Program competitional

Juniori, Inter Liga Nationala 2011(4+1)


Etapa 1     01-10-2017 - 08:30


1) C S Mioveni - A C S F C Danut Coman 2     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S Constantin Schumacher     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A S Tete NG Campulung     -
4) A S Petre Iliescu - C S Atletic Bradu     -
5) A C S F C Danut Coman - STA     -

Etapa 2     01-10-2017 - 08:30


1) A C S Constantin Schumacher - C S Mioveni     -
2) A S Tete NG Campulung - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) C S Atletic Bradu - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) STA - A S Petre Iliescu     -
5) A C S F C Danut Coman 2 - A C S F C Danut Coman     -

Etapa 3     22-10-2017 - 08:30


1) C S Mioveni - A S Tete NG Campulung     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Atletic Bradu     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - STA     -
4) A S Petre Iliescu - A C S F C Danut Coman     -
5) A C S Constantin Schumacher - A C S F C Danut Coman 2     -

Etapa 4     22-10-2017 - 08:30


1) C S Atletic Bradu - C S Mioveni     -
2) STA - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) A C S F C Danut Coman - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) A C S F C Danut Coman 2 - A S Petre Iliescu     -
5) A S Tete NG Campulung - A C S Constantin Schumacher     -

Etapa 5     05-11-2017 - 08:30


1) C S Mioveni - STA     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S F C Danut Coman     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A S Petre Iliescu     -
4) A C S Constantin Schumacher - C S Atletic Bradu     -
5) A S Tete NG Campulung - A C S F C Danut Coman 2     -

Etapa 6     05-11-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman - C S Mioveni     -
2) A S Petre Iliescu - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) A C S F C Danut Coman 2 - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) STA - A C S Constantin Schumacher     -
5) C S Atletic Bradu - A S Tete NG Campulung     -

Etapa 7     12-11-2017 - 08:30


1) C S Mioveni - A S Petre Iliescu     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
3) A C S Constantin Schumacher - A C S F C Danut Coman     -
4) A S Tete NG Campulung - STA     -
5) C S Atletic Bradu - A C S F C Danut Coman 2     -

Etapa 8     12-11-2017 - 08:30


1) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Mioveni     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S F C Danut Coman 2     -
3) A S Petre Iliescu - A C S Constantin Schumacher     -
4) A C S F C Danut Coman - A S Tete NG Campulung     -
5) STA - C S Atletic Bradu     -

Etapa 9     19-11-2017 - 08:30


1) C S Mioveni - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
2) A C S Constantin Schumacher - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
3) A S Tete NG Campulung - A S Petre Iliescu     -
4) C S Atletic Bradu - A C S F C Danut Coman     -
5) A C S F C Danut Coman 2 - STA     -

Etapa 10     19-11-2017 - 08:30


1) A C S F C Danut Coman 2 - C S Mioveni     -
2) A C S Constantin Schumacher - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) A S Tete NG Campulung - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) C S Atletic Bradu - A S Petre Iliescu     -
5) STA - A C S F C Danut Coman     -

Etapa 11     15-04-2018 - 08:30


1) C S Mioveni - A C S Constantin Schumacher     -
2) STA - STA     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Real Bradu     -
4) A S Petre Iliescu - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
5) A C S F C Danut Coman - A C S F C Danut Coman 2     -

Etapa 12     15-04-2018 - 08:30


1) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Mioveni     -
2) C S Real Bradu - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) STA - STA     -
4) A C S F C Danut Coman - A S Petre Iliescu     -
5) A C S F C Danut Coman 2 - A C S Constantin Schumacher     -

Etapa 13     06-05-2018 - 08:30


1) C S Mioveni - STA     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Real Bradu     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S F C Danut Coman     -
4) A S Petre Iliescu - A C S F C Danut Coman 2     -
5) A C S Constantin Schumacher - STA     -

Etapa 14     06-05-2018 - 08:30


1) C S Real Bradu - C S Mioveni     -
2) A C S F C Danut Coman - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) A S Petre Iliescu - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) STA - A C S Constantin Schumacher     -
5) A C S F C Danut Coman 2 - STA     -

Etapa 15     13-05-2018 - 08:30


1) C S Mioveni - A C S F C Danut Coman     -
2) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A S Petre Iliescu     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S F C Danut Coman 2     -
4) A C S Constantin Schumacher - C S Real Bradu     -
5) STA - STA     -

Etapa 16     13-05-2018 - 08:30


1) A S Petre Iliescu - C S Mioveni     -
2) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) A C S F C Danut Coman - A C S Constantin Schumacher     -
4) C S Real Bradu - STA     -
5) A C S F C Danut Coman 2 - STA     -

Etapa 17     27-05-2018 - 08:30


1) C S Mioveni - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
2) A C S F C Danut Coman 2 - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
3) A C S Constantin Schumacher - A S Petre Iliescu     -
4) STA - A C S F C Danut Coman     -
5) STA - C S Real Bradu     -

Etapa 18     27-05-2018 - 08:30


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Mioveni     -
2) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Constantin Schumacher     -
3) A S Petre Iliescu - STA     -
4) A C S F C Danut Coman - STA     -
5) C S Real Bradu - A C S F C Danut Coman 2     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe