Informari si comunicate
12-01-2018
Hotararile Comitetului de Urgenta

In sedinta sa din 12.01.2018, Comitetul de Urgenta al AJF Arges a hotarat:

detalii...
11-01-2018
Bogdan Sorescu, locul 2 in lume!

Clasmentul FIFA pentru cei mai buni arbitri de FUTSAL din lume, pe anul 2017, il indica pe pitesteanul Bogdan Sorescu pe locul 2 in lume.

detalii...
07-11-2017
Campioane la Cupa Sperantelor

In perioada 3-5 noiembrie 2017 FRF a organizat la Suceava Turneul final Cupa Sperantelor pentru selectionatele judetene U12 si U14 in cadrul programului Fotbal si Feminitate la care au participat un numar de 28 de selectionate judetene

detalii...
01-11-2017
Hotararile Comitetului Executiv

Hotararile Comitetului Executiv

detalii...
10-10-2017
In atentia echipelor de Copii si Juniori

In atentia echipelor de Copii si Juniori - Jocurile din weekendul 13-15.10.2017

detalii...
07-10-2017
Amanarea jocurilor de copii si juniori din datele de 07-08.10.2017

Jocurile din datele de 07.10.2017 si 08.10.2017 din cadrul Campionatelor de juniori C;D;E si a Trofeelor Ghe. OLA si Ghe. ENE se amana pentru o data ulterioara.

detalii...
04-10-2017
Etapa Intermediara Liga a V-a Seria CENTRU

Joi 12.10.2017 orele 16:30, etapa Intermediara Liga a V-a Seria CENTRU

detalii...
03-10-2017
CJAO Arges

Incepand cu data de 09.10.2017, orele 18:00, la sediul AJF Arges, CJAO Arges, va organiza un nou Curs pentru Arbitri Fotbal(baieti si fete). Inscrierile se pot face pana la data de 06-10-2017, orele 16:00 la sediul AJF Arges. Cursurile sunt gratuite.

detalii...
29-09-2017
Cupa Romaniei Faza a III-a

In atentia echipelor calificate in Fazza a III-a a Cupei Romaniei.

detalii...
04-09-2017
In atentia echipelor de copii si juniori

Identificarea jucatorilor juniori.

detalii...
toate comunicatele

C S Atletic Bradu

Localitatea Bradu

Informatii generale
Anul infiintarii 2008
Culori Alb - Verde / Verde
Teren Central Bradu / Bradu ( 2.000 locuri )
Sponsori Jupiter City
Adresa Loc. Bradu, Str. Principala, nr. 79
Tel/Fax 0248279412
Contact 0762009997
Staff-ul echipei
Presedinte Soare Cristinel
Secretar
Vicepresedinte Andrei Daniel
Organizator de competitii Buliga Gheorghe
Antrenor Soare Cristinel
Medic Ghilencea Daniela
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2018-2019
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2018-2019
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2018-2019
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2018-2019
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, 2017-2018
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, 2017-2018
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, 2017-2018
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2010(4+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2011(4+1), 2017-2018
Jocuri Amicale, 2017-2018
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, 2017-2018
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), 2016-2017
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Semifinale, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria B, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Finala, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Bebe Barbu 2008(6+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe ENE Seria 2 - 2007(5+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe OLA Seria 2 - 2006(5+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Ioan(Bebe Barbu) - 2006(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U9 - 2007(6+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D Seria 2 - 2003(8+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Juniori, Juniori C 2000, 2014-2015
Memorialul Nicolae Dobrin, Seria A, 2014-2015
Memorialul Nicolae Dobrin, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Nicolae Dobrin, Finala Mare, 2014-2015
Juniori, Juniori D 2002, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Finala Mica, 2014-2015
Juniori, Juniori E 2004, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Grupa A 2007, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Grupa B 2006, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Semifinale, 2014-2015
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Seria B, 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Faza a II - a - Grupa A, 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Finala Mare, 2013-2014
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Semifinale, 2013-2014
Memorialul Florian Anutescu(2005), 2013-2014
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, 2013-2014
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), 2013-2014
Cupa Romaniei, Faza judeteana, 2012-2013
Liga a IV -a, Juniori, 2012-2013
Liga a IV -a, Seniori, 2012-2013
Fotbal pe Plaja, Seria B Baieti, 2011-2012
Liga a IV-a, Seniori, 2011-2012
Liga a IV-a, Juniori, 2011-2012
Cupa Romaniei, 2011-2012
Juniori D 1999/2000, 2011-2012
Juniori E 2001, 2011-2012
Juniori C 1997/1998, 2011-2012
Liga 5, Centru 2, 2010-2011
Juniori E - 2000, 2010-2011
Cupa Romaniei, 2010-2011
Juniori D - 1998, 2010-2011
Juniori C 1996, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Achim Florin Mihaita 01-01-1998 L-313/10241
2 Alexandru Alin Andrei 09-01-2000 14582
3 Andrei Daniel 28-03-1971 6744
4 Andrei Gabriel Valentin 18-04-2010 14777
5 Anghel Razvan Alexandru 09-09-1991 6382
6 Aria Gheorghe Florin 16-05-1986 1070/1
7 Bacanu Gogu 21-02-1981 10622/11956
8 Badea Andrei Cristian 23-06-2006 14056
9 Badea Mihai Adelin Codrut 30-03-2003 12096
10 Badircea Rares Lucian 06-05-2009 14640
11 Balan Luca 04-02-1999 19616
12 Balan Marian 08-09-1993 9882
13 Barbarie Ionel Remus 13-08-1977 D13361/6645
14 Barbu Remus Octavian 16-03-2007 12695
15 Bin Mosaibeeh - Abdulrahman Saad S 28-04-1992 295
16 Binisor Marian 13-09-1967 7296
17 Biraescu Cristian Sebastian 08-07-1995 3070 / 1
18 Bleaja Alberto Leonard 04-09-2003 13414
19 Burghel Alin Alexandru 12-07-1996 4943/L-1
20 Burtea Florin Claudiu 09-10-2001 11045
21 Busa Ioan Denis 03-08-2011 14637
22 Caramaliu Ionut Daniel 01-01-2007 13905
23 Carstea Catalin Andrei 30-07-2003 11023
24 Carstea Cristian Marian 23-08-1986 L- 2220/1682/1
25 Chiosa Andrei Danut 16-11-2007 12697
26 Chipuc Valentin Daniel 20-12-2002 12217
27 Chirita Florin Alexandru 22-11-2003 9916
28 Ciocotoiu Gheorghe Marinel 15-04-1992 13775
29 Cirstoiu Monel Tiberiu 10-04-1989 L-833/15982
30 Ciuca Bogdan Alexandru 20-04-1997 L-6661(FRF)/10791
31 Ciuca Ionut Sebastian 21-06-1999 10898
32 Ciuca Robert Mihai 27-04-2006 11531
33 Cojanu Mihai Petre Alexandru 29-06-2009 14060
34 Cojocaru Eugen 11-06-1990 L-3895/6832
35 Constantin Iulian Valentin 18-05-1999 6573
36 Constantinescu Gheorghita 10-11-1996 21792/5359
37 Corbescu Dennis Petru 08-10-2010 14860
38 Cristea Iulian Mihai 10-03-2009 13908
39 Danciu Cosmin Gabriel 13-05-2003 12688
40 Deaconescu Andrei Cristian 23-03-2010 14702
41 Diaconescu Luca Stefan 17-08-2007 12910
42 Dica Marco Andrei Ilie 20-07-2005 13202
43 Din Traian George 19-09-1997 7844/13574
44 Dinescu Adrian Ionut 08-01-1999 5404
45 Dinu Florin Cristian 20-02-2003 11878
46 Dinu Marian Daniel 16-08-2003 11776
47 Dinu Mario Nicolae 10-07-2005 13413
48 Dobra Mario Gabriel 22-08-2003 9615
49 Dobrin Roberto Nicolas 10-11-2006 12651
50 Dobritoiu Adrian Cristian 10-10-2006 11960
51 Dragomir Razvan Gabriel 02-03-2010 14698
52 Dragusin Alexandru Cristian 10-12-1995 4215
53 Driga Ionut 26-09-1988 11649
54 Duta Darius Luca 07-03-2010 14776
55 Enache Andrei Stefan 18-10-2007 13411
56 Enache Ionut Florentin 07-07-1990 13367/15096
57 Enus David Andrei 17-07-2010 14859
58 Florea Aurelian Mihai 09-03-2007 14055
59 Florescu Mihai Bogdan 18-03-2003 9568
60 Frintu Stefan Gabriel 21-06-1971 9125
61 Gales Ion Cristian 10-11-1974 3492
62 Gheorghe Alexandru Marian 04-01-2002 13415
63 Gheorghe Claudiu Valentin 11-09-2003 12172
64 Gheorghe Marius Andrei 19-10-2007 13178
65 Ghetu Gabriel Catalin 09-07-1993 9088
66 Ghitulescu Nelu 10-05-1969 10431/12459
67 Gogoase Andrei Laurentiu 20-11-2004 13177
68 Golban Alexandru Mihai 16-09-1995 L-139
69 Govlej Andrei Madalin 15-11-2002 12614
70 Grecu David Marian 21-09-2006 13171
71 Grigore Denis Stefan 04-02-2010 14727
72 Ilie David Ionut 21-03-2008 14059
73 Ilie Denis Constantin 14-02-2007 12699
74 Ilie Ionut Daniel 28-04-1993 3773
75 Ilie Stefan Madalin 10-08-2006 13170
76 Ion Marius 25-03-1988 L-5880/163433
77 Ion Razvan Ionut 07-06-1997 6775/L-330
78 Iordache Alexandru Stefan 05-10-2006 11962
79 Iordan Alexandru 17-08-1988 163442
80 Ivan Dragos Constantin 15-10-2005 13412
81 Jenaru Gabriel Marian 02-10-1993 L-072/7507
82 Jitianu Traian Florian 18-02-1996 9466
83 Joe Mario Sebastian Andres 27-06-2007 14584
84 Kral Mihai - Robert 08-03-2007 12741
85 Lacreteanu Alexandru Nicolae 02-05-1996 1225/7387
86 Laslo Mihai Adrian 25-10-2000 11089
87 Lazar Florin Mirel 17-09-1996 L-5912/5894
88 Lica Stefan Iulian 06-03-2003 13904
89 Manda Anghel Gabriel 18-01-2005 13173
90 Manole Denis Gabriel 31-10-2006 12540
91 Marcu Marian 01-07-1995 3678/L-5463
92 Marcu Mihai Eugen 16-06-1990 L-125/9977
93 Mares Nicolae Roberto 30-05-2003 13175
94 Margaritescu Silviu Andrei 01-01-1980 3044
95 Maria Auras 07-09-1965 12469
96 Maria Cristinel 13-08-1961 12468
97 Marin Andrei Nicolae 03-05-1996 L-119/8616
98 Marinescu Alberto - Ionut 23-10-2002 12690
99 Mateescu Constantin Sebastian 02-07-2002 13176
100 Mesaros Adrian Constantin 07-02-2007 12541
101 Mihai Ilie David 18-05-2009 14728
102 Milea Corneliu Alexandru 16-08-1994 12473 /1
103 Minescu Eduard Ionut 07-01-2007 12225
104 Mitoi Mario Cristian 13-08-2004 12320/11247
105 Monea Dumitru Mihai 08-11-1977 L2207/3480
106 Muntean Gavril Florin 09-04-1997 L-6433/16218/1
107 Nastase Mihai Leonard 11-05-2009 13903
108 Neacsa Alexandru Valentin 26-09-2001 11740
109 Neacsu Florin Robert 05-02-1990 2544
110 Neacsu Ionut Alexandru 14-02-2003 9394
111 Neblea Antonio Gabriel 27-05-2004 12424/1
112 Necsescu Cristian 02-09-1995 9116
113 Necsoi Nicolae 09-10-2002 11738
114 Nita Marius 18-04-1982 11891/6285/1
115 Olteanu Marius Alexandru 13-07-1989 L-4000/2131
116 Oprea Catalin Marian 16-12-1976 10551
117 Oprea Nicolae Denis 24-03-2008 14701
118 Oprescu Ionut Alexandru 05-06-2003 9915
119 Oprescu Tiberiu Stefan 14-08-2007 13410
120 Oraseanu Petre 06-10-1995 7559
121 Panait Robert Antonio 01-11-2002 11047
122 Pandelica Bogdan Andrei 31-01-2003 11019
123 Paraschiv Stefan Marius 21-10-2006 13172
124 Paun Anghel Alin 19-02-1993 L-129
125 Paun Luca Stefan 19-11-2008 13910/1
126 Paun Vlad Andrei 06-08-2010 14700
127 Petrescu Mihai Daniel 21-06-2002 11403
128 Pirneci Remus Marian 09-04-2001 11028
129 Pislaru Silviu Madalin 01-06-1991 L-2212
130 Popa Danut Viorel 24-06-1992 5131 / 1
131 Popescu Ovidiu Cosmin 10-06-1993 L-4770
132 Potcoveanu Florin Razvan 17-10-2001 11804
133 Preda Alexandru Marian 27-07-1998 L-6360/8161
134 Predut Mario Alexandru 31-05-2005 13169
135 Priseceanu Iulian Robert 14-01-1996 5178
136 Radescu Laurentiu Ionut 20-03-1995 L-4445/8276
137 Radu George Bogdan 17-01-2017 14775
138 Radu Laurentiu Gabriel 14-03-2003 10655
139 Radulescu Mihai Robert 07-11-2005 D13490/13005
140 Rosapinta Antoni 12-04-2003 12518
141 Ruta Nicolae 25-06-1990 2211
142 Sandu Samir Marius 13-03-2003 11798
143 Saplan Andrei Daniel 23-08-2003 9575
144 Saru Sebastian Ionut 09-03-2010 14629
145 Saru Silviu Stefan 29-04-2010 14639
146 Savu Andrei Calin 05-01-2007 12909
147 Serban Constantin 11-01-1983 19660
148 Serbanica Daniel Marius 25-06-1996 4555/12937/L-327
149 Simion Bogdan Sebastian 22-05-1998 14416/7183
150 Sinica Cosmin Nicusor 05-02-1998 30649
151 Sirbu Daniel Iustin 03-11-2007 14635
152 Slavu Gabriel Alberto 16-01-1994
153 Smeu Rares Ionut 16-12-2008 14583
154 Soare Costin Danut 04-02-2000 L-530/9547
155 Soare Cristinel 18-12-1971 3930
156 Soptea Claudiu Andrei 16-03-2006 12274
157 Stan Teodoros Mihai 04-11-1998 12943/8745/L-339
158 Stanciu Andrei Marius 11-04-2006 12226
159 Stanescu Stefan Phillip 18-09-2009 14057
160 Stefan Emil Constantin 25-11-2010 14832
161 Stefan Mario Ionut 13-06-2009 13909
162 Stefan Robert Mihai 31-03-2007 13907
163 Stefanescu Alexandru Cristian 01-03-1993 L-4570
164 Stoian Gabriel Alexandru 27-11-2000 D-14438/10971
165 Stoica Andrei Madalin 11-06-2009 14699
166 Stroe Elena Mihaela 07-05-2010 14731
167 Tanase Antonio Cosmin 21-09-1992 L-415/8186
168 Tanase Costinel Marian 12-04-1994 11550/3705/L-445
169 Tanasescu Ionut Robert 14-09-1998 L-010/2017
170 Tiganila Denis Florin 25-02-2003 12696
171 Tiganila Marius Andrei 21-01-2006 12539
172 Tomescu Ioan Daniel 06-03-2000 11090
173 Trache Vint Alexandru Ionut 12-05-1999 L-6183/8775
174 Trasca Alexandru Petrisor 07-07-1996 5766/L-328
175 Troaca Stefanita Cosmin 20-03-2005 13174
176 Troana Dragos Sorin 14-10-2010 14858
177 Turieanu Victor Gabriel 19-03-1992 20349 / 1
178 Udrea Stefan Codrut 10-04-2010 14638
179 Ungureanu Ionut Eduard 09-10-2007 13285
180 Varzescu Maryo Andrei 23-03-2007 14585
181 Vasilcioiu Dumitru Iulian 12693
182 Vasile Andrei Stefan 11-05-1989 AG-6521
183 Vasile Sal Antonio 12-02-2001 11741
184 Velcea Stanescu Claudiu Stefan 09-11-2007 12908
185 Velianu Marin Bogdan 02-08-1980 L-2203/10555
186 Vilcea Adrian Stefan 01-07-2002 11401
187 Vladescu Alexandru Nicusor 29-08-2008 14058
188 Vladescu Gabriel Ionut 11-06-2003 13201
189 Voica Gheorghe Gelu 21-03-1969 AG-13681
190 Voica Vasile Alexandru 02-08-2001 7792
191 Voicila Radu Dumitru 27-10-2003 10669
192 Voicu Alexandru Andrei 13-08-2003 9642
193 Voicu Nicolae Cristian 24-12-1993 9884
194 Voicu Sebastian Florin 26-02-1996 L-502/D-12410/6792
195 Voinea Georgian Laurentiu 08-04-2006 12692
196 Zainescu Cornel Ion 24-09-1998 8960
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 17
09-12-2017
C N Dinicu Golescu Campulung
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 16
30-11-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 15
25-11-2017
A S Deportivo Malureni
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 14
18-11-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 13
11-11-2017
A C S Gloria Berevoesti
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 12
13-11-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 11
06-11-2017
Fotbal Club Arges
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 10
28-10-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 8
18-10-2017
C S Mioveni 2
Pauza: 6-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 7
14-10-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 5
30-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-4
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 4
23-09-2017
A C S Inter Campulung
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 3
21-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-3
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 2
04-10-2017
C S Mioveni
Pauza: 2-2
Observatii: AMANAT PENTRU DATA DE 04.10.2017
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR Etapa 1
09-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 4-1
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 9
11-11-2017
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica
Pauza: 1-2
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 8
04-11-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 5-0
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 7
28-10-2017
C S Sporting Pitesti 2
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 6
21-10-2017
C N Dinicu Golescu Campulung
Pauza: 0-2
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 5
07-10-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 4
30-09-2017
C S Mioveni
Pauza: 0-2
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 3
23-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-2
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 2
16-09-2017
Fotbal Club Star Sport Arges S A
Pauza: 0-5
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B Etapa 1
09-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) Etapa 9
03-11-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 1-0
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) Etapa 8
26-10-2017
Fotbal Club Arges
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) Etapa 7
20-10-2017
C S F C Pitesti 2008
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) Etapa 6
13-10-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) Etapa 5
07-10-2017
C S Mioveni
Pauza: 4-2
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) Etapa 4
29-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 1-6
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) Etapa 3
22-09-2017
A S Unirea Calinesti
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1) Etapa 2
15-09-2017
C S Atletic Bradu
Pauza: 5-3
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe