Florea Claudiu
Pitesti
Bucuresti, 12 Noiembrie 1979
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Arges
Pitesti, Str. Nicolae Dobrin Nr.12
Tel: 0728035945
Tel: 0348445545
Fax: 0348445554
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei 16-imi | ||
Dragomir Mihai Traian | 2 | |||||
Sandru Mario - Valentin | 1 | |||||
Enachescu Liviu | 1 | |||||
Miricioiu Ion Danut | 2 | |||||
Motoi Flavius | 2 | |||||
Colan David Andrei | 3 | |||||
Neacsu Florin Ionut | 1 | |||||
Radulescu Eduard Mihai | 1 | |||||
Stancu Flavius Marian | 1 | |||||
Belega Eduard | 1 | |||||
Dinca Adrian Aurelian | 1 | |||||
Stefanescu Alexandru | 1 | |||||
Robea Constantin Adrian | 1 | |||||
Iacob Andrei-Alexandru | 2 | |||||
Popescu Eduard-Roberto | 1 | |||||
Calin Iulian | 1 | |||||
Birdes Romica Ionut | 1 | |||||
Marin Nicusor Florentin | 1 | |||||
Badoi Florin Alexandru | 2 | |||||
Manole Adriano | 1 | |||||
Ghica Ioan | 1 | |||||
Zavoi Nicolas-Gabriel | 1 | |||||
Slavila Mario - Alexandru | 2 | |||||
Bunda Daniel Nicolae | 2 | |||||
Enache Ionut | 1 | |||||
Filip Constantin Giuliano | 1 | |||||
Postelnecu Luca Andrei | 1 | |||||
Simon Andreas | 1 | |||||
Voica Adrian - Ionut | 1 | |||||
State Tiberiu-Andrei | 1 | |||||
Yamamura Mihail-Maro | 1 | |||||
Luca Eugen | 1 | |||||
Tirlea Ionut Robert | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei 16-imi | ||
A C S International Valea Iasului 2022 | 1 | |||||
C S DLR Pitesti | 1 | |||||
A C S Poiana Lacului | 2 | |||||
A C S Zimbrii Lerești | 1 | |||||
C S F C Pitesti 2008 | 2 | |||||
A C S Costesti | 1 | |||||
STA | 1 | |||||
A C S Speed Academy Pitesti | 2 | |||||
A S C S Domnesti | 1 | |||||
A C S Dacia Stefanesti | 1 | |||||
A C S Victoria Buzoiesti | 1 | |||||
A F C Juventus Victoria 1992 Bascov | 1 | |||||
A S Unirea Tricolor Serbanesti | 2 | |||||
A S Speranta Cornatel | 2 | |||||
A C S Recea | 1 | |||||
A S Viitorul Stefan cel Mare | 1 | |||||
A C S Lunca Corbului 2000 | 1 | |||||
A C S Fotbal Club Corbi | 1 | |||||
C S Sporting Pitesti | 1 | |||||
A S Partizanul Vladesti | 1 | |||||
A C S Viitorul Radesti 2021 | 1 | |||||
F C Star Sport Arges S A | 1 | |||||
C S C Suseni | 1 |