Ciolacu Bogdan
Pitesti
Pitesti, 19 Septembrie 1967
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Arges
Pitesti, Str. Nicolae Dobrin Nr.12
Tel: 0728035945
Tel: 0348445545
Fax: 0348445554
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | Cupa Romaniei 16-imi | Cupa Romaniei - Optimi | ||
Lilea Leonard | 1 | |||||||
Stefanescu Alexandru | 4 | |||||||
Stroe Marius Gabriel | 3 | |||||||
Avram Robert Constantin | 2 | |||||||
State Tiberiu-Andrei | 6 | |||||||
Sandru Mario - Valentin | 2 | |||||||
Marinescu Ionut Bogdan | 3 | |||||||
Enachescu Liviu | 1 | |||||||
Cirstea Andrei Dragos | 1 | |||||||
Anghelina Cristian | 2 | |||||||
Udeanu Grigorie | 1 | |||||||
Moise Eduard George | 1 | |||||||
Preda Andrei - Bogdan | 2 | |||||||
Rauta Ionut Andrei | 1 | |||||||
Patru Roberto-Constantin | 1 | |||||||
Dragomir Mihai Traian | 2 | |||||||
Balan Gheorghita | 2 | |||||||
Yamamura Mihail-Maro | 1 | |||||||
Iordache Ionut | 1 | |||||||
Stanciu Cristian - Marius | 3 | |||||||
Belega Eduard | 3 | |||||||
Voicu Cosmin George | 1 | |||||||
Frincu Eduard | 1 | |||||||
Colan David Andrei | 1 | |||||||
Miricioiu Ion Danut | 1 | |||||||
Dragoescu Romulus | 1 | |||||||
Bunda Daniel Nicolae | 1 | |||||||
Pasarica Eugen Fabian | 1 | |||||||
Radulescu Eduard Mihai | 1 | |||||||
Popescu Eduard-Roberto | 1 | |||||||
Jucatoru Florian Marius | 1 | |||||||
Anghel Marian-Daniel | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | Cupa Romaniei 16-imi | Cupa Romaniei - Optimi | ||
A C S Dacia Stefanesti | 4 | |||||||
A C S Zimbrii Lerești | 2 | |||||||
A S C S Domnesti | 2 | |||||||
A C S Costesti | 2 | |||||||
A C S Poiana Lacului | 2 | |||||||
A C S International Valea Iasului 2022 | 2 | |||||||
C S F C Pitesti 2008 | 1 | |||||||
A C S Victoria Buzoiesti | 1 | |||||||
STA | 1 | |||||||
A C S Mirosi | 2 | |||||||
A C S Lunca Corbului 2000 | 2 | |||||||
A C S Steaua Negrasi | 1 | |||||||
C S Real Bradu | 1 | |||||||
A C S Viitorul 2019 Calinesti | 2 | |||||||
F C Star Sport Arges S A | 2 | |||||||
C S Albota 2012 | 1 | |||||||
C S Sporting Pitesti | 1 | |||||||
A S Flacara Boteni | 1 | |||||||
A F C S Cetateni | 2 | |||||||
A S Partizanul Vladesti | 1 | |||||||
A C S Vulturii Vulturesti | 1 | |||||||
A C S Fotbal Club Corbi | 1 | |||||||
A S Ciofringeni | 1 |