Telehoi Cornel
Pitesti
GLODEANU SILiSTEA-BUZAU, 1 Ianuarie 1954
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Arges
Pitesti, Str. Nicolae Dobrin Nr.12
Tel: 0728035945
Tel: 0348445545
Fax: 0348445554
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a V-a, Seria Centru 2 | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Cupa Romaniei, Etapa 1 | ||
Buliga - Militaru Nicolae | 3 | ||||
Samareanu Marius | 3 | ||||
Mitroi Stelian-Gabriel | 1 | ||||
Micu Adrian Gabriel | 1 | ||||
Tircu Robert | 1 | ||||
Belega Eduard | 1 | ||||
Stefanescu Alexandru | 1 | ||||
Cosmescu Constantin Cristian | 1 | ||||
Titu Elvis Marius | 1 | ||||
Chirciu Robert Claudiu | 1 | ||||
Leustean Ionut | 1 | ||||
Ene Marian Daniel | 5 | ||||
Grigore Bogdan Andrei | 1 | ||||
Ciucardel Andrei | 1 | ||||
Chelu Claudiu | 2 | ||||
Galeteanu Marian-Cristinel | 2 | ||||
Dumitrescu Dragos Florian | 1 | ||||
Andreescu Paul | 1 | ||||
Pantazi Nicusor | 1 | ||||
Vitanescu Ioan-Octavian | 2 | ||||
Gheorghe Eduard-Mihail | 2 | ||||
Georgescu Stefan | 1 | ||||
Geru Alexandru-Nicolae | 1 | ||||
Zamfira Paul Eduard | 1 | ||||
Ivan Ionut Adrian | 1 | ||||
Baboi Ionut Alexandru | 1 | ||||
Coman Doru Ionut | 1 | ||||
Anghel Dragos | 1 | ||||
Dumitru Madalin Alexandru | 1 | ||||
Prioteasa Madalin Costin | 1 | ||||
Manolescu Florin Catalin | 2 | ||||
Ghita Mihai Alexandru | 1 | ||||
Stan Robert | 1 | ||||
Calin Iulian | 1 | ||||
Ionescu Mihai Marian | 1 | ||||
Luca Eugen | 1 | ||||
Lucan Marius Madalin | 1 | ||||
Spataru Alexandru | 1 | ||||
Prodan Florin Bogdan | 1 | ||||
Voicu Mihail | 1 | ||||
Chitu Cezar Marius | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||
Liga a V-a, Seria Centru 2 | Liga a V-a, Seria Nord | Liga a V-a, Seria Sud | Cupa Romaniei, Etapa 1 | ||
C S Ratesti | 1 | ||||
C S Sporting Pitesti | 1 | ||||
A S Dragoslavele | 3 | ||||
A C S Balilesti | 1 | ||||
A C S Petrolul Hartiesti | 1 | ||||
A.S. STILPENI RADESTI 2007 | 1 | ||||
A S Flacara Boteni | 1 | ||||
A S Unirea Bughea de Jos | 1 | ||||
A S Viitorul Stefan cel Mare | 2 | ||||
A S Slobozia | 1 | ||||
A S Unirea Tricolor Serbanesti | 1 | ||||
A S Izvoru | 4 | ||||
A S Caldararu | 3 | ||||
A S Popesti | 3 | ||||
A S Speranta Cornatel | 1 | ||||
A C S Energia Stolnici | 2 | ||||
A C S Steaua Negrasi | 2 | ||||
A.S. GEODEN SLOBOZIA | 1 | ||||
A.S. VIITORUL UNIREA MOZACENI | 2 | ||||
A C S Lunca Corbului 2000 | 2 | ||||
A C S Recea | 1 | ||||
C S Albota 2012 | 1 |