Program competitional

Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1)


Etapa 1     08-09-2017 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - Fotbal Club Arges    9 - 0
2) C S Atletic Bradu - STA     -
3) C S F C Pitesti 2008 - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena    6 - 3
4) L P S Viitorul Pitesti - A S Unirea Calinesti    6 - 1
5) C S Mioveni - A C S Unirea Bascov    6 - 0

Etapa 2     15-09-2017 - 16:00


1) STA - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
2) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Atletic Bradu    6 - 5
3) A S Unirea Calinesti - C S F C Pitesti 2008    2 - 0
4) A C S Unirea Bascov - L P S Viitorul Pitesti    4 - 14
5) Fotbal Club Arges - C S Mioveni    6 - 0

Etapa 3     22-09-2017 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena    22 - 0
2) C S Atletic Bradu - A S Unirea Calinesti    2 - 0
3) C S F C Pitesti 2008 - A C S Unirea Bascov    3 - 0
4) L P S Viitorul Pitesti - C S Mioveni    4 - 1
5) STA - Fotbal Club Arges     -

Etapa 4     29-09-2017 - 16:00


1) A S Unirea Calinesti - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica    0 - 2
2) A C S Unirea Bascov - C S Atletic Bradu    5 - 9
3) C S Mioveni - C S F C Pitesti 2008    1 - 3
4) Fotbal Club Arges - L P S Viitorul Pitesti    2 - 4
5) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - STA     -

Etapa 5     06-10-2017 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A C S Unirea Bascov    11 - 0
2) C S Atletic Bradu - C S Mioveni    5 - 6
3) C S F C Pitesti 2008 - L P S Viitorul Pitesti    0 - 4
4) STA - A S Unirea Calinesti     -
5) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - Fotbal Club Arges    6 - 7

Etapa 6     13-10-2017 - 16:00


1) C S Mioveni - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica    2 - 15
2) L P S Viitorul Pitesti - C S Atletic Bradu    6 - 2
3) Fotbal Club Arges - C S F C Pitesti 2008    4 - 0
4) A C S Unirea Bascov - STA     -
5) A S Unirea Calinesti - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena    0 - 2

Etapa 7     20-10-2017 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - L P S Viitorul Pitesti    10 - 2
2) C S Atletic Bradu - C S F C Pitesti 2008    0 - 0
3) STA - C S Mioveni     -
4) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Unirea Bascov    7 - 1
5) A S Unirea Calinesti - Fotbal Club Arges    0 - 2

Etapa 8     27-10-2017 - 16:00


1) C S F C Pitesti 2008 - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica    0 - 4
2) C S Atletic Bradu - Fotbal Club Arges    3 - 4
3) L P S Viitorul Pitesti - STA     -
4) C S Mioveni - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena    1 - 6
5) A C S Unirea Bascov - A S Unirea Calinesti    0 - 7

Etapa 9     03-11-2017 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Atletic Bradu    7 - 2
2) STA - C S F C Pitesti 2008     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - L P S Viitorul Pitesti    1 - 3
4) A S Unirea Calinesti - C S Mioveni    6 - 2
5) Fotbal Club Arges - A C S Unirea Bascov    15 - 2

Etapa 10     18-05-2018 - 16:00


1) Fotbal Club Arges - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
2) STA - C S Atletic Bradu     -
3) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S F C Pitesti 2008     -
4) A S Unirea Calinesti - L P S Viitorul Pitesti     -
5) A C S Unirea Bascov - C S Mioveni     -

Etapa 11     30-03-2018 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - STA     -
2) C S Atletic Bradu - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena    6 - 1
3) C S F C Pitesti 2008 - A S Unirea Calinesti    1 - 5
4) L P S Viitorul Pitesti - A C S Unirea Bascov    8 - 0
5) C S Mioveni - Fotbal Club Arges    2 - 3

Etapa 12     04-04-2018 - 16:00


1) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica    0 - 10
2) A S Unirea Calinesti - C S Atletic Bradu    6 - 2
3) A C S Unirea Bascov - C S F C Pitesti 2008    4 - 4
4) C S Mioveni - L P S Viitorul Pitesti    0 - 8
5) Fotbal Club Arges - STA     -

Etapa 13     13-04-2018 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - A S Unirea Calinesti    8 - 1
2) C S Atletic Bradu - A C S Unirea Bascov    8 - 2
3) C S F C Pitesti 2008 - C S Mioveni    1 - 4
4) L P S Viitorul Pitesti - Fotbal Club Arges    2 - 1
5) STA - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -

Etapa 14     20-04-2018 - 16:00


1) A C S Unirea Bascov - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
2) C S Mioveni - C S Atletic Bradu     -
3) L P S Viitorul Pitesti - C S F C Pitesti 2008     -
4) A S Unirea Calinesti - STA     -
5) Fotbal Club Arges - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena    3 - 0

Etapa 15     27-04-2018 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S Mioveni     -
2) C S Atletic Bradu - L P S Viitorul Pitesti     -
3) C S F C Pitesti 2008 - Fotbal Club Arges     -
4) STA - A C S Unirea Bascov     -
5) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - A S Unirea Calinesti     -

Etapa 16     04-05-2018 - 16:00


1) L P S Viitorul Pitesti - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
2) C S F C Pitesti 2008 - C S Atletic Bradu     -
3) C S Mioveni - STA     -
4) A C S Unirea Bascov - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
5) Fotbal Club Arges - A S Unirea Calinesti     -

Etapa 17     08-05-2018 - 16:00


1) A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica - C S F C Pitesti 2008     -
2) Fotbal Club Arges - C S Atletic Bradu     -
3) STA - L P S Viitorul Pitesti     -
4) A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena - C S Mioveni     -
5) A S Unirea Calinesti - A C S Unirea Bascov     -

Etapa 18     11-05-2018 - 16:00


1) C S Atletic Bradu - A C S Viitorul Arges Alexandru Duminica     -
2) C S F C Pitesti 2008 - STA     -
3) L P S Viitorul Pitesti - A C S Sfintii Imparati Constantin si Elena     -
4) C S Mioveni - A S Unirea Calinesti     -
5) A C S Unirea Bascov - Fotbal Club Arges     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe