Informari si comunicate
25-10-2018
Cupa Romaniei Faza a III-a

Miercuri 07-11-2018, orele 15:00, se disputa jocurile din cadrul Fazei a III-a a Cupei Romaniei.

detalii...
16-10-2018
Inter Liga Nationala

Duminica 21.10.2018, la Pitesti - Complexul Sportiv Nicolae Dobrin, au loc jocurile din cadrul etapelor 5 si 6 ale Inter Ligii Nationale

detalii...
15-10-2018
Campionatul de Juniori C( 2004-2005)

Sambata 20-10-2018, orele 09:30 incep jocurile din Campionatul Judetean Juniori C(2004-2005)

detalii...
09-10-2018
Inter Liga de Iarna Gheorghe OLA - copii 2009 si Gheorghe ENE - copii 2010

In cadrul competitiei nationale Inter Liga de Iarna, Trofeele Gheorghe OLA - copii 2009 si Gheorghe ENE - copii 2010, jocurile se desfasoara, incepand cu data de 14.10.2018, orele 09:00, in Sala Sporturilor Bradu

detalii...
06-10-2018
Inter Liga Etapele 3 și 4 se disputa la Mioveni

Duminica 07.10.2018 de la ora 08:30 se disputa Inter Liga

detalii...
25-09-2018
Cupa Romaniei Faza 1

Miercuri 26.09.2018 si Joi 27.09.2018 se disputa jocurile de Cupa Romaniei Faza 1

detalii...
20-09-2018
Cupa Romaniei Faza 1

Incep jocurile din cadrul Cupei Romaniei editia 2019 - 2020

detalii...
18-09-2018
Inter Liga Judeteana

Duminica 23.09.2018, Complexul Sportiv Nicolae Dobrin, orele 8:30, incep jocurile din cadrul copmpetitiei Inter Liga Judeteana

detalii...
28-08-2018
Alegerea membrilor in Comitetul Executiv AJF Arges

Alegerea membrilor in Comitetul Executiv AJF Arges pentru Liga a IV-a si Liga a V-a

detalii...
22-08-2018
TESTARE ARBITRI SI OBSERVATORI

TESTARE FIZICA SI TEORETICA ARBITRI SI TESTARE TEORETICA OBSERVATORI

detalii...
toate comunicatele

C S Atletic Bradu

Localitatea Bradu

Informatii generale
Anul infiintarii 2008
Culori Alb - Verde / Verde
Teren Central Bradu / Bradu ( 2.000 locuri )
Sponsori Jupiter City
Adresa Loc. Bradu, Str. Principala, nr. 79
Tel/Fax 0248279412
Contact 0762009997
Staff-ul echipei
Presedinte Soare Cristinel
Secretar
Vicepresedinte Andrei Daniel
Organizator de competitii Buliga Gheorghe
Antrenor Soare Cristinel
Medic Ghilencea Daniela
Competitii in care participa / a participat
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B, 2018-2019
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A, 2018-2019
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, 2017-2018
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, 2017-2018
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, 2017-2018
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1), 2017-2018 (pana in etapa 9)
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2017-2018 (pana in etapa 9)
Juniori, Inter Liga Nationala 2010(4+1), 2017-2018 (pana in etapa 10)
Juniori, Inter Liga Nationala 2011(4+1), 2017-2018 (pana in etapa 10)
Jocuri Amicale, 2017-2018
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, 2017-2018
Juniori, Inter Liga Nationala 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
Juniori, Juniori E - 2006(6+1), 2016-2017
Juniori, Juniori C - 2002/2003, 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2009(4+1), 2016-2017
Juniori, Inter Liga Nationala 2007(6+1), 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Seria B, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Semifinale, 2016-2017
Trofee, Gheorghe Ola - 2007(4+1) Finala, 2016-2017
Memoriale, Memorialul Bebe Barbu 2008(6+1), 2016-2017
Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2010 - 3 jucatori, 2016-2017
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe ENE Seria 2 - 2007(5+1), 2015-2016
Juniori, Gheorghe OLA Seria 2 - 2006(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
U9 - 2007(6+1), 2015-2016
U8 - 2008(5+1), 2015-2016
U7 - 2009(5+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Ioan(Bebe Barbu) - 2006(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Florian Anutescu - 2007(6+1), 2015-2016
Cadeti Memoriale, Memorialul Leonte Ianovschi - 2009(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U8 - 2008(5+1), 2015-2016
Inter Liga Nationala, U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Juniori, Juniori E - 2005(7+1), 2015-2016
Juniori, Juniori D Seria 2 - 2003(8+1), 2015-2016
U10 - 2006(6+1), 2015-2016
Memorialul Nicolae Dobrin, Finala Mare, 2014-2015
Memorialul Nicolae Dobrin, Semifinale, 2014-2015
Memorialul Nicolae Dobrin, Seria A, 2014-2015
Juniori, Juniori C 2000, 2014-2015
Juniori, Juniori D 2002, 2014-2015
Juniori, Juniori E 2004, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Finala Mica, 2014-2015
Memorialul Alexandru Mustetea - 2007, Grupa A 2007, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Grupa B 2006, 2014-2015
Memorialul Florian Anutescu - 2006, Semifinale, 2014-2015
Cupa Romaniei, Etapa 1, 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Seria B, 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Faza a II - a - Grupa A, 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Semifinale, 2013-2014
Memorialul Nicolae Dobrin, Finala Mare, 2013-2014
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), 2013-2014
Juniori, Juniori D(2001 - 2002), 2013-2014
Juniori, Juniori E(2003 - 2004) 7+1, 2013-2014
Memorialul Florian Anutescu(2005), 2013-2014
Liga a IV -a, Seniori, 2012-2013
Liga a IV -a, Juniori, 2012-2013
Cupa Romaniei, Faza judeteana, 2012-2013
Fotbal pe Plaja, Seria B Baieti, 2011-2012
Liga a IV-a, Seniori, 2011-2012
Liga a IV-a, Juniori, 2011-2012
Cupa Romaniei, 2011-2012
Juniori C 1997/1998, 2011-2012
Juniori D 1999/2000, 2011-2012
Juniori E 2001, 2011-2012
Juniori E - 2000, 2010-2011
Cupa Romaniei, 2010-2011
Juniori D - 1998, 2010-2011
Juniori C 1996, 2010-2011
Liga 5, Centru 2, 2010-2011
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Achim Florin Mihaita 01-01-1998 L-313/10241
2 Alexandru Alin Andrei 09-01-2000 14582
3 Andrei Daniel 28-03-1971 6744
4 Anghel Razvan Alexandru 09-09-1991 6382
5 Anghelescu Andrei Robert 26-04-2008 15391
6 Aria Gheorghe Florin 16-05-1986 1070/1
7 Bacanu Gogu 21-02-1981 10622/11956
8 Badea Andrei Cristian 23-06-2006 14056
9 Badea Mihai Adelin Codrut 30-03-2003 12096
10 Badea Viorel Alin 20-12-1999 D-13590/11414
11 Balan Luca 04-02-1999 19616
12 Balan Marian 08-09-1993 9882
13 Barbarie Ionel Remus 13-08-1977 D13361/6645
14 Barbu Remus Octavian 16-03-2007 12695
15 Bin Mosaibeeh - Abdulrahman Saad S 28-04-1992 295
16 Binisor Marian 13-09-1967 7296
17 Biraescu Cristian Sebastian 08-07-1995 3070 / 1
18 Bleaja Alberto Leonard 04-09-2003 13414
19 Burghel Alin Alexandru 12-07-1996 4943/L-1
20 Burtea Florin Claudiu 09-10-2001 11045
21 Busa Ioan Denis 03-08-2011 14637
22 Caramaliu Ionut Daniel 01-01-2007 13905
23 Carstea Catalin Andrei 30-07-2003 11023
24 Carstea Cristian Marian 23-08-1986 L- 2220/1682/1
25 Chipuc Valentin Daniel 20-12-2002 12217
26 Chirita Florin Alexandru 22-11-2003 9916
27 Ciocotoiu Gheorghe Marinel 15-04-1992 13775
28 Cirstoiu Monel Tiberiu 10-04-1989 L-833/15982
29 Ciuca Antonio Razvan 08-07-1995 11013
30 Ciuca Ionut Sebastian 21-06-1999 L-608/10898
31 Ciuca Robert Mihai 27-04-2006 11531
32 Codin Constantin Adrian 13-03-1992 L-14132
33 Cojocaru Eugen 11-06-1990 L-3895/6832
34 Constantinescu Gheorghita 10-11-1996 21792/5359
35 Cristea Iulian Mihai 10-03-2009 13908
36 Danciu Cosmin Gabriel 13-05-2003 12688
37 Danciu Romulus Teodor 09-07-2009 15028
38 Din Traian George 19-09-1997 7844/13574
39 Dinu Marian Daniel 16-08-2003 11776
40 Dobra Mario Gabriel 22-08-2003 9615
41 Dobritoiu Adrian Cristian 10-10-2006 11960
42 Dragusin Alexandru Cristian 10-12-1995 4215
43 Driga Ionut 26-09-1988 11649
44 Dumitrescu Alex Andrei 22-09-2000 13560
45 Enache Andrei Stefan 18-10-2007 13411
46 Florea Aurelian Mihai 09-03-2007 14055
47 Florescu Mihai Bogdan 18-03-2003 9568
48 Frintu Stefan Gabriel 21-06-1971 9125
49 Fulga Ion Cristian 24-04-1997 L-6550/7275
50 Fulgeanu Dragos Ionut 15-06-2009 15378
51 Gheorghe Alexandru Marian 04-01-2002 13415
52 Gheorghe Marius Andrei 19-10-2007 13178
53 Ghetu Gabriel Catalin 09-07-1993 9088
54 Ghitulescu Nelu 10-05-1969 10431/12459
55 Gogoase Andrei Laurentiu 20-11-2004 13177
56 Golban Alexandru Mihai 16-09-1995 L-139
57 Grecu David Marian 21-09-2006 13171
58 Iancu Vasile Cosmin 07-06-1993 L-026/9774DUPLICAT/3625
59 Ilie Denis Constantin 14-02-2007 12699
60 Ilie Ionut Daniel 28-04-1993 3773
61 Ilie Stefan Madalin 10-08-2006 13170
62 Ion Marius 25-03-1988 L-5880/163433
63 Ion Razvan Ionut 07-06-1997 6775/L-330
64 Ionescu Denis Gabriel 05-04-2009 15387
65 Iordache Alexandru Stefan 05-10-2006 11962
66 Iordan Alexandru 17-08-1988 163442
67 Ivan Dragos Constantin 15-10-2005 13412
68 Jilcu Antonio Pavel 29-06-2006 15380
69 Jitianu Traian Florian 18-02-1996 9466
70 Joe Mario Sebastian Andres 27-06-2007 14584
71 Kral Mihai - Robert 08-03-2007 12741
72 Lacreteanu Alexandru Nicolae 02-05-1996 1225/7387
73 Laslo Mihai Adrian 25-10-2000 11089/ d-
74 Lica Stefan Iulian 06-03-2003 13904
75 Marcu Mihai Eugen 16-06-1990 L-125/9977
76 Mares Nicolae Roberto 30-05-2003 13175
77 Maria Auras 07-09-1965 12469
78 Maria Cristinel 13-08-1961 12468
79 Marin Andrei Nicolae 03-05-1996 L-119/8616
80 Marinescu Alberto - Ionut 23-10-2002 12690
81 Mateescu Constantin Sebastian 02-07-2002 13176
82 Matei Florin Mihai 16-02-1997 15348
83 Milea Corneliu Alexandru 16-08-1994 12473 /1
84 Minescu Eduard Ionut 07-01-2007 12225
85 Monea Dumitru Mihai 08-11-1977 L2207/3480
86 Muntean Gavril Florin 09-04-1997 L-6433/16218/1
87 Nastase Mihai Leonard 11-05-2009 13903
88 Neacsa Alexandru Valentin 26-09-2001 11740
89 Neacsu Ionut Alexandru 14-02-2003 9394
90 Neblea Antonio Gabriel 27-05-2004 12424/1
91 Necsoi Nicolae 09-10-2002 11738
92 Nita Marius 18-04-1982 11891/6285/1
93 Oncila Cristian Alexandru 07-04-1999 9526/L-511/7371
94 Oprea Catalin Marian 16-12-1976 10551
95 Oprescu Ionut Alexandru 05-06-2003 9915
96 Oprisa Florin Bogdan 03-04-1999 9924(HD)/L-601
97 Panait Robert Antonio 01-11-2002 11047
98 Pandelica Bogdan Andrei 31-01-2003 11019
99 Paraschiv Marius Florentin 31-08-1995 14954/28551
100 Paraschiv Stefan Marius 21-10-2006 13172
101 Patranoiu Marius Andrei 01-12-1993 L-346
102 Paun Anghel Alin 19-02-1993 L-129
103 Petrescu Mihai Daniel 21-06-2002 11403
104 Pirneci Remus Marian 09-04-2001 11028
105 Pislaru Silviu Madalin 01-06-1991 L-2212
106 Popa Danut Viorel 24-06-1992 5131 / 1
107 Potcoveanu Florin Razvan 17-10-2001 11804
108 Preda Alexandru Marian 27-07-1998 L-6360/8161
109 Predut Mario Alexandru 31-05-2005 13169
110 Priseceanu Iulian Robert 14-01-1996 5178
111 Pruna George Valentin 06-03-2006 15381
112 Radescu Laurentiu Ionut 20-03-1995 L-4445/8276
113 Radu Laurentiu Gabriel 14-03-2003 10655
114 Radulescu Mihai Robert 07-11-2005 D13490/13005
115 Rosapinta Antoni 12-04-2003 12518
116 Rosu Viorel Antonio Cristian 19-12-2006 15506
117 Ruta Nicolae 25-06-1990 2211
118 Sandu Samir Marius 13-03-2003 11798
119 Savu Andrei Calin 05-01-2007 12909
120 Serban Constantin 11-01-1983 L-2205
121 Serbanica Daniel Marius 25-06-1996 4555/12937/L-327
122 Sinica Cosmin Nicusor 05-02-1998 30649
123 Slavu Gabriel Alberto 16-01-1994
124 Soare Costin Danut 04-02-2000 L-530/9547
125 Soare Cristinel 18-12-1971 3930
126 Staicu Octavian Teodor 18-10-2009 15592
127 Stefan Robert Mihai 31-03-2007 13907
128 Stoian Gabriel Alexandru 27-11-2000 D-14438/10971
129 Stroe Elena Mihaela 07-05-2010 14731
130 Tanase Costinel Marian 12-04-1994 11550/3705/L-445
131 Tanase Cristian Andrei 15-07-2009 15379
132 Tanasescu Ionut Robert 14-09-1998 L-010/2017
133 Tiganila Denis Florin 25-02-2003 12696
134 Tiganila Marius Andrei 21-01-2006 12539
135 Tomescu Ioan Daniel 06-03-2000 11090
136 Trache Vint Alexandru Ionut 12-05-1999 L-6183/8775
137 Trasca Alexandru Petrisor 07-07-1996 5766/L-328
138 Turieanu Victor Gabriel 19-03-1992 20349 / 1
139 Ungureanu Ionut Eduard 09-10-2007 13285
140 Vasile Andrei Stefan 11-05-1989 AG-6521
141 Vasile Raimondo Catalin 21-02-1993 D-15012/8972/D-12914
142 Vasile Sal Antonio 12-02-2001 11741
143 Velcea Stanescu Claudiu Stefan 09-11-2007 12908
144 Velianu Marin Bogdan 02-08-1980 L-2203/10555
145 Vilcea Adrian Stefan 01-07-2002 11401
146 Vladescu Gabriel Ionut 11-06-2003 13201
147 Voica Gheorghe Gelu 21-03-1969 AG-13681
148 Voica Vasile Alexandru 02-08-2001 7792
149 Voicila Radu Dumitru 27-10-2003 10669
150 Voicu Nicolae Cristian 24-12-1993 9884
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 9
10-11-2018
A S Junior Star Pitesti
Pauza: 6-0
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 7
27-10-2018
C S Atletic Bradu
Pauza: 2-1
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 6
20-10-2018
A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica 2
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 5
13-10-2018
C S Atletic Bradu
Pauza: 3-0
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 4
06-10-2018
Fotbal Club Arges
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 3
29-09-2018
C S Atletic Bradu
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 2
22-09-2018
A F C Nicolae Dobrin
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori D - 2006/2007(8+1) Seria B Etapa 1
15-09-2018
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-0
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A Etapa 8
02-11-2018
C S Atletic Bradu
Pauza: 0-1
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A Etapa 7
27-10-2018
A C S Constantin Schumacher
Pauza: 1-3
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A Etapa 6
20-10-2018
C S Atletic Bradu
Pauza: 4-0
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A Etapa 5
13-10-2018
A C S Juventus 1992 Bascov
Pauza: 0-2
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A Etapa 4
04-10-2018
C S Atletic Bradu
Pauza: 2-0
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A Etapa 3
29-09-2018
A S Unirea Calinesti
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A Etapa 2
20-09-2018
C S Atletic Bradu
Pauza: 1-1
Juniori, Juniori E - 2008/ 2009(6+1) Seria A Etapa 1
15-09-2018
C S F C Curtea de Arges 2
Pauza: 3-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe