Program competitional

Juniori, Inter Liga Nationala 2008(6+1)


Etapa 1     01-10-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman - Fotbal Club Arges     -
2) C S Mioveni - L P S Viitorul Pitesti     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A F C Nicolae Dobrin     -
4) C S Atletic Bradu - A C S Inter Campulung     -
5) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A S Petre Iliescu     -
6) C S Real Bradu - STA     -
7) A C S Constantin Schumacher - A C S Progresul Gaesti     -

Etapa 2     01-10-2017 - 08:30


1) Fotbal Club Arges - A C S Progresul Gaesti     -
2) STA - A C S Constantin Schumacher     -
3) A S Petre Iliescu - C S Real Bradu     -
4) A C S Inter Campulung - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
5) A F C Nicolae Dobrin - C S Atletic Bradu     -
6) L P S Viitorul Pitesti - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
7) A C S F C Danut Coman - C S Mioveni     -

Etapa 3     22-10-2017 - 08:30


1) C S Mioveni - Fotbal Club Arges     -
2) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S F C Danut Coman     -
3) C S Atletic Bradu - L P S Viitorul Pitesti     -
4) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A F C Nicolae Dobrin     -
5) C S Real Bradu - A C S Inter Campulung     -
6) A C S Constantin Schumacher - A S Petre Iliescu     -
7) A C S Progresul Gaesti - STA     -

Etapa 4     22-10-2017 - 08:30


1) Fotbal Club Arges - STA     -
2) A S Petre Iliescu - A C S Progresul Gaesti     -
3) A C S Inter Campulung - A C S Constantin Schumacher     -
4) A F C Nicolae Dobrin - C S Real Bradu     -
5) L P S Viitorul Pitesti - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
6) A C S F C Danut Coman - C S Atletic Bradu     -
7) C S Mioveni - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -

Etapa 5     05-11-2017 - 08:30


1) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - Fotbal Club Arges     -
2) C S Atletic Bradu - C S Mioveni     -
3) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S F C Danut Coman     -
4) C S Real Bradu - L P S Viitorul Pitesti     -
5) A C S Constantin Schumacher - A F C Nicolae Dobrin     -
6) A C S Progresul Gaesti - A C S Inter Campulung     -
7) STA - A S Petre Iliescu     -

Etapa 6     05-11-2017 - 08:30


1) Fotbal Club Arges - A S Petre Iliescu     -
2) A C S Inter Campulung - STA     -
3) A F C Nicolae Dobrin - A C S Progresul Gaesti     -
4) L P S Viitorul Pitesti - A C S Constantin Schumacher     -
5) A C S F C Danut Coman - C S Real Bradu     -
6) C S Mioveni - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
7) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Atletic Bradu     -

Etapa 7     12-11-2017 - 08:30


1) C S Atletic Bradu - Fotbal Club Arges     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
3) C S Real Bradu - C S Mioveni     -
4) A C S Constantin Schumacher - A C S F C Danut Coman     -
5) A C S Progresul Gaesti - L P S Viitorul Pitesti     -
6) STA - A F C Nicolae Dobrin     -
7) A S Petre Iliescu - A C S Inter Campulung     -

Etapa 8     12-11-2017 - 08:30


1) Fotbal Club Arges - A C S Inter Campulung     -
2) A F C Nicolae Dobrin - A S Petre Iliescu     -
3) L P S Viitorul Pitesti - STA     -
4) A C S F C Danut Coman - A C S Progresul Gaesti     -
5) C S Mioveni - A C S Constantin Schumacher     -
6) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Real Bradu     -
7) C S Atletic Bradu - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -

Etapa 9     19-11-2017 - 08:30


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - Fotbal Club Arges     -
2) C S Real Bradu - C S Atletic Bradu     -
3) A C S Constantin Schumacher - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) A C S Progresul Gaesti - C S Mioveni     -
5) STA - A C S F C Danut Coman     -
6) A S Petre Iliescu - L P S Viitorul Pitesti     -
7) A C S Inter Campulung - A F C Nicolae Dobrin     -

Etapa 10     19-11-2017 - 08:30


1) Fotbal Club Arges - A F C Nicolae Dobrin     -
2) L P S Viitorul Pitesti - A C S Inter Campulung     -
3) A C S F C Danut Coman - A S Petre Iliescu     -
4) C S Mioveni - STA     -
5) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Progresul Gaesti     -
6) C S Atletic Bradu - A C S Constantin Schumacher     -
7) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Real Bradu     -

Etapa 11     -


1) C S Real Bradu - Fotbal Club Arges     -
2) A C S Constantin Schumacher - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) A C S Progresul Gaesti - C S Atletic Bradu     -
4) STA - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
5) A S Petre Iliescu - C S Mioveni     -
6) A C S Inter Campulung - A C S F C Danut Coman     -
7) A F C Nicolae Dobrin - L P S Viitorul Pitesti     -

Etapa 12     -


1) Fotbal Club Arges - L P S Viitorul Pitesti     -
2) A C S F C Danut Coman - A F C Nicolae Dobrin     -
3) C S Mioveni - A C S Inter Campulung     -
4) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A S Petre Iliescu     -
5) C S Atletic Bradu - STA     -
6) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S Progresul Gaesti     -
7) C S Real Bradu - A C S Constantin Schumacher     -

Etapa 13     -


1) A C S Constantin Schumacher - Fotbal Club Arges     -
2) A C S Progresul Gaesti - C S Real Bradu     -
3) STA - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
4) A S Petre Iliescu - C S Atletic Bradu     -
5) A C S Inter Campulung - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
6) A F C Nicolae Dobrin - C S Mioveni     -
7) L P S Viitorul Pitesti - A C S F C Danut Coman     -

Etapa 14     -


1) Fotbal Club Arges - A C S F C Danut Coman     -
2) L P S Viitorul Pitesti - C S Mioveni     -
3) A F C Nicolae Dobrin - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) A C S Inter Campulung - C S Atletic Bradu     -
5) A S Petre Iliescu - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
6) STA - C S Real Bradu     -
7) A C S Progresul Gaesti - A C S Constantin Schumacher     -

Etapa 15     -


1) A C S Progresul Gaesti - Fotbal Club Arges     -
2) A C S Constantin Schumacher - STA     -
3) C S Real Bradu - A S Petre Iliescu     -
4) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S Inter Campulung     -
5) C S Atletic Bradu - A F C Nicolae Dobrin     -
6) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - L P S Viitorul Pitesti     -
7) C S Mioveni - A C S F C Danut Coman     -

Etapa 16     -


1) Fotbal Club Arges - C S Mioveni     -
2) A C S F C Danut Coman - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
3) L P S Viitorul Pitesti - C S Atletic Bradu     -
4) A F C Nicolae Dobrin - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
5) A C S Inter Campulung - C S Real Bradu     -
6) A S Petre Iliescu - A C S Constantin Schumacher     -
7) STA - A C S Progresul Gaesti     -

Etapa 17     -


1) STA - Fotbal Club Arges     -
2) A C S Progresul Gaesti - A S Petre Iliescu     -
3) A C S Constantin Schumacher - A C S Inter Campulung     -
4) C S Real Bradu - A F C Nicolae Dobrin     -
5) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - L P S Viitorul Pitesti     -
6) C S Atletic Bradu - A C S F C Danut Coman     -
7) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Mioveni     -

Etapa 18     -


1) Fotbal Club Arges - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
2) C S Mioveni - C S Atletic Bradu     -
3) A C S F C Danut Coman - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
4) L P S Viitorul Pitesti - C S Real Bradu     -
5) A F C Nicolae Dobrin - A C S Constantin Schumacher     -
6) A C S Inter Campulung - A C S Progresul Gaesti     -
7) A S Petre Iliescu - STA     -

Etapa 19     -


1) A S Petre Iliescu - Fotbal Club Arges     -
2) STA - A C S Inter Campulung     -
3) A C S Progresul Gaesti - A F C Nicolae Dobrin     -
4) A C S Constantin Schumacher - L P S Viitorul Pitesti     -
5) C S Real Bradu - A C S F C Danut Coman     -
6) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Mioveni     -
7) C S Atletic Bradu - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -

Etapa 20     -


1) Fotbal Club Arges - C S Atletic Bradu     -
2) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) C S Mioveni - C S Real Bradu     -
4) A C S F C Danut Coman - A C S Constantin Schumacher     -
5) L P S Viitorul Pitesti - A C S Progresul Gaesti     -
6) A F C Nicolae Dobrin - STA     -
7) A C S Inter Campulung - A S Petre Iliescu     -

Etapa 21     -


1) A C S Inter Campulung - Fotbal Club Arges     -
2) A S Petre Iliescu - A F C Nicolae Dobrin     -
3) STA - L P S Viitorul Pitesti     -
4) A C S Progresul Gaesti - A C S F C Danut Coman     -
5) A C S Constantin Schumacher - C S Mioveni     -
6) C S Real Bradu - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
7) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Atletic Bradu     -

Etapa 22     -


1) Fotbal Club Arges - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
2) C S Atletic Bradu - C S Real Bradu     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Constantin Schumacher     -
4) C S Mioveni - A C S Progresul Gaesti     -
5) A C S F C Danut Coman - STA     -
6) L P S Viitorul Pitesti - A S Petre Iliescu     -
7) A F C Nicolae Dobrin - A C S Inter Campulung     -

Etapa 23     -


1) A F C Nicolae Dobrin - Fotbal Club Arges     -
2) A C S Inter Campulung - L P S Viitorul Pitesti     -
3) A S Petre Iliescu - A C S F C Danut Coman     -
4) STA - C S Mioveni     -
5) A C S Progresul Gaesti - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
6) A C S Constantin Schumacher - C S Atletic Bradu     -
7) C S Real Bradu - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -

Etapa 24     -


1) Fotbal Club Arges - C S Real Bradu     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S Constantin Schumacher     -
3) C S Atletic Bradu - A C S Progresul Gaesti     -
4) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - STA     -
5) C S Mioveni - A S Petre Iliescu     -
6) A C S F C Danut Coman - A C S Inter Campulung     -
7) L P S Viitorul Pitesti - A F C Nicolae Dobrin     -

Etapa 25     -


1) L P S Viitorul Pitesti - Fotbal Club Arges     -
2) A F C Nicolae Dobrin - A C S F C Danut Coman     -
3) A C S Inter Campulung - C S Mioveni     -
4) A S Petre Iliescu - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
5) STA - C S Atletic Bradu     -
6) A C S Progresul Gaesti - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
7) A C S Constantin Schumacher - C S Real Bradu     -

Etapa 26     -


1) Fotbal Club Arges - A C S Constantin Schumacher     -
2) C S Real Bradu - A C S Progresul Gaesti     -
3) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - STA     -
4) C S Atletic Bradu - A S Petre Iliescu     -
5) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Inter Campulung     -
6) C S Mioveni - A F C Nicolae Dobrin     -
7) A C S F C Danut Coman - L P S Viitorul Pitesti     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe