavel Gheorghe 25-01-1987 9089
47 Petcu Eduard Mircea 15-08-2000 10042
48 Pitea Stefan Ronaldo 06-08-1997 L-508/13476/7411
49 Popescu Ioan Alexandru 17-04-1998 L-473/10089
50 Pravat Mircea Gheorghe 30-05-1994 L-429/4136
51 Pricina Ionut Marian 10-06-1996 L-350
52 Radoi Marius Florin 23-10-1987 L-427/12090/3072
53 Radu Marian Eduard 11-02-1998 10050
54 Radu Marius 12-06-1977 L(D) - 574
55 Radu Remus 09-11-1979 3324
56 Rizea Dumitru Bogdan 26-10-1997 L-454/11379
57 Rosu Georgian 13-06-1987 2209/1
58 Sandu Ionel 29-11-1971 L-434/11766
59 Sasu Andrei Alexandru 07-09-2005 14883
60 Scarlat Alexandru Cornel 25-10-1997 L-450/11624
61 Schumacher Constantin 08-05-1976 D(Lic)-509/D(Lic)-407/
62 Serban Cosmin 04-11-1974 6722
63 Simion Ion Claudiu 06-02-1994 L-01310495/7767
64 Soare Gheorghe 06-02-1967 L-433/3283
65 Soare Vasile Robert 25-10-1984 L-435/3293
66 Stan Florin Ovidiu 11-05-1991 L - 2224/1
67 Stanciu Daniel 04-10-2005 14581
68 Stanciu Eduard Ionel 07-05-1999 10048
69 Stefan Teodor Cristian 05-12-2005 12855
70 Stroescu Marin 30-06-1968 L-437/8264DUPLICAT/10932
71 Tanasa Ciprian - Ioan 02-02-1981 L-1256
72 Ticu Nelu George 07-08-1999 L-455/10045
73 Uretu Marius Iulian 20-07-1985 9248
74 Utan Sabin Marian 11-08-2000 10113
75 Vergea Cristian 11-12-1998 L-451/9265
76 Voicu Valentin Marian 29-09-1985 6242/L-140
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe