Ionascu Iulian Daniel
Pitesti
Potcoava-Olt, 20 Iulie 1960
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Arges
Pitesti, Str. Nicolae Dobrin Nr.12
Tel: 0728035945
Tel: 0348445545
Fax: 0348445554
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | Cupa Romaniei - Optimi | ||
Dumitru Madalin Alexandru | 1 | ||||||
Dobrescu Ovidiu | 1 | ||||||
Popescu Laurentiu - Stefan | 1 | ||||||
Robea Constantin Adrian | 1 | ||||||
Neacsu Florin Ionut | 3 | ||||||
Sandru Mario - Valentin | 1 | ||||||
Anghelina Cristian | 1 | ||||||
Stanciu Cristian - Marius | 1 | ||||||
State Tiberiu-Andrei | 2 | ||||||
Naidin Marius - Marian | 1 | ||||||
Stefanescu Alexandru | 2 | ||||||
Serban Costel-Valentin | 1 | ||||||
Pasarica Eugen Fabian | 1 | ||||||
Stroe Marius Gabriel | 2 | ||||||
Stoian Alexandru | 2 | ||||||
Slavila Mario - Alexandru | 1 | ||||||
Paunoiu Octavian-Dumitru | 2 | ||||||
Dragomir Mihai Traian | 2 | ||||||
Iacob Andrei-Alexandru | 1 | ||||||
Bunda Daniel Nicolae | 1 | ||||||
Banu Andrei Teodor | 2 | ||||||
Sorescu Yanis Andrei | 1 | ||||||
Nicu Cosmin Gabriel | 1 | ||||||
Radulescu Eduard Mihai | 1 | ||||||
Patru Roberto-Constantin | 1 | ||||||
Enache Ionut | 2 | ||||||
Ciolacu Andrei | 1 | ||||||
Enachescu Liviu | 1 | ||||||
Tirlea Ionut Robert | 1 | ||||||
Motoi Flavius | 1 | ||||||
Ionescu Mihai Marian | 2 | ||||||
Frincu Eduard | 1 | ||||||
Chitac Gabriel Andrei | 1 | ||||||
Colan David Andrei | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | Cupa Romaniei - Optimi | ||
C S F C Pitesti 2008 | 2 | ||||||
C S C Suseni | 4 | ||||||
A C S International Valea Iasului 2022 | 1 | ||||||
A C S Dacia Stefanesti | 3 | ||||||
A C S Zimbrii Lerești | 1 | ||||||
A C S Victoria Buzoiesti | 2 | ||||||
A C S Costesti | 1 | ||||||
A C S Speed Academy Pitesti | 1 | ||||||
A C S Steaua Negrasi | 1 | ||||||
A S Unirea Hirsesti | 2 | ||||||
A C S Energia Stolnici | 2 | ||||||
A C S Recea | 1 | ||||||
A F C Frizian Cateasca 2023 | 1 | ||||||
C S Real Bradu | 1 | ||||||
A S Dragoslavele | 1 | ||||||
A C S Petrolul Hartiesti | 2 | ||||||
A S Unirea Bughea de Jos | 1 | ||||||
A S Rapid Davidesti | 1 | ||||||
A S Partizanul Vladesti | 1 | ||||||
C S Albota 2012 | 1 |