Program competitional

Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori


Etapa 1     26-08-2017 - 11:00


1) C S Atletic Bradu 2 - A S Olimpia Suseni    7 - 4
2) A S Colibasi - A C S Inter Campulung    4 - 2
3) A C S Unirea Bascov - C S Albota 2012    4 - 1
4) A S Poiana Lacului - A S Viitorul Stefanesti 2007    3 - 0
5) A S Micesti 2002 - C S Sporting Pitesti    5 - 3
6) A C S Gloria Berevoesti - C S DLR Pitesti    2 - 1
7) A S Victoria Buzoesti - C S Mioveni 3    3 - 2
8) A C S Basarabi Curtea de Arges - C S Real Bradu    4 - 2

Etapa 2     02-09-2017 - 11:00


1) A C S Inter Campulung - C S Atletic Bradu 2    1 - 3
2) C S Albota 2012 - A S Colibasi    2 - 1
3) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A C S Unirea Bascov    0 - 3
4) C S Sporting Pitesti - A S Poiana Lacului    2 - 3
5) C S DLR Pitesti - A S Micesti 2002    3 - 1
6) C S Mioveni 3 - A C S Gloria Berevoesti    4 - 4
7) C S Real Bradu - A S Victoria Buzoesti    1 - 4
8) A S Olimpia Suseni - A C S Basarabi Curtea de Arges    2 - 1

Etapa 3     09-09-2017 - 11:00


1) A S Olimpia Suseni - A C S Inter Campulung    0 - 2
2) C S Atletic Bradu 2 - C S Albota 2012    2 - 1
3) A S Colibasi - A S Viitorul Stefanesti 2007    3 - 0
4) A C S Unirea Bascov - C S Sporting Pitesti    4 - 2
5) A S Poiana Lacului - C S DLR Pitesti    5 - 5
6) A S Micesti 2002 - C S Mioveni 3    0 - 5
7) A C S Gloria Berevoesti - C S Real Bradu    9 - 0
8) A S Victoria Buzoesti - A C S Basarabi Curtea de Arges    3 - 1

Etapa 4     16-09-2017 - 11:00


1) C S Albota 2012 - A C S Inter Campulung    4 - 0
2) A S Viitorul Stefanesti 2007 - C S Atletic Bradu 2    0 - 5
3) C S Sporting Pitesti - A S Colibasi    2 - 1
4) C S DLR Pitesti - A C S Unirea Bascov    0 - 5
5) C S Mioveni 3 - A S Poiana Lacului    6 - 5
6) C S Real Bradu - A S Micesti 2002    0 - 6
7) A C S Basarabi Curtea de Arges - A C S Gloria Berevoesti    1 - 1
8) A S Victoria Buzoesti - A S Olimpia Suseni    2 - 1

Etapa 5     23-09-2017 - 11:00


1) A S Olimpia Suseni - C S Albota 2012    1 - 5
2) A C S Inter Campulung - A S Viitorul Stefanesti 2007    1 - 0
3) C S Atletic Bradu 2 - C S Sporting Pitesti    2 - 6
4) A S Colibasi - C S DLR Pitesti    7 - 0
5) A C S Unirea Bascov - C S Mioveni 3    1 - 0
6) A S Poiana Lacului - C S Real Bradu    7 - 1
7) A S Micesti 2002 - A C S Basarabi Curtea de Arges    1 - 1
8) A C S Gloria Berevoesti - A S Victoria Buzoesti    2 - 0

Etapa 6     30-09-2017 - 11:00


1) C S DLR Pitesti - C S Atletic Bradu 2    4 - 4
2) C S Mioveni 3 - A S Colibasi    4 - 1
3) C S Real Bradu - A C S Unirea Bascov    0 - 18
4) A C S Basarabi Curtea de Arges - A S Poiana Lacului    0 - 3
5) A S Victoria Buzoesti - A S Micesti 2002    0 - 1
6) A C S Gloria Berevoesti - A S Olimpia Suseni    4 - 0
7) C S Sporting Pitesti - A C S Inter Campulung    3 - 2
8) A S Viitorul Stefanesti 2007 - C S Albota 2012    1 - 0

Etapa 7     07-10-2017 - 11:00


1) C S Atletic Bradu 2 - C S Mioveni 3    2 - 0
2) A S Colibasi - C S Real Bradu    6 - 4
3) A C S Unirea Bascov - A C S Basarabi Curtea de Arges    7 - 1
4) A S Poiana Lacului - A S Victoria Buzoesti    2 - 1
5) A S Micesti 2002 - A C S Gloria Berevoesti    0 - 2
6) C S Albota 2012 - C S Sporting Pitesti    1 - 1
7) A C S Inter Campulung - C S DLR Pitesti    1 - 4
8) A S Olimpia Suseni - A S Viitorul Stefanesti 2007    1 - 3

Etapa 8     14-10-2017 - 11:00


1) C S Real Bradu - C S Atletic Bradu 2    2 - 8
2) A C S Basarabi Curtea de Arges - A S Colibasi    6 - 3
3) A S Victoria Buzoesti - A C S Unirea Bascov    1 - 2
4) A C S Gloria Berevoesti - A S Poiana Lacului    1 - 2
5) A S Micesti 2002 - A S Olimpia Suseni    4 - 1
6) C S Mioveni 3 - A C S Inter Campulung    3 - 4
7) C S DLR Pitesti - C S Albota 2012    0 - 3
8) C S Sporting Pitesti - A S Viitorul Stefanesti 2007    0 - 1

Etapa 9     21-10-2017 - 11:00


1) C S Atletic Bradu 2 - A C S Basarabi Curtea de Arges    3 - 0
2) A S Colibasi - A S Victoria Buzoesti    2 - 2
3) A C S Unirea Bascov - A C S Gloria Berevoesti    4 - 0
4) A S Poiana Lacului - A S Micesti 2002    5 - 1
5) A S Viitorul Stefanesti 2007 - C S DLR Pitesti    1 - 1
6) C S Albota 2012 - C S Mioveni 3    6 - 1
7) A C S Inter Campulung - C S Real Bradu    3 - 2
8) A S Olimpia Suseni - C S Sporting Pitesti    2 - 6

Etapa 10     28-10-2017 - 11:00


1) A S Victoria Buzoesti - C S Atletic Bradu 2    2 - 1
2) A C S Gloria Berevoesti - A S Colibasi    0 - 0
3) A S Micesti 2002 - A C S Unirea Bascov    1 - 7
4) A S Poiana Lacului - A S Olimpia Suseni    10 - 2
5) A C S Basarabi Curtea de Arges - A C S Inter Campulung    0 - 0
6) C S Real Bradu - C S Albota 2012    2 - 5
7) C S Mioveni 3 - A S Viitorul Stefanesti 2007    4 - 3
8) C S DLR Pitesti - C S Sporting Pitesti    1 - 4

Etapa 11     04-11-2017 - 11:00


1) C S Atletic Bradu 2 - A C S Gloria Berevoesti    7 - 4
2) A S Colibasi - A S Micesti 2002    2 - 0
3) A C S Unirea Bascov - A S Poiana Lacului    2 - 0
4) A S Olimpia Suseni - C S DLR Pitesti    0 - 3
5) A C S Inter Campulung - A S Victoria Buzoesti    1 - 0
6) C S Albota 2012 - A C S Basarabi Curtea de Arges    5 - 0
7) A S Viitorul Stefanesti 2007 - C S Real Bradu    4 - 1
8) C S Sporting Pitesti - C S Mioveni 3    3 - 4

Etapa 12     11-11-2017 - 11:00


1) A C S Unirea Bascov - A S Olimpia Suseni    7 - 0
2) A S Poiana Lacului - A S Colibasi    6 - 1
3) A S Micesti 2002 - C S Atletic Bradu 2    2 - 4
4) A C S Gloria Berevoesti - A C S Inter Campulung    3 - 0
5) A S Victoria Buzoesti - C S Albota 2012    2 - 1
6) A C S Basarabi Curtea de Arges - A S Viitorul Stefanesti 2007    1 - 2
7) C S Real Bradu - C S Sporting Pitesti    0 - 9
8) C S Mioveni 3 - C S DLR Pitesti    3 - 4

Etapa 13     18-11-2017 - 11:00


1) A S Colibasi - A C S Unirea Bascov    2 - 7
2) C S Atletic Bradu 2 - A S Poiana Lacului    4 - 6
3) A C S Inter Campulung - A S Micesti 2002    3 - 1
4) C S Albota 2012 - A C S Gloria Berevoesti    2 - 2
5) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A S Victoria Buzoesti    1 - 4
6) C S Sporting Pitesti - A C S Basarabi Curtea de Arges    10 - 1
7) C S DLR Pitesti - C S Real Bradu    9 - 1
8) A S Olimpia Suseni - C S Mioveni 3    0 - 5

Etapa 14     25-11-2017 - 11:00


1) A S Colibasi - A S Olimpia Suseni     -
2) A C S Unirea Bascov - C S Atletic Bradu 2     -
3) A S Poiana Lacului - A C S Inter Campulung     -
4) A S Micesti 2002 - C S Albota 2012     -
5) A C S Gloria Berevoesti - A S Viitorul Stefanesti 2007     -
6) A S Victoria Buzoesti - C S Sporting Pitesti     -
7) A C S Basarabi Curtea de Arges - C S DLR Pitesti     -
8) C S Real Bradu - C S Mioveni 3     -

Etapa 15     02-12-2017 - 11:00


1) C S Atletic Bradu 2 - A S Colibasi     -
2) A C S Inter Campulung - A C S Unirea Bascov     -
3) C S Albota 2012 - A S Poiana Lacului     -
4) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A S Micesti 2002     -
5) C S Sporting Pitesti - A C S Gloria Berevoesti     -
6) C S DLR Pitesti - A S Victoria Buzoesti     -
7) C S Mioveni 3 - A C S Basarabi Curtea de Arges     -
8) A S Olimpia Suseni - C S Real Bradu     -

Etapa 16     -


1) A S Olimpia Suseni - C S Atletic Bradu 2     -
2) A C S Inter Campulung - A S Colibasi     -
3) C S Albota 2012 - A C S Unirea Bascov     -
4) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A S Poiana Lacului     -
5) C S Sporting Pitesti - A S Micesti 2002     -
6) C S DLR Pitesti - A C S Gloria Berevoesti     -
7) C S Mioveni 3 - A S Victoria Buzoesti     -
8) C S Real Bradu - A C S Basarabi Curtea de Arges     -

Etapa 17     -


1) C S Atletic Bradu 2 - A C S Inter Campulung     -
2) A S Colibasi - C S Albota 2012     -
3) A C S Unirea Bascov - A S Viitorul Stefanesti 2007     -
4) A S Poiana Lacului - C S Sporting Pitesti     -
5) A S Micesti 2002 - C S DLR Pitesti     -
6) A C S Gloria Berevoesti - C S Mioveni 3     -
7) A S Victoria Buzoesti - C S Real Bradu     -
8) A C S Basarabi Curtea de Arges - A S Olimpia Suseni     -

Etapa 18     -


1) A C S Inter Campulung - A S Olimpia Suseni     -
2) C S Albota 2012 - C S Atletic Bradu 2     -
3) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A S Colibasi     -
4) C S Sporting Pitesti - A C S Unirea Bascov     -
5) C S DLR Pitesti - A S Poiana Lacului     -
6) C S Mioveni 3 - A S Micesti 2002     -
7) C S Real Bradu - A C S Gloria Berevoesti     -
8) A C S Basarabi Curtea de Arges - A S Victoria Buzoesti     -

Etapa 19     -


1) A C S Inter Campulung - C S Albota 2012     -
2) C S Atletic Bradu 2 - A S Viitorul Stefanesti 2007     -
3) A S Colibasi - C S Sporting Pitesti     -
4) A C S Unirea Bascov - C S DLR Pitesti     -
5) A S Poiana Lacului - C S Mioveni 3     -
6) A S Micesti 2002 - C S Real Bradu     -
7) A C S Gloria Berevoesti - A C S Basarabi Curtea de Arges     -
8) A S Olimpia Suseni - A S Victoria Buzoesti     -

Etapa 20     -


1) C S Albota 2012 - A S Olimpia Suseni     -
2) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A C S Inter Campulung     -
3) C S Sporting Pitesti - C S Atletic Bradu 2     -
4) C S DLR Pitesti - A S Colibasi     -
5) C S Mioveni 3 - A C S Unirea Bascov     -
6) C S Real Bradu - A S Poiana Lacului     -
7) A C S Basarabi Curtea de Arges - A S Micesti 2002     -
8) A S Victoria Buzoesti - A C S Gloria Berevoesti     -

Etapa 21     -


1) C S Atletic Bradu 2 - C S DLR Pitesti     -
2) A S Colibasi - C S Mioveni 3     -
3) A C S Unirea Bascov - C S Real Bradu     -
4) A S Poiana Lacului - A C S Basarabi Curtea de Arges     -
5) A S Micesti 2002 - A S Victoria Buzoesti     -
6) A S Olimpia Suseni - A C S Gloria Berevoesti     -
7) A C S Inter Campulung - C S Sporting Pitesti     -
8) C S Albota 2012 - A S Viitorul Stefanesti 2007     -

Etapa 22     -


1) C S Mioveni 3 - C S Atletic Bradu 2     -
2) C S Real Bradu - A S Colibasi     -
3) A C S Basarabi Curtea de Arges - A C S Unirea Bascov     -
4) A S Victoria Buzoesti - A S Poiana Lacului     -
5) A C S Gloria Berevoesti - A S Micesti 2002     -
6) C S Sporting Pitesti - C S Albota 2012     -
7) C S DLR Pitesti - A C S Inter Campulung     -
8) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A S Olimpia Suseni     -

Etapa 23     -


1) C S Atletic Bradu 2 - C S Real Bradu     -
2) A S Colibasi - A C S Basarabi Curtea de Arges     -
3) A C S Unirea Bascov - A S Victoria Buzoesti     -
4) A S Poiana Lacului - A C S Gloria Berevoesti     -
5) A S Olimpia Suseni - A S Micesti 2002     -
6) A C S Inter Campulung - C S Mioveni 3     -
7) C S Albota 2012 - C S DLR Pitesti     -
8) A S Viitorul Stefanesti 2007 - C S Sporting Pitesti     -

Etapa 24     -


1) A C S Basarabi Curtea de Arges - C S Atletic Bradu 2     -
2) A S Victoria Buzoesti - A S Colibasi     -
3) A C S Gloria Berevoesti - A C S Unirea Bascov     -
4) A S Micesti 2002 - A S Poiana Lacului     -
5) C S DLR Pitesti - A S Viitorul Stefanesti 2007     -
6) C S Mioveni 3 - C S Albota 2012     -
7) C S Real Bradu - A C S Inter Campulung     -
8) C S Sporting Pitesti - A S Olimpia Suseni     -

Etapa 25     -


1) C S Atletic Bradu 2 - A S Victoria Buzoesti     -
2) A S Colibasi - A C S Gloria Berevoesti     -
3) A C S Unirea Bascov - A S Micesti 2002     -
4) A S Olimpia Suseni - A S Poiana Lacului     -
5) A C S Inter Campulung - A C S Basarabi Curtea de Arges     -
6) C S Albota 2012 - C S Real Bradu     -
7) A S Viitorul Stefanesti 2007 - C S Mioveni 3     -
8) C S Sporting Pitesti - C S DLR Pitesti     -

Etapa 26     -


1) A C S Gloria Berevoesti - C S Atletic Bradu 2     -
2) A S Micesti 2002 - A S Colibasi     -
3) A S Poiana Lacului - A C S Unirea Bascov     -
4) C S DLR Pitesti - A S Olimpia Suseni     -
5) A S Victoria Buzoesti - A C S Inter Campulung     -
6) A C S Basarabi Curtea de Arges - C S Albota 2012     -
7) C S Real Bradu - A S Viitorul Stefanesti 2007     -
8) C S Mioveni 3 - C S Sporting Pitesti     -

Etapa 27     -


1) A S Olimpia Suseni - A C S Unirea Bascov     -
2) A S Colibasi - A S Poiana Lacului     -
3) C S Atletic Bradu 2 - A S Micesti 2002     -
4) A C S Inter Campulung - A C S Gloria Berevoesti     -
5) C S Albota 2012 - A S Victoria Buzoesti     -
6) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A C S Basarabi Curtea de Arges     -
7) C S Sporting Pitesti - C S Real Bradu     -
8) C S DLR Pitesti - C S Mioveni 3     -

Etapa 28     -


1) A C S Unirea Bascov - A S Colibasi     -
2) A S Poiana Lacului - C S Atletic Bradu 2     -
3) A S Micesti 2002 - A C S Inter Campulung     -
4) A C S Gloria Berevoesti - C S Albota 2012     -
5) A S Victoria Buzoesti - A S Viitorul Stefanesti 2007     -
6) A C S Basarabi Curtea de Arges - C S Sporting Pitesti     -
7) C S Real Bradu - C S DLR Pitesti     -
8) C S Mioveni 3 - A S Olimpia Suseni     -

Etapa 29     -


1) A S Olimpia Suseni - A S Colibasi     -
2) C S Atletic Bradu 2 - A C S Unirea Bascov     -
3) A C S Inter Campulung - A S Poiana Lacului     -
4) C S Albota 2012 - A S Micesti 2002     -
5) A S Viitorul Stefanesti 2007 - A C S Gloria Berevoesti     -
6) C S Sporting Pitesti - A S Victoria Buzoesti     -
7) C S DLR Pitesti - A C S Basarabi Curtea de Arges     -
8) C S Mioveni 3 - C S Real Bradu     -

Etapa 30     -


1) A S Colibasi - C S Atletic Bradu 2     -
2) A C S Unirea Bascov - A C S Inter Campulung     -
3) A S Poiana Lacului - C S Albota 2012     -
4) A S Micesti 2002 - A S Viitorul Stefanesti 2007     -
5) A C S Gloria Berevoesti - C S Sporting Pitesti     -
6) A S Victoria Buzoesti - C S DLR Pitesti     -
7) A C S Basarabi Curtea de Arges - C S Mioveni 3     -
8) C S Real Bradu - A S Olimpia Suseni     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe